Site de informatii din lumea F1

Lucrezi la un joc și ai nevoie de ajutor? Ai făcut un joc și vrei părerea noastră?
Post Reply
Hadrian
Space Invader
Posts: 9
Joined: 23 Dec 2014, 17:22

Site de informatii din lumea F1

Post by Hadrian »

Salut!
Nu stiu daca este potrivit sa deschid acest topic pe un forum de gaming (daca nu e potrivit acest topic, va rog sa-l stergeti si sa ma scuzati :cry: ), dar daca tot am putin timp liber am realizat acest proiect si as dori sa ,,va dati cu parerea", fie de bine, fie de rau. Proiectul este la inceput si stiu ca e mai mult de lucru asa ca pot fi anumite sincope sau stangacii!!
Adresa este www.stiriinviteza.wordpress.com
Multumesc frumos!
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Site de informatii din lumea F1

Post by Mahdi »

Salut. Aș zice să schimbi banner-ul cu ceva la o rezoluție mai mare și un aspect mai profi. Arată foarte amator așa.
REMEMBER CITADEL
User avatar
vulp
Hammer Haunt
Posts: 1459
Joined: 12 Jun 2014, 04:23

Re: Site de informatii din lumea F1

Post by vulp »

mie-mi place bannerul amatoresc. mai ales in contrast cu continutul decent (chiar daca momentan, la inceput de drum, sunt putine articole). eventual daca scriai "Stiri in" normal iar "viteza" sa fie scris cu italice... mofturi. eu si cu mahdi suntem mai mofturosi, nu ne baga in seama :lol:

cat despre site... odata cu acumularea continutului, formarea parerii mele o sa depinda de un factor foarte obiectiv: daca e pro-hamilton sau pro-rosberg :D
unde dai si unde doare unde dai si unde doare
Hadrian
Space Invader
Posts: 9
Joined: 23 Dec 2014, 17:22

Re: Site de informatii din lumea F1

Post by Hadrian »

Salut!
Am deja un banner in genul celui propus de vulp insa vreau sa-l mai cosmetizez putin. Intradevar, actualul banner e facut in ,,good old Paint", asa ca trebuie sa fie schimbat! Voi mai face modificari in timp!!
Multumesc pentru opinii si timpul acordat vizitarii site-ului!! :D ;)
Post Reply

Return to “Proiecte personale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests