FastForwardFutureTeam

Lucrezi la un joc și ai nevoie de ajutor? Ai făcut un joc și vrei părerea noastră?
Post Reply
User avatar
Soarecu
Pig Cop
Posts: 791
Joined: 11 Mar 2014, 19:04

FastForwardFutureTeam

Post by Soarecu »

Linkul e spre pagina de facebook a proiectului de robotica al liceului nostru, suntem o echipa de 10 elevi din a unspea si a doispea. Ieri am avut o competitie la Timisoara si am iesit pe locul 3, in conditiile in care am concurat cu echipe ce participa de cativa ani, in timp ce noi suntem la prima incercare de acest fel. Unul din punctele importante ale concursului este cel de marketing: promovarea si atragerea sponsorilor. Cum nu cred ca avem vreun Bill Gates printre noi, un like si un share paginii ne sunt de mare ajutor.
https://www.facebook.com/fastforwardfuturesam/
User avatar
sebas
Hammer Haunt
Posts: 1581
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: FastForwardFutureTeam

Post by sebas »

Brava!
dump CHA
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: FastForwardFutureTeam

Post by Cristan »

Felicitări! Poate scrii și câte ceva despre experiență.
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: FastForwardFutureTeam

Post by ola small dickie »

colegele alea din poze...si cu robotica si frumoase. voi urmari indeaproape proiectul

thus spoke larry laffer
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Soarecu
Pig Cop
Posts: 791
Joined: 11 Mar 2014, 19:04

Re: FastForwardFutureTeam

Post by Soarecu »

Momentan suntem prinsi in cautarea de sponsori, cei de prin zona sunt pe terminate, in rest avem vagi promisiuni de la alde emag, microsoft etc. Mai avem de programat partea autonoma (in mare eu ma ocup de programare si imi mananca viata si sanatatea =)) ). Daca luam ceva premiu la Bucuresti dau de baut. Care n-ati dat like pana acum ar fi bine sa dati :lol:
Post Reply

Return to “Proiecte personale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests