Secret Santa 2017

Jocuri născocite (împrumutate) de userii forumului la care participa toți userii forumului în scopul măririi postcountului (1) măririi epeen-ului (2) și lulz (3).

Moderator: RaptoR

adriano13

Re: Secret Santa 2017

Post by adriano13 »

There is no Bad Santa, only Santa, and you cant change his nature :P .
Was Christmas after all, not April's Fools; In alta ordine de idei s-a demonstrat ca se pot gasi joculete ieftine care sa fie mai mult decat par.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Secret Santa 2017

Post by TG »

Aparent we good guys.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Michilangelo
Headless Kamikaze
Posts: 330
Joined: 2 Mar 2014, 19:24

Re: Secret Santa 2017

Post by Michilangelo »

Am primit și eu Gunpoint, mulțumesc Secret Santa! :)
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Secret Santa 2017

Post by ola small dickie »

Eu m-am gandit dar intre valoarea umoristica de a lua o janghina si a lua cel mai bun joc din istorie am ales a doua varianta. Plus ca nu sunt la curent cu janghinele care ar reprezeinta o achizitie amuzanta de pe steam.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
caleb
Pig Cop
Posts: 854
Joined: 25 Mar 2014, 17:03

Re: Secret Santa 2017

Post by caleb »

Thank you Santa fo' Endless Space :D! Luv it.
User avatar
TaikoKaira
Headless Kamikaze
Posts: 425
Joined: 6 Feb 2017, 15:33
Location: Deva
Contact:

Re: Secret Santa 2017

Post by TaikoKaira »

Bastion

L-am terminat acum câteva zile şi l-am reînceput în New Game Plus. Mă gândeam să-i scriu şi o recenzie dar, cum nu ştiu când o să-mi vină inspirația necesară, o să exprim aici câteva idei despre el. Ceea ce se poate observa din prima este stilul artistic şi cu totul original al jocului, întruchipat în culori vii dar care se completează reciproc. Cred că un lucru ca ăsta e uşor de greşit deoarece poate interveni un soi de saturație, în cazul în care există un abuz undeva dar, din fericire, Bastion nu e unul dintre acele exemple. Din potrivă, chiar excelează la acest capitol iar, împreună cu sunetele, formează o lume cu adevărat vie şi fantasmagorică. Are, de asemenea, multe activități secundare cu care te poți distra, antrena şi autodepăşi. Firul narativ principal e drăguțel, cu personaje deosebite şi cu un povestitor pe măsură.

Mă voi opri aici şi voi lăsa restul ideilor să curgă în viitorul articol care va apărea... cândva, dar sigur o va face. Am vrut să scriu asta mai mult ca o promisiune şi ca feedback, să se ştie că n-am uitat să-mi exprim opinia. :)
Reviews: Far Cry, Far Cry 2, Little Nightmares, Broforce

"Death is inevitable. Our fear of it makes us play safe, blocks out emotion. It's a losing game. Without passion, you are already dead."
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
User avatar
Rukifer
Zergling
Posts: 177
Joined: 30 Mar 2016, 18:45
Contact:

Re: Secret Santa 2017

Post by Rukifer »

N-am mai intrat aici de câteva luni bune şi acum mă loghez să văd că am primit AR-K de la Secret Santa, fără să mă înscriu. Nu ştiu cine eşti, dar bănuiesc. And the game looks exactly like something I would enjoy. Eşti o prinţesă şi o frumoasă şi îţi mulţumesc. <3
Post Reply

Return to “Forum Games”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests