Secret Santa 2019

Jocuri născocite (împrumutate) de userii forumului la care participa toți userii forumului în scopul măririi postcountului (1) măririi epeen-ului (2) și lulz (3).

Moderator: RaptoR

User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Mahdi »

Mulțumesc Moșului pentru The Red Strings Club. Am intrat în el.
REMEMBER CITADEL
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Secret Santa 2019

Post by ola small dickie »

E misto the red strings club
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Rukifer
Zergling
Posts: 177
Joined: 30 Mar 2016, 18:45
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Rukifer »

ola small dickie wrote: 29 Dec 2019, 21:56 E misto the red strings club
Subscriu. Ola are dreptate.

Dă-i cu încredere, Mahdi.
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: Secret Santa 2019

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Am batut-o pe Hornet. Îmi place Hollow Knight, e foarte frumos și relaxant datorită artwork-ului și fluidități animațiilor. Mă bucur că pot să-l joc după ce am auzit atâtea laude. Mulțumes mult Moșului.

Also, Iselda best girl.
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by joonior_bmf »

Ii multumesc inca o data Mosului pentru The Friends Of Ringo Ishikawa. Intri in pielea liderului unei gasti de batausi de liceu, si trebuie sa balansezi viata de elev cu cea de vagabond. La prima vedere e un simplu retro beat'em'up. Dar s-ar incadra in categoria "adventure-si-nu-prea", unde as include si jocurile de genul Yakuza sau Bully. Activitatile secundare lasa impresia ca sunt mai mult de "flavour", in sensul ca nu sunt necesare pentru a avansa povestea, dar unele ajuta in lupta (de exemplu sala de fitness sau scoala de judo) sau sunt o sursa extra de venit (furatul de genti, masina de poker etc). Probabil ar dura mai putin de cat mi-a tinut sa-l termin (vreo 17h), daca mi-as fi dat seama de ordinea si momentele in care trebuie sa interactionez cu unele personaje. Dar a fost distractiv, si ma simt ca si cand as fi vazut un anime "slice-of-life". Mi-a facut pofta de jocuri similare, si am de gand sa incerc curand Yakuza, Way Of Tne Samurai, sau altele asemenea. Cheers, Santa :)
User avatar
sebas
Hammer Haunt
Posts: 1581
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Secret Santa 2019

Post by sebas »

Uiii, am primit Sword Legacy Omen - multumesc frumos Mosule, chiar nu trebuia dar apreciez tare mult supriza!!
dump CHA
User avatar
ciolan
Headless Kamikaze
Posts: 375
Joined: 31 Mar 2014, 17:18

Re: Secret Santa 2019

Post by ciolan »

Mulțumesc și eu Moșului Sekret. The Warlock on the Firetop Mountain e prima carte pe care mi-am cumpărat-o pe Kindle ;)
User avatar
Fular
Barbugiu înrăit
Posts: 1377
Joined: 14 Mar 2014, 23:13

Re: Secret Santa 2019

Post by Fular »

E al doilea an consecutiv in care am primit un joc de la Mos fara sa particip. Anul asta am primit Burley Men at Sea pe care tocmai l-am dat gata. Merci mult Mosule!
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
Post Reply

Return to “Forum Games”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests