Site Nivelul2.ro

Ce va place la noul site Nivelul2 și ce nu. Opinii, sugestii, critici.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

Nu stiu ce shaman e kimo dar pare ca v a dat spellul berserk din heroes de ati ajuns sa dati in cap grav astora cu care pana acum ati frecat o. Succes!
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by McWilliams »

Shummy, cu toata lipsa de respect de care pot da dovada prin acest post, cauta-l pe Kimo si intreaba-l cand are de gand sa livreze ultimele doua numere lansate, dar nelivrate prin posta, respectiv restul de numere cu care inca mai imi este dator prin prisma abonamentului de 12 luni platit ca la curve - in avans. Si cand termini de livrat mesajul meu, captat raspunsul lui si oferit scuzele si/sau banii si/sau revistele, ai liber de la mine sa iti stergi contul. Ca, vorba aia, daca voiam sa dialoghez cu intermediari, o foloseam pe Ciri sau pe Alexa.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
Marius Ghinea
Headless Kamikaze
Posts: 283
Joined: 26 Mar 2014, 15:33

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Marius Ghinea »

"Dupa balacaraia aprinsa de Marius, chiar daca in cele din urma a recunoscut el insusi ca a gresit(...)"

Sint mult, mult prea obosit lucrind ca ucenic la vrajitorul care face un protocol de networking in hexa, made from ground up, pentru primul meu joc, ca sa mai am energie pentru asa ceva. Cine stie ce si cum despre mine, stie mai bine decit apare in citatul de mai sus.

Impresia mea este ca Kimo a crezut ca gestul meu de a ma oferi sa sprijin in continuare proiectul N2, scriind articole aproape exclusiv de hardware si software legate de sunet si volane (/moduri de volane, pedale si controlere concepute de mine pentru simulatoarele auto), trecind peste ceea ce mi s-a intimplat cu mugetarea, ar fi o recunoastere a unei presupuse greseli. Nu este. A fost doar dorinta de a oferi proiectului N2 ceea ce nu pot oferi altii.

Sau poate Kimo a considerat ca o recunoastere a unei presupuse greseli gestul meu de a scrie, DUPA ce mi s-a intimplat cu mugetarea, review-ul de Civilization VI si un editorial pe tema aceluiasi joc, ce ar fi urmat sa apara in numarul pe care nu l-a mai tiparit nimeni. Am scris un ditamai review-ul la Civ VI pentru ca primisem cheia de Steam inainte de evenimentul cu mugetarea si mi s-a parut firesc sa dau ce am mai bun pentru N2, cum am facut si cu Level, indiferent de ceea ce tocmai se intimplase. Nu era o recunoastere a nimic altceva decit a frumusetii unei meserii pe care o iubesc, dar pe care imi doresc din tot sufletul sa nu o mai practic vreodata - sper ca dezvoltarea jocurilor proprii nu-mi va mai lasa timpul necesar.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

McWilliams wrote:Shummy, cu toata lipsa de respect de care pot da dovada prin acest post, cauta-l pe Kimo si intreaba-l cand are de gand sa livreze ultimele doua numere lansate, dar nelivrate prin posta, respectiv restul de numere cu care inca mai imi este dator prin prisma abonamentului de 12 luni platit ca la curve - in avans. Si cand termini de livrat mesajul meu, captat raspunsul lui si oferit scuzele si/sau banii si/sau revistele, ai liber de la mine sa iti stergi contul. Ca, vorba aia, daca voiam sa dialoghez cu intermediari, o foloseam pe Ciri sau pe Alexa.
L-am futut la cap mai mult decât ai crede cu problema abonaților care au rămas în aer - probabil mai mult decât au făcut-o abonații. Și pentru asta îmi cer scuze atât ție, cât și tuturor abonaților care nu și-au primit revistele. Este prima chestie care va fi rezolvată - nu va exista revistă pusă pe piață până nu se rezolvă problema asta - în plus, viitoarele reviste vor ajunge în primul rând la abonați, abia după aceea la alți distribuitori, care vor fi ei în momentul acela. Nu am un termen, din păcate, ți l-aș fi dat cu cea mai mare plăcere, dar cât de repede posibil.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

ola small dickie wrote:Nu stiu ce shaman e kimo dar pare ca v a dat spellul berserk din heroes de ati ajuns sa dati in cap grav astora cu care pana acum ati frecat o. Succes!
hurr durr am zis o tâmpenie mai mare decât mine dar hurr durr n-o să recunosc hurr durr kimo e shaman și voi sunteți nașpa.

ok.
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by McWilliams »

Nu e vorba de revistele in sine. In afara de primele doua, restul sunt oricum inca in tipla. E vorba ca sustineam financiar, alaturi de multi altii, pasiunea cuiva de a face ceva ce imi placea si mie candva. Atunci cand pasiunea aia a inceput sa se manifeste prin reactii din aceeasi categorie cu comentariul meu de mai sus, am inceput sa belesc ochii mai atent la cat de gaunos este marul sub suprafata cerata. Ca nu intarzierile m-au facut sa o iau pe aratura cu limbajul.

Eu nu dau doua parale pe revista in sine, ca produs fizic; ma repet, compensatia financiara era pentru pasiunea unor oameni. Insa daca nici voi nu dati doua parale, atunci de ce mai insistati sa tinem mortu' pe masa? Sa separam clar forumul de revista? Sa tinem clientii noi si inocenti departe de bestiile numite Ola, Zombie si altii? Ca acum aveti (sau, na, Kimo are) comporamentul unui tata betiv si abuziv.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

DarthZombie wrote: Eu ma leg de comunicarea din partea lui Kimo si modul in care intrebarile lui Jaunty sunt interpretate ca atacuri la persoana
De ce, Jaunty are nevoie cumva de un avocat?

Am citit și eu reply-urile lui Jaunty și multe întrebări erau puse fix pe sistemu "ia să vă trag eu la răspundere", de-aia și erau interpretate ca atacuri la persoană.
DarthZombie wrote: De fapt sunt destul de sigur ca sunt mai multi oameni care au cumparat cel putin o revista decat cei care n-au facut asta niciodata, dar aparent ei nu conteaza pentru ca activeaza pe un forum unde non-clientii indraznesc sa existe. Daca asta-i un argument pentru a le intoarce spatele tuturor, te rog sa ma ierti dar mie mi se pare un argument tare prost.
Eu n-aș fi atât de sigur. Cât despre faza cu vai, ei nu contează că bla bla, hai să scoatem din context și să înțelegem nimic, după care să manipulăm conținutul în așa fel încât să pice prost ăla care a zis-o, că vai ce nașpa a zis el.
DarthZombie wrote:Apoi nu stiu de ce iei in zeflemea sustinerea pe care am oferit-o revistei Level
N-o iau în zeflemea. Iau în zeflemea oamenii care zic că ei sunt mai mult cu level decât cu nivelul 2, dar cu toate astea critică și comentează un produs fără să-l folosească măcar.
DarthZombie wrote:La scandalul cu Marius tu faci greseala sa iei interventia lui Ola pe subiect drept cea definitorie. Ola a interpretat-o ca cenzura pentru ca el tinde sa fie mai inflamat pe marginea subiectului dezbatut de Marius in acea scriere. Nu, problema cu situatia aia a fost ca Marius a facut o mugetare politica precum s-a facut in trecut care a fost apoi stearsa din cauza unei politici editoriale care n-a fost stabilita [in cazul asta, amendamentul de a nu face mugetari pe marginea unor teme politice]. Ce a urmat apoi a fost iarasi comunicare vraiste in care ba decizia de stergere a fost luata unilateral de catre un alt redactor, ba in comun acord, ba nu-stiu-ce si nu-stiu-cum. Nici eu nu stiu unde Marius si-ar fi recunoscut greseala, in public clar n-a facut-o.
^@McWilliams

Bine că v-ați găsit toți experți și jurnaliști, ca să comentați totuși politici editoriale și bucătăria internă în public, cu toate că nu așa se face. Acolo a greșit Marius, în opinia mea.
Și ia zi, cum e pe la tine la birou? E bulangiu șeful? Ești nemulțumit de salariu? E compania de cacao?
Ah, stai, nu se discută chestiile astea în public, nu?
DarthZombie wrote:Si apoi povestea cu topicuri sterse... Stii de ce Kimo nu mai are drepturi de admin aici? Pentru ca s-a apucat sa stearga rahatul dupa ce un fost redactor a explodat in mod irational la adresa cuiva care nici macar nu-l critica. Stii ce s-a intamplat pe fostul forum, de ce ar avea Kimo incredere ca nu vor mai avea loc alte abuzuri din partea lui sau a altora?
Abuzuri? Tu citești ce scrii? Poți să înțelegi că omul ăsta a băgat bani în Nivelul 2, deține proiectul și are dreptul de a șterge ce nu-i convine? Repet, ai auzit de conceptul de spațiu privat? E un concept simplu, nu-ți convine, pleci. Nu te obligă nimeni să stai și să înduri "abuzuri" lol.
DarthZombie wrote:Si te rog eu frumos sa nu dai lectii despre shitposting cand actuali redactori faceau acelasi lucru pe topicurile dedicate site-ului/revistei pe vremea cand erau niste simpli utilizatori.
Am subliniat acolo ce era important, poate înțelegi.
DarthZombie wrote:edit: am vazut si celalalt reply. Hai frate, daca de la simpla glumita cu aiuritii faci atata caz, atunci chiar nu stiu ce sa mai zic. Daca esti asa dispus sa arunci cu rahat inspre altii macar ai decenta sa ai obrazul ceva mai gros si sa nu te vaiti cand rad de acuzatii stupide precum "niste aiuriti".
Am obrazul suficient de gros, stai liniștit. Să m-apuc să-ți număr toate glumițele pe care le-ai făcut până chester a decis că pur și simplu n-are rost să-și mai bată capul cu lumea de pe forum și și-a pus un string random de 128 de caractere ca parolă, ca să nu mai poată intra? Sau până când lui Marco i s-a luat în ultimu hal, dar din respect pentru cei 2-3 fani care se întâmplă să fie și pe forum, a mai intrat să dea explicații? Și cum de fiecare dată când vine cineva cu explicații, brusc săriți opăriți în haită, că nu sunt explicațiile care vă convin vouă?

Nu credeți că poate e un motiv în spatele "bă, ăștia cu site-ul și revista ne ignoră complet, oare de ce nu ne bagă în seamă?"

Păi nu știu, să fie din cauză că îi luați la rost de fiecare dată, că nu sunteți în stare să pricepeți niște chestii simple?
McWiliams wrote:Ca acum aveti (sau, na, Kimo are) comporamentul unui tata betiv si abuziv.
Uite, fix comentarii care nu-și au rostul.

Nu.

Suntem noi nebuni. Și e Kimo șaman. Lol.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

Ha ha ha ce penibil. Fix cand forumul asta devenise lenes apar vajnicii redactori nivelul 2 sa dea cu spatele bipaind basculanta cu penibil grosier pe un forum pe care dupa spusele lor se pisa. Ce noroc pe noi. Sper sa aveti astfel de interventii trilunare. Eventual o rubrica in revista ceva. Revista chipurile.

Prediction: forumul asta o sa dainuie mai mult decat revista lui kimo si bersekerii hipnotizati. Si asta nu ma bucura. Dar cu asa atitudini...
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Mafio »

Si, ce parere aveti despre site? Va plac materialele noi?
User avatar
SenFire
Headless Kamikaze
Posts: 414
Joined: 6 Mar 2014, 14:13
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by SenFire »

Pfiuu... ce se facea proiectul fara tine Shummy... cum ai venit tu tată să ne îndrepți ca pe turma de proşti în direcția bună. Să ne arăți ce cale proastă luasem şi cum ar trebui ca abonați să nu aibă pretenți... după ce am plătit abonamentul, după cum bine a zis McWilliams cu bani jos ca la curve. Aici era pastorul, acum vad lumina. Promit să nu mai fac gură când ne trage Kimo câte una Sfântă pestr ceafă, nouă, susținatorilor inițiali. Chiar dăca pentru o lungă perioadă noi am fost singuri fani ai proiectului, primi abonați, etc.

Nu-şi au rostul, eh? Pai iacă eu mă spovedesc de o mare nemulțumire cu privire la comportamentul "posesorului" proiectului la care am cotizat, ce ofera veşnică mare de probleme şi scuze, prin diverşi terți şi avocați. Sunt nemulțumit că nu am primit revista, sunt nemulțumit ca deşi forumul a susținut proiectul day one, acum suntem dați la o parte pentru ca suntem h8eri. Mărturisesc acestea cu neruşinare contrar eforturilor tale de a mă convinge ca e vina noastră, că exagerăm şi ca totul e ok.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

SenFire wrote:Să ne arăți ce cale proastă luasem şi cum ar trebui ca abonați să nu aibă pretenți... .
Te rog să-mi citezi exact unde am zis asta.
Dacă asta ai înțeles, cred că ai citit cumva invers.
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Daca chester, troll extraordinaire nu rezista la niste glumite nu e problema mea. Sa nu ne prefacem ca omul nu m-ar antipatiza de ani de zile si ca sentimentul nu ar fi reciproc, daca il deranja asa de tare existenta mea avea o functie de block la indemana. Totodata antipatia lui personala pentru mine nu vad de ce este un argument cand vine vorba de intregul forum, restul populatiei de aici il aduleaza deci nu e ca si cum era linsat la fiecare postare. Oricum la ultima sa interventie vis-a-vis de intrebarile lui jaunty s-a facut de cacao singur, nu gratie glumitelor care au fost sau n-au fost spuse.

Legat de Marius tu tot nu intelegi care-i problema, tu tot imi raspunzi la un argument pe care nici macar nu-l fac. Repet, i s-a spus inainte sa posteze acea mugetare ca politica e off-limits? Avand in vedere ca pe site avem mugetari de genul asta sau asta si inclusiv pe redactorul-sef afirmand acel principiu vechi intr-o alta mugetare postata de Marius sper ca n-ai pretentia sa cred ca politica editoriala curenta a fost mereu valabila in forma sa actuala in cursul istoriei lui N2. Si sper totodata faptul ca pun link-urile astea doua sa nu dea un imbold in stergerea acelor mugetari.

Da, abuz, precum a fost cazul cu permabanul dat lui brutalistu pe motive de cumetrii si prietenii cu o lingura mare de porcaiala intre partile implicate pe vechiul forum. Cand Kimo a sters abuziv posturile de pe forumul actual a facut-o doar pentru a baga rahatul sub pres si pentru a-l proteja pe redactorul care a facut eroare neprovocata si a calcat pe bec. Avand in vedere nivelul discutiei nu m-ar fi mirat ca el sa fi dat si banuri celor care aveau ceva de comentat pe topicurile astea daca inca avea drepturile de admin.

Eu iau apararea lui Jaunty pentru ca ii vad implicarea si modul in care abordeaza problemele, simplu. Pe logica ta ar trebui sa te intreb de ce faci pe avocatul lui Kimo si ajungem sa ne invartim in cercuri.
Am subliniat acolo ce era important, poate înțelegi.
Da, inteleg ca interesul poarta fesul si ca fiecare spune ce-i convine in functie de ce parte a taberei ocupa. Cum evident comentariul nu se referea la tine dat fiind ca astea-s primele tale postari p-aici, ideea mea este ca nu-mi place sa primesc lecturi cand vine vorba de la oameni ipocriti, asta apropo de incuiat conturi pentru ca nu suporta sa fie tratati precum trateaza si ei pe altii.
Last edited by DarthZombie on 22 Oct 2017, 23:25, edited 1 time in total.
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Cristan »

Shummy, poate ar trebui sa-l lasi pe KiMO sa zica singur daca are ceva de zis in legatura cu forumul. Daca nu e aici sa-si expuna punctul de vedere, vorbim degeaba pe marginea catorva propozitii transmise prin intermediari.

Ca nu stiu ce sens are o discutie cu tine. Tu n-ai venit aici sa discuti, ai venit doar sa imparti suturi ca un badigard nedormit. Si daca doar cearta vrei, mai bine o faci in alta parte.
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

DarthZombie wrote: Da, abuz, precum a fost cazul cu permabanul dat lui brutalistu pe motive de cumetrii si prietenii cu o lingura mare de porcaiala intre partile implicate. Cand Kimo a sters abuziv posturile respective a facut-o doar pentru a baga rahatul sub pres si pentru a-l proteja pe redactor. Avand in vedere nivelul discutiei nu m-ar fi mirat ca el sa fi dat si banuri celor care aveau ceva de comentat pe topicurile astea.
Nu mai spune, adică și-a făcut treaba și și-a apărat colegul?

Adevărat abuz, coane fănică.

Văd că în continuare ignori partea cu "nu îți convine ce face adminul, ești liber să pleci, internetul e mare".
Și cum în continuare pare că n-ați auzit niciunul de "it's just business".

Oh well.

Eu mă opresc aici, am zis ce-am avut de zis.

Va urma un comunicat oficial din partea redacției cât de curând.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

Cristan wrote:Shummy, poate ar trebui sa-l lasi pe KiMO sa zica singur daca are ceva de zis in legatura cu forumul. Daca nu e aici sa-si expuna punctul de vedere, vorbim degeaba pe marginea catorva propozitii transmise prin intermediari.

Ca nu stiu ce sens are o discutie cu tine. Tu n-ai venit aici sa discuti, ai venit doar sa imparti suturi ca un badigard nedormit. Si daca doar cearta vrei, mai bine o faci in alta parte.
Pe Kimo nu îl veți mai vedea intrând pe forumul ăsta. În special după ce și-a dat seama că i-au fost revocate drepturile de admin și de a deschide topicuri atunci când a vrut să deschidă un topic despre... revistă. Ce chestie.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Mahdi »

@Shummy: Dacă postările tale reprezintă poziția oficială a redacției, nu am decât un cuvânt de spus: penibil. Și-mi pare rău că postul lui Vlad nu reprezintă punctul de vedere al redacției.

Din toată povestea asta nu ieșiți decât în pierdere de clienți / fani. Dacă e cineva de aici care o să vă mai cumpere, după toată drama asta demnă de un coșmar avut de Daniil Harms după ce s-a culcat cu vezica plină, nu pot decât să-l compătimesc.

Bine, bă, ați găsit cauza problemelor revistei: forumul e de vină! Prin reprezentanții săi oficiali ola small dickie și darth zombie. Noi suntem de vină, avem ceva cu voi și vă băgăm bețe în roate să nu scoateți revista în ritmul pe care l-ați vrea. Cumva, vă vorbim noi de rău aici, și intră multă lume săracă cu duhul și citește neadevăruri despre revistă și-și face impresii greșite. Cum ar fi că revista iese din ani în Paști. Sau că numerele care ies nu ajung la unii abonați. Sau că Kimo i-ar fi șters vreun articol de-al lui MG de pe site (Doamne ferește!). Sau că aptitudinile de comunicare ale redacției cu publicul revistei ar fi la genunchiul broaștei (fake news!). Și face ola shitposting mult, doar-doar o da revista faliment.

M-am bucurat puțin când am auzit că revine revista în curând. Renunțasem să mai cumpăr ultimele 2 numere, pentru că eram ușor dezamăgit de conținut și nu mi se părea că-și merită banii. Dar aș fi început să o iau din nou, din același motiv pentru care își făcuse McWill abonament la început. Dar după mesajul lui Kimo și intervențiile tale mi-am dat seama că nu am niciun motiv să susțin proiectul unor primadone butthurt care se iau prea tare în serios. Drum bun, cale bătută!
REMEMBER CITADEL
User avatar
SenFire
Headless Kamikaze
Posts: 414
Joined: 6 Mar 2014, 14:13
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by SenFire »

Shummy wrote:
Cristan wrote:Shummy, poate ar trebui sa-l lasi pe KiMO sa zica singur daca are ceva de zis in legatura cu forumul. Daca nu e aici sa-si expuna punctul de vedere, vorbim degeaba pe marginea catorva propozitii transmise prin intermediari.

Ca nu stiu ce sens are o discutie cu tine. Tu n-ai venit aici sa discuti, ai venit doar sa imparti suturi ca un badigard nedormit. Si daca doar cearta vrei, mai bine o faci in alta parte.
Pe Kimo nu îl veți mai vedea intrând pe forumul ăsta. În special după ce și-a dat seama că i-au fost revocate drepturile de admin și de a deschide topicuri atunci când a vrut să deschidă un topic despre... revistă. Ce chestie.
Tu chiar duci o cruciadă țiganească de dezloializare a forumului aruncând cu mult penibil.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

Da, Mahdi, toată redacția are probleme de atitudine și greșeala e unilaterală, normal.

Nu v-am zis mai sus?

Suntem toți nebuni și kimo e șaman.

Rămâne cum am stabilit.

Vă pupă tata!

@LE: @Senfire - m-a plătit Soroș, îmi iau și câinele.
Last edited by Shummy on 22 Oct 2017, 23:34, edited 1 time in total.
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Shummy wrote:
DarthZombie wrote: Da, abuz, precum a fost cazul cu permabanul dat lui brutalistu pe motive de cumetrii si prietenii cu o lingura mare de porcaiala intre partile implicate. Cand Kimo a sters abuziv posturile respective a facut-o doar pentru a baga rahatul sub pres si pentru a-l proteja pe redactor. Avand in vedere nivelul discutiei nu m-ar fi mirat ca el sa fi dat si banuri celor care aveau ceva de comentat pe topicurile astea.
Nu mai spune, adică și-a făcut treaba și și-a apărat colegul?
Putea s-o faca si fara sa stearga acele posturi. Redactorul in cauza a venit, si-a cerut scuze si treaba a fost iertata, dar stergerea de postari in mod unilateral nu mi se pare prea cuser. Si repet, adminul este Jaunty, forumul este al lui, el si-a batut capul cu el. Kimo primise acele drepturi ca un gest de bunavointa, nu ca un buletin de sef pe tarla.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

Voi nu aveti a ne cere noua pe acest forum absolut nimic. Nimic. Noi voua da. Daca ne vreti ca cumparatori, ca cititori. Altfel, eject. Nu aveti niciun drept moral sau de orice tip sa va legati de oricare user de pe acest forum. Acest forum este mentinut de Jaunty, un om care este fara legaturi cu Nivelul 2. Avand in vedere situatia de fata interventiile voastre cu acest ton fata de userii acestui forum nu denota altceva decat nesimtire. Noi suntem aici pt Level, nu pt voi. Daca ne vreti trebuie sa ne recastigati. Cu comportamentul actual insa sunteti deplorabili.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Post Reply

Return to “Sugestii Nivelul2.ro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests