Site Nivelul2.ro

Ce va place la noul site Nivelul2 și ce nu. Opinii, sugestii, critici.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Site Nivelul2.ro

Post by .chester »

Da, si cracked face figuri dupa o vreme.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DANiel »

Same shit here.
Am trecut de pe Windows pe Android.
Si dupa 5 luni de Android, strang bani sa trec pe iOS.
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Windows Phone.....Cracked.com.....vice.com..... Nah, none of this can be true, surely it's all fiction!
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3669
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Site Nivelul2.ro

Post by marvas »

ce incerci sa ne transmiti, Zombie?
User avatar
cg1700
Hammer Haunt
Posts: 2328
Joined: 27 Apr 2014, 12:54

Re: Site Nivelul2.ro

Post by cg1700 »

Cracked era awesome acum vreo 5-6 ani si tin minte ca stateam ore intregi citind articole, dar de la o vreme incoace au inceput sa fie mai interesati de social justice decat de interesting facts asa ca mi-am cam pierdut interesul fata de articolele lor. Cred ca au trecut pe putin vreo 2-3 ani de cand i-am vizitat ultima oara.
Image
Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Taar »

Dumnezeule mare! Stai ca m-a luat de la stomac. Cracked, Vice...daca imi zici ca stai si pe Buzzfeed si Huffpost, esti de nota 10!
The Crusade calls, Deus vult!
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Subiectul noii directii editoriale ale lui Cracked conteaza mai putin in opinia mea proasta despre ei precum ma irita modul condescendent in care isi scriu articolele. Pe vremuri Cracked era un loc relaxant in care citeai niste articole amuzante, acuma umorul e amestecut cu incrancenare si o atitudine de superioritate a autorilor articolelor la adresa cititorilor.

Vice are unele reportaje si investigatii jurnalistice interesante, dar majoritatea lor sunt precum cele de pe cracked minus incercarea de a fi amuzante.
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3669
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Site Nivelul2.ro

Post by marvas »

scuze baieti, v-as raspunde, dar sunt prea ocupat sa citesc despre 5 Documentare Care Explica Perfect Problemele Societatii.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Site Nivelul2.ro

Post by .chester »

Cracked? Vice? Va rog sa ma scuzati o secunda cat imi BORASC MATELE PENTRU CA CITITI ASEMENEA SITE-URI BLLLEEEEAAAAUAURRRRGHHHHH!!!!!!
I'm livin' in a love shadow
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Chester a inceput sa-si borasca matele, iar ce s-a intamplat pe urma ITI VA SCHIMBA VIZIUNEA DESPRE VIATA [CLICK AICI PENTRU VIDEO!!]
Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Taar »

Scriem articole pentru site-urile propagandiste de stanga? Ok, e randul meu. Erhem...

WHITE STRAIGHT HETEROSEXUAL MALE MADE A DEFENSELESS REFUGEE VOMIT. CLICK HERE TO SEE THE RISE OF NATIONALISTIC PATRIARCHY AFFECT THE POOR REFUGEES. BONUS - LIKE THIS ARTICLE TO ELIMINATE ALL BORDERS ACROSS EUROPE AND TO GET SPECIAL ACCESS TO A FEMINIST STUDY WHICH PROVES WHY MULTICULTURALISM AND INTERRACIAL MIXING IS THE WAY OF THE FUTURE.

Cineva sa imi dea un bidon de Clorox, voi avea nevoie dupa un astfel de paragraf!
The Crusade calls, Deus vult!
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Site Nivelul2.ro

Post by .chester »

E de-ajuns.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

Taar wrote:Scriem articole pentru site-urile propagandiste de stanga? Ok, e randul meu. Erhem...

WHITE STRAIGHT HETEROSEXUAL MALE MADE A DEFENSELESS REFUGEE VOMIT. CLICK HERE TO SEE THE RISE OF NATIONALISTIC PATRIARCHY AFFECT THE POOR REFUGEES. BONUS - LIKE THIS ARTICLE TO ELIMINATE ALL BORDERS ACROSS EUROPE AND TO GET SPECIAL ACCESS TO A FEMINIST STUDY WHICH PROVES WHY MULTICULTURALISM AND INTERRACIAL MIXING IS THE WAY OF THE FUTURE.

Cineva sa imi dea un bidon de Clorox, voi avea nevoie dupa un astfel de paragraf!
Despre ce a fost postarea asta?
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Azad
Adventurer Extraordinaire
Posts: 1264
Joined: 8 Mar 2014, 20:53

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Azad »

ola small dickie wrote:
Taar wrote:Scriem articole pentru site-urile propagandiste de stanga? Ok, e randul meu. Erhem...

WHITE STRAIGHT HETEROSEXUAL MALE MADE A DEFENSELESS REFUGEE VOMIT. CLICK HERE TO SEE THE RISE OF NATIONALISTIC PATRIARCHY AFFECT THE POOR REFUGEES. BONUS - LIKE THIS ARTICLE TO ELIMINATE ALL BORDERS ACROSS EUROPE AND TO GET SPECIAL ACCESS TO A FEMINIST STUDY WHICH PROVES WHY MULTICULTURALISM AND INTERRACIAL MIXING IS THE WAY OF THE FUTURE.

Cineva sa imi dea un bidon de Clorox, voi avea nevoie dupa un astfel de paragraf!
Despre ce a fost postarea asta?
Site-uri precum Buzzfeed vorbesc despre niste "probleme sociale" imaginare pentru a strange click-uri si fac propaganda pentru "progresivii" sjws. Post-ul lui e o exagerare intentionata si cam de prost gust. Eu nu inteleg ce rost au discutiile de genul pe un forum de jocuri...but what do I know?
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DANiel »

O mica chichiță

Se pot face cumva pătrățele mai vizibile sau poate poziționate cumva astfel încât să nu se confunde cu fundalul?

Image
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DANiel »

A cazut site-ul sau am eu probleme cu conexiunile?
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Site Nivelul2.ro

Post by .chester »

I'm livin' in a love shadow
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3698
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Cristan »

Image

Unde pot sa dau feedback "not relevant to my interests" ? :|
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Magicake »

Au auzit ca ai o fata. Don't underestimate the trackers.
User avatar
marius
Zergling
Posts: 161
Joined: 28 Apr 2014, 14:51

Re: Site Nivelul2.ro

Post by marius »

La reclamele Adsense ai optiune Stop seeing this ad, dar astea nu sunt reclame de la Google, sunt de la profitshare.
Wraith » 9 May 2014, 18:48 wrote:Azi urasc faptul ca cineva mi-a luat vechiul user de pe forum doar ca sa faca lurking cu el. Ceea ce intentionam sa fac si eu oricum, dar macar eram THE Marius. /hate
ProtectorateNova wrote:Cand ma jucam eu Gothic 2 tu erai in clasa 5-a.
Post Reply

Return to “Sugestii Nivelul2.ro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests