Site Nivelul2.ro

Ce va place la noul site Nivelul2 și ce nu. Opinii, sugestii, critici.
Shummy
Space Invader
Posts: 17
Joined: 1 Sep 2014, 13:50

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Shummy »

Nu-i chiar o problemă, că nu e așa greu să râd, să marchez ca spam și să-mi văd mai departe de zi. Da ar fi drăguț, așa, dacă n-ar fi anonim sau dacă aș putea să-i fac rost de IP, că nah, m-ar distra un pic o plângere penală, să se ducă frumos să explice pe la procurori de ce e așa coios de-și permite să amenințe cu moartea pe internete.
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Cristan »

Mahdi wrote:Penibil, dacă e unul dintre regulars. La fel de bine poate fi unul dintre nefericiții cu 1-2 posturi care au întrebat aici de revistă și nu au primit niciun răspuns. Either way, it's your problem now. Succes!
Cred ca toti care intra aici stiu ce-i aia o virgula. In alta ordine de idei, asta e primul mail de genul asta pe care il primesc? Ca as fi zis ca-s obisnuiti deja pana acum, nu inteleg ce sens mai are sa posteze despre asta. Sau e primul care mentioneaza forumul?
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Mahdi »

Am chicotit imaginându-mi procurorii băgându-i lampa în ochi în timp ce cer explicații. "De ce postezi câcaturi pe internet, bă? De ce?!" Asta e de pus la colecție, lângă cea cu "mamă, am luat warn pe forum, eu care n-am luat nicio amendă în viața reală".
Fular wrote:Eu n-am fost. Nici Alexios Comnenul că el merge cu titlu de basileu sau imperator, poate altcineva din vest.
Frâncii-s de vină.
REMEMBER CITADEL
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Stokkolm »

CÂND APARE REVISTA UĂI ????!!!!!
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

vrem joc full - uite un nume excelent pt site, forum etc.

si cu denumirea asta sigur atragem mii de noi useri
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Magicake »

Tot n-am inteles ce anume il face sa para ca e de aici. Mahdi aparent s-a prins. What was it?
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Cristan »

E o referinta la "forum" in subiectul mailului 2.
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Magicake »

Omg sunt mega-orb, nici nu am vazut aia :lol: Tbh cand tot mesajul e ALL CAPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! e cam usor sa treci peste chestii.
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Waaagh! »

Poate se plictisea chez la munca. :lol:
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Cimitri »

Schummy, trecand peste faptul ca intrebarea ta pare pusa de un copil de 5 ani de genul "cine mi-a fulat acadeaua" nu ti se pare ca exagerezi? Poate ca a fost cineva de aici, poate ca nu dar sa vii sa arunci asemenea ineptii trebuie ca ai o problema grava de perceptie. Nu stiu in ce calitate de ce scrii tu sau de ce ai impresia ca esti seful nostru dar mai ai de invavat ce inseamna respectul fata de individual si mai ales fata de client/potential client. La tine acesta este zero si nu ai ce cauta intr-o companie al carei venit se asteapta sa vina din retail. Daca ai lucra in compania mea si asa te-ai ocupa de PR/marketing ai fi concediat si trimis acasa in aceeasi zi.

Chiar daca nu postez des pe forum mesajul tau cu acuzele de ieri ma forteaza sa va adresez si eu urmatorul mesaj pe care te rog sa-l trimiti si lui Mircea:

Am fost alaturi de voi la lansarea primului numar(acolo, pe Calea Mosilor) cat si la cel de-al doilea (cand a trebuit sa luam revista de la Vali de acasa ca nu mai era buget pentru o locatie de ridicare) si stiu prin cate ati trecut ca sa realizati asta.Mai tineti minte listele de stocuri scrise cu pix-ul? Am vorbit atunci cu Vali si am inteles prin ce trecea N2 si mi-am oferit suportul in ceea ce priveste promovarea. Promovare pe care am si facut-o. Atat Online(facebook) cat si offline prin discutii cu prieteni pe care i-am convins sa cumpere revista ca sa aiba si ei parte de scriiturile oamenilor faini din N2. Eram pur si simplu exaziat ca am putut fi acolo si ca am fost printre primii care au vazut revista renascand.

Comportamentul tau(schummy), neseriozitatea, minciunile cat si toate celelalte care s-au intamplat (n-are rost sa mai trecem prin ele) imi fac o scarba imensa si vad ca trebuie sa ma distantez. Deveniti toxici pentru mine si pentru hobby-ul care teoretic ar trebui sa ne uneasca.

Tu nu ai ce cauta acolo ocupandu-te de PR. Sper ca poti prelua acest feedback cat de constructiv poti.
Image
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by McWilliams »

Nici eu n-am fost. Ca daca nu folosesc cel putin 500 de cuvinte per post, n-are rost sa mai apas pe "submit".
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Bogdan »

Nici nu stiu daca sa rad sau sa plang:


Image
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

nu stiu despre ce e vorba la ce ai incercuit tu cu rosu dar am intrat pe site sa vad despre ce review vorbeste userul Eduard si:

Îmi place să cred că am ouăle suficient de mari încât să merg într-o cămașă roz la o convenție Hell’s Angels fără să mă treacă vreo emoție.

:)))))))) asa isi incepe aidan noul articol pe nivelul 2

As vrea sa vad scenariul imaginat de el :lol:

Aidan: ia sa fac un review: incep asa: Imi place sa cred ca am coiutzele atat de mari incat sa merg la reuniunea partidului neo-nazist deghizat intr-un evreu gay cu fustita roz
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Bogdan »

Nu stiu, mie mi se pare tragic-comic faptul ca Aidan il trage de maneca pe Kimo sa rezolve o problema legata de site, in comentariile publice de la la un articol scris de el.
User avatar
SenFire
Headless Kamikaze
Posts: 414
Joined: 6 Mar 2014, 14:13
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by SenFire »

Bogdan wrote: 27 Feb 2019, 16:26 Nu stiu, mie mi se pare tragic-comic faptul ca Aidan il trage de maneca pe Kimo sa rezolve o problema legata de site, in comentariile publice de la la un articol scris de el.
Ca la bâlci. Caragiale ar fi mândru.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Mahdi »

Lal. Nu e nicio tragedie/comedie. A uitat cineva să se ocupe de treaba aia și Aidan a făcut o glumiță. Și noi am mai avut probleme de-astea cu securizarea.
REMEMBER CITADEL
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Din pacate au si antecedente, a fost o perioada destul de lunga in care site-ul era cazut de tot.
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Site Nivelul2.ro

Post by Cristan »

Postează N2 o poză pe facebook cu o copertă Level de acum 8 ani. Și apar comentariile, multe de nostalgie și amintiri despre trecut, printre care dau de asta:

Image
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Site Nivelul2.ro

Post by ola small dickie »

ce bashina. cred ca o sa-i arat lui marius poza
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Site Nivelul2.ro

Post by DarthZombie »

Cineva care poarta sapca in interioare ca sa-si ascunda chelia sa arunce cu dume d-astea lipsite de rost? Absolut socat mi-s!
Post Reply

Return to “Sugestii Nivelul2.ro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests