Cand apare revista?

Ce va place la noul site Nivelul2 și ce nu. Opinii, sugestii, critici.
Post Reply
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Cand apare revista?

Post by marvas »

Pe pagina de facebook Nivelul Doi a fost postat un mesaj acum sapte zile: "AMR 7". Sperand ca nu se refera la saptamani, luni sau zile, asta ar insemna ca azi primim informatii noi legate de mostenirea LEVEL.

Si felicitari pentru banner-ul forumului, la prima vedere am crezut ca e un link spre noul site.
laur3ntziu00
Headless Kamikaze
Posts: 300
Joined: 3 Mar 2014, 16:06

Re: Cand apare revista?

Post by laur3ntziu00 »

Tot ce putem face este sa asteptam cuminti in fata pc-urilor...
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Cand apare revista?

Post by brutalistu »

Distribuitorii, mistrețul, Facebook, evreii, Băsescu, extratereștrii, întârzie din nou revista.
Image
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Cand apare revista?

Post by marvas »

yep, destul de dezamag.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cand apare revista?

Post by reV »

marvas wrote:yep, destul de dezamag.
zi mersi ca mai avem motiv sa intrebam cand apare revista :lol:
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Vlad Dracul
Headcrab
Posts: 69
Joined: 2 Mar 2014, 16:39

Re: Cand apare revista?

Post by Vlad Dracul »

marvas wrote:Pe pagina de facebook Nivelul Doi a fost postat un mesaj acum sapte zile: "AMR 7". Sperand ca nu se refera la saptamani, luni sau zile, asta ar insemna ca azi primim informatii noi legate de mostenirea LEVEL.
Ăia 7 or fi ani.
Image
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Cand apare revista?

Post by marvas »

reV wrote:
marvas wrote:yep, destul de dezamag.
zi mersi ca mai avem motiv sa intrebam cand apare revista :lol:
speram ca acum cand redactorii au "controlul" asupra noii publicatii, nu vom mai fi nevoiti sa tot intrebam cand apare. E drept ca nu exista nici o obligatie fata de cititor de a-i oferi acestuia explicatii in legatura cu deciziile luate. Dar cred ca toata lumea e de acord ca nu-i frumos sa faci anunturi publice pe care nu poti sa le respecti.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cand apare revista?

Post by reV »

marvas wrote:
reV wrote:
marvas wrote:yep, destul de dezamag.
zi mersi ca mai avem motiv sa intrebam cand apare revista :lol:
speram ca se vor lepada de prostul obicei de a ne face sa tot intrebam cand apare.
Din cate imi aduc aminte, nu chiar tot timpul era vina lor ca intarzia revista. Tre sa tinem minte ca ei depindeau de distrubuitori si tipografie, nu neaparat de lipsa de articole. Imi imaginez ca aveau cu ce umple revista, si chiar daca nu aveau anuntau ca baga numar 2 in 1.
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Cand apare revista?

Post by DarthZombie »

marvas wrote: E drept ca nu exista nici o obligatie fata de cititor de a-i oferi acestuia explicatii in legatura cu deciziile luate.
Cand lasi teaser-e automat inviti si situatii in care vin oamenii si striga "da' cand apare?", adevarul e, si parerea mea e ca devii cam obligat sa oferi explicatii atunci cand nu indeplinesti "tinta". Iar de teaser-e nu scapam, Kimo e prea atasat sufleteste de aceasta practica.
Sper doar ca AMR 7 sa nu devina AMR
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Cand apare revista?

Post by marvas »

reV wrote:Din cate imi aduc aminte, nu chiar tot timpul era vina lor ca intarzia revista. Tre sa tinem minte ca ei depindeau de distrubuitori si tipografie, nu neaparat de lipsa de articole. Imi imaginez ca aveau cu ce umple revista, si chiar daca nu aveau anuntau ca baga numar 2 in 1.
aici nu vorbim despre cum era inainte, asta s-a tot discutat si rediscutat, vorbim despre ce se intampla acum.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cand apare revista?

Post by reV »

marvas wrote:
reV wrote:Din cate imi aduc aminte, nu chiar tot timpul era vina lor ca intarzia revista. Tre sa tinem minte ca ei depindeau de distrubuitori si tipografie, nu neaparat de lipsa de articole. Imi imaginez ca aveau cu ce umple revista, si chiar daca nu aveau anuntau ca baga numar 2 in 1.
aici nu vorbim despre cum era inainte, asta s-a tot discutat si rediscutat, vorbim despre ce se intampla acum.
Acum tot vor depinde de tipografii si/sau distribuitori, daca ramane formatul printed. Daca era online putea sa apara si o editie pe saptamana.
Eu zic sa nu aruncam cu bete in redactori, cel putin pe moment (vedem ce se intampla si discutam atunci), dar da; sper sa apara la timp de acum.
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Cand apare revista?

Post by brutalistu »

Totuși nu ți se pare că era mai binevenit un dialog normal cu cititorii/fanii? Un dialog lipsit de secreto-moșcrăciunisme criptice și aura asta de vedetism autoproclamat? Nu toți fanii revistei au 12 ani.

edit: Teaser
...Jesus.
Image
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Cand apare revista?

Post by DarthZombie »

Hai mai, e doar primul teaser. Astept cu nerabdare urmatoarele teasere!
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cand apare revista?

Post by reV »

teaser = sausage simulator.
Mega plot twist!
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Cand apare revista?

Post by marvas »

continua sa farmezi post-uri ca eroul, poate primesti un premiu.
User avatar
Vlad Dracul
Headcrab
Posts: 69
Joined: 2 Mar 2014, 16:39

Re: Cand apare revista?

Post by Vlad Dracul »

Băi, pân' la urmă treaba lor, facă ce-or vrea, când or vrea. Sau, mai bine zis, ce-or putea, când or putea.
Din punctu' meu de vedere, dacă vechiul forum arhivat nu e, nimic nu e. :lol:

(Everybody warms themselves to a different fire)

>; )

P.S.: Insist atâta pentru că-l vizitam chiar rar şi n-am apucat nici măcar să citesc toate chestiile interesante de pe-acolo (iar de salvat, doar topicul de la Knights of Honor... din păcate am ratat Age-ul... şi Heroes-ul... şi Caesar-ul... God damn :evil: ). Da' ştiu că erau destule, dacă aveai răbdare să cauţi prin noianul de căcat deversat de unii.
On the other hand, shit is fun as Hell, sometimes.
Image
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Cand apare revista?

Post by DarthZombie »

brutalistu wrote:Totuși nu ți se pare că era mai binevenit un dialog normal cu cititorii/fanii? Un dialog lipsit de secreto-moșcrăciunisme criptice și aura asta de vedetism autoproclamat? Nu toți fanii revistei au 12 ani.

edit: Teaser
...Jesus.
Now with a Teaser UPDATE!!!!11!!1!ONE!
nea Caisa
Space Invader
Posts: 26
Joined: 12 Mar 2014, 04:57

Re: Cand apare revista?

Post by nea Caisa »

eu zic ca e de apreciat ca incearca sa pastreze interesul cat de cat. cat despre revista, cum am spus si pe facebook nu cred ca va mai aparea, cred ca va ramane doar un site. pana la urma, presa scrisa in general moare, iar acum, fara vreo editura in spate este si mai greu pt ei sa publice.
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Cand apare revista?

Post by Cimitri »

Thank you captain obvious... Any more wise thoughts? LEVEL e mort.Punct!.Momentan se cladeste ceva nou. Ideea era ca ne-am pastrat noi ca o comunitate si asta o sa fie baza "nivelului 2" la care o sa contribuim(sper eu) si noi. Chiar si ideea thread-ului asta e una gresita.Cand apare revista? Care revista? Hai sa o luam usurel ca asa e cel mai sigur. Baby steps...
Image
User avatar
RaptoR
Mad Scientist
Posts: 426
Joined: 2 Mar 2014, 15:26

Re: Cand apare revista?

Post by RaptoR »

Titlul thread-ului e ironic, credeam ca a inteles toata lumea asta...
Post Reply

Return to “Sugestii Nivelul2.ro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests