Progenitura si educatia de meltean

Locul in care ne intalnim si discutam de dimineata pana seara
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Progenitura si educatia de meltean

Post by ola small dickie »

DANiel wrote: 1 Feb 2019, 15:39 Pe principiul asta trebuie sa fiu data afara din liceu. Oh, stai, chiar am fost dat. Si nu pentru 8 ci pentru 4, si nu la materii ci la purtare. Mea plakut shkoala.
ai avut media 4 la purtare in liceu?
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Progenitura si educatia de meltean

Post by DANiel »

In a 10-a pe primul semetru, dar partea ironica este ca nici macar nu eram un copil problema in sensul clasic. Nu ma bateam, nu eram prostanache, nu faceam chestii de genul. Dar lipseam, mereu puneam probleme profesorilor pentru ca nu consideram ca tot ce fac ei este drept si just, si mereu ma opuneam. Si varful era ca eram pretty smart, si erau profesori care ma ridicau in slavi si alti profesori care ma urau, si mai rau se umpleau de draci cand vorbeam.

EDIT: Also, nu am reusit performanta de a avea 10 la purtare las farsit de an in 4 ani de liceu. So yeah, nu sunt un model la mai nimic.
Last edited by DANiel on 1 Feb 2019, 15:55, edited 1 time in total.
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Progenitura si educatia de meltean

Post by DarthZombie »

Asta cu meditatii de mici e si vina parintilor. Unii zici ca-s posedati, au impresia ca e bine pentru copil sa faca meditatii la un milion de chestii in loc sa-l lase in puii mei sa se mai relaxeze
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Progenitura si educatia de meltean

Post by ola small dickie »

DANiel wrote: 1 Feb 2019, 15:52 In a 10-a pe primul semetru, dar partea ironica este ca nici macar nu eram un copil problema in sensul clasic. Nu ma bateam, nu eram prostanache, nu faceam chestii de genul. Dar lipseam, mereu puneam probleme profesorilor pentru ca nu consideram ca tot ce fac ei este drept si just, si mereu ma opuneam. Si varful era ca eram pretty smart, si erau profesori care ma ridicau in slavi si alti profesori care ma urau, si mai rau se umpleau de draci cand vorbeam.

EDIT: Also, nu am reusit performanta de a avea 10 la purtare las farsit de an in 4 ani de liceu. So yeah, nu sunt un model la mai nimic.
daniel in liceu

Image
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Progenitura si educatia de meltean

Post by marvas »

in liceu nici macar pe forum nu avea Danutzu nota 10 la purtare.
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Progenitura si educatia de meltean

Post by DANiel »

Sau la gramatica. Sa nu uitam de gramatica.
Post Reply

Return to “Cafenea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests