Fitness & sanatate

Locul in care ne intalnim si discutam de dimineata pana seara
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Fitness & sanatate

Post by Waaagh! »

tnt wrote: 1 Oct 2020, 12:51
Waaagh! wrote: 27 Sep 2015, 17:50 tnt, pentru femei sunt necesare si suficiente doua conditii: muschi si bani. Daca iti lipseste una dintre cele doua, tristan ramai.
Busted! :lol: :lol: :lol:
Image

Da, erau alte vremuri pe atunci.

phpBB [video]
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
tnt
Hammer Haunt
Posts: 1821
Joined: 28 Aug 2015, 18:12

Re: Fitness & sanatate

Post by tnt »

Sigur, sigur :**
User avatar
Azad
Adventurer Extraordinaire
Posts: 1264
Joined: 8 Mar 2014, 20:53

Re: Fitness & sanatate

Post by Azad »

In alta ordine de idei, 5x12 dips cu partea negativa super controlata, pauza 1 secunda la momentul de tensiune maxima si impingere exploziva. Inca 2-3 saptamani si trecem la dip-uri pe inele de gimnastica, bois.
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Fitness & sanatate

Post by Waaagh! »

tnt wrote: 1 Oct 2020, 13:00Sigur, sigur :**
phpBB [video]

Azad wrote: 1 Oct 2020, 13:05 In alta ordine de idei, 5x12 dips cu partea negativa super controlata, pauza 1 secunda la momentul de tensiune maxima si impingere exploziva. Inca 2-3 saptamani si trecem la dip-uri pe inele de gimnastica, bois.
wp bruv. eu mai am cel putin 2-3 luni de pregatire pana sa ma incumet la examenul final.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Azad
Adventurer Extraordinaire
Posts: 1264
Joined: 8 Mar 2014, 20:53

Re: Fitness & sanatate

Post by Azad »

Bonus: m-a imbibat ploaia atat de bine incat fac flotari cu vreo 20 de kile in plus acum
User avatar
juve3332
Hammer Haunt
Posts: 2015
Joined: 3 Mar 2014, 11:06
Location: Terra Nova

Re: Fitness & sanatate

Post by juve3332 »

@Azad: Sunt familiar cu mersul la sala din liceu, am avut mai multi prieteni buni si amici umflati rau. Poate nu la nivelul tipului din video, dar cu program spartan de viata, cu creatina, cu toate dilelile posibile. Inteleg mecanismul care te face sa-ti doresti mereu mai mult (e pana la urma o banala adictie, care vine la pachet cu desensibilizare la efort samd), la fel si ca pentru unii devine o pasiune in sine. Nu zic ca e rau sau bine, doar ca pentru mine exista o limita peste care corpul pur si simplu nu mai este estetic de privit, identic cu pletora de operatii estetice cu care unele femei aleg sa se desfigureze. Nu pot sa-l privesc pe gagiul ala si sa-mi placa ce vad sau sa-mi doresc sa ajung la muschii lui.
Post Reply

Return to “Cafenea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests