Tenis

Locul in care ne intalnim si discutam de dimineata pana seara
Post Reply
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

TG wrote:Ce naiba zici McWilliams? What the actual fuck? Ai mâncat o dată căcat despre tenis la fel cum faci de obicei pentru că în 9 din 10 cazuri vorbești despre lucruri ca să te afli întreabă, acum o arzi cu două posturi semi-inteligibile pentru care pe forumuri mai populate ai fi direct marcat ca spambot. Ce vrei până la urmă?

Probabil vrei să te provoace cineva ca să vii cu un wall of text. Uite, am mușcat momeala... hai, dă-ți drumul!
:lol: ...si si-a dat drumul
McWilliams wrote: Nu cred acel user capabil de a intelege ironia faptului ca aceeasi jucatoare.
Macar ca sunt capabil sa realizez ca am in fata ochilor inca o mega postare clasic macwiliams bullshit
McWilliams wrote:Candva, Romania a jucat o semifinala de campionat mondial la fotbal. Acum, Romania se lauda cand bate, intr-un meci amical, o echipa care a jucat o semifinala de campionat mondial la fotbal. Unii zic ca ar fi progres, altii zic ca ar fi regres, cativa zic ca ar fi scurgerea ireversibila a timpului si impactul entropic pe care aceasta o are asupra umanului, dar folosind copaci decizionali.

Am si eu o intrebare. Cand a jucat Romania o semifinala la un campionat mondial de fotbal? Probabil pe planeta mecwiliams romania a jucat o semifinala de campionat mondial, acolo unde halep e varza si mecwiliams e cel mai mare ganditor.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Tenis

Post by McWilliams »

La fotbal in sala, evident.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Tenis

Post by .chester »

(ಠ ͜ʖಠ)
I'm livin' in a love shadow
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Tenis

Post by McWilliams »

Habemus papam! Am iesit din Evul Negru.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

Dupa 5 ani avem duminica iar o finala de grand slem Federer - Nadal. CTP-ul exulta!

Ce canal da meciu?
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

frumos. king roger
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Tenis

Post by TG »

Căcat, și eu voiam să văd meciul.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Tenis

Post by .chester »

Shavelu celalalt a primit o tava. :lol:
I'm livin' in a love shadow
User avatar
ne0lith
proxe.net
Posts: 1272
Joined: 2 Mar 2014, 15:58

Re: Tenis

Post by ne0lith »

Sucurile alea din timpul meciului sunt gratis? Sau daca n-ai bani la tine lesini pe teren.
"da" - chestrony, 2016
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Tenis

Post by McWilliams »

La asta am evoluat ca rasa, chestr0ny: primul shau primeste un castron, al doilea shau primeste o tava. Daca joci finala in familie, ca la feminin, te-ai facut cu un set. Lipseste doar mileul.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

TG wrote:Căcat, și eu voiam să văd meciul.
"Dar orice s-ar întâmpla mai departe cu acești doi titani, lumea se împarte de azi în cei care au trăit live finala Federer-Nadal, Melbourne 2017 și ceilalți oameni..."

https://republica.ro/atlas-si-michelangelo

:lol:
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
rdo
Hammer Haunt
Posts: 1076
Joined: 3 Mar 2014, 23:56
Location: Piatra-Neamt

Re: Tenis

Post by rdo »

Image
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

„Halep are în România mulţi contestatari după înfrângeri pentru că noile tehnologii pun în valoare zăcămintele de prostie uriaşe din această ţară. Ele au existat mereu, dar acum, datorita internetului, ies la suprafaţă în toată splendoarea lor. Este vorba despre cantitatea de imbecili din aceasta ţară foarte mare. Oameni care nu au habar ce înseamnă 15-30 sau lung de linie, acum comentează foarte avizat, superior, dispreţuitor jocul Simonei. E un fenomen social, nu au nicio legătură cu tenisul. Simona îi excită, le gâdilă simţul agresivităţii imbecile“, a explicat CTP.

:lol: complet de acord cu CTP
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
rdo
Hammer Haunt
Posts: 1076
Joined: 3 Mar 2014, 23:56
Location: Piatra-Neamt

Re: Tenis

Post by rdo »

^ De acord cu ce a zis referitor la resursele inepuizabile de prostie din tara asta.

Cu toate astea, nu pricep obsesia lui pt Halep: fata nu e de top 10, nu inteleg de ce incapataneaza CTP-ul sa o picteze intr-o semi-zeita.
Da, e o fata modesta, fara "figuri", muncitoare, joaca un tenis bunicel, dar sa o transformi intr-un superstar mi se pare prea mult.
Si argumentul meu e f simplu: nu a castigat niciodata un Grand Slam si nici nu cred c-o s-o faca
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

VIDEO Ziua in care Ilie Nastase a stricat sarbatoarea tenisului: Cum le-a injurat pe Johanna Konta si Anne Keothavong, dar si pe arbitrul principal al meciului cu Marea Britanie

http://sport.hotnews.ro/stiri-tenis-217 ... itanie.htm

Ilie Nastase e un labagiu trist si penibil. Asta stiam deja. Responsabili insa sunt cei care l-au pus in functia de capitan al nationalei de tenis. Trebuie eliminat instant din acest rol.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Tenis

Post by Waaagh! »

A bagat si niste comentarii scoase parca din microbuzul de Bragadiru despre culoarea copilului Serenei Williams. Daca depindea de mine, il distrugeam pe amaratul asta intr-un hal de-i plangea toata Africa Subsahariana de mila.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Tenis

Post by Mahdi »

Noroc c-a sărit și Arșinel să își dea cu părerea:
"Dacă îl cunoşti pe Ilie, nu te poţi supăra vreodată pe el. Ştiţi de ce i-a zis ziaristei din Anglia ce i-a spus, că e urâtă? M-am uitat şi eu la ea. Era urâtă! Îmi pare rău de ieşirea asta, dar el fiind căpitanul nejucător al echipei de Fed Cup, şi-ar fi dorit să facă performanţă. Ceva l-a iritat oricum, sunt convins că are o justificare. Acea jurnalistă l-a provocat, a venit să îl filmeze. Năstase a fost un inventator în tenis şi a devenit cunoscut tocmai pentru umorul său, pentru faptul că aduce bucurie pe chipul oamenilor", a spus Alexandru Arşinel, în direct la Digi Sport Matinal.
REMEMBER CITADEL
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tenis

Post by ola small dickie »

Arsinel la fel de prost
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
filla
Zergling
Posts: 115
Joined: 13 Jan 2017, 19:04

Re: Tenis

Post by filla »

Arsinel are o scuza.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Tenis

Post by .chester »

Mai ales pe fata Johannei Konta a adus foarte multa bucurie ieri. :lol:
I'm livin' in a love shadow
Post Reply

Return to “Cafenea”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 6 guests