Randomness Street

Discuții off-topic în limita bunului simț
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Ba de cand e dolarul 4.3 lei. Ultima oara cand m-am uitat la el era 3.2 wtf.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3053
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Randomness Street

Post by MC »

lol
Stiam de ceva timp ca a trecut de 4 lei.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Aparent e asa de cel putin un an, sunt eu prea afara din bucla :lol: Welp.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Pol Pot (born Saloth Sâr)
Ce nume de Star Wars avea tipul :lol:
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Ma intreb daca e vreun link intre https://en.wikipedia.org/wiki/Cs%C3%A1rd%C3%A1s si numele Xardas (Gothic). Hmm, probably not.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3053
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Randomness Street

Post by MC »

N-are ce link sa fie...
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Ce politicosi sunt soferii prin Brasov se opresc sa te lase sa treci si cand mai ai 1-2 m pana la trecere :?: :?: :?:

Nu am mai vazut asa ceva :lol: de obicei trebuie sa incep sa trec ca sa opreasca.
User avatar
Triggerix
Babe of the day
Posts: 1780
Joined: 4 Aug 2018, 13:37

Re: Randomness Street

Post by Triggerix »

Pătrunjelu' wrote: 30 Oct 2019, 19:19 Ce politicosi sunt soferii prin Brasov se opresc sa te lase sa treci si cand mai ai 1-2 m pana la trecere :?: :?: :?:

Nu am mai vazut asa ceva :lol: de obicei trebuie sa incep sa trec ca sa opreasca.
Highly debatable but ok. :lol:
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough.

Full-time quote-happy-tagger.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4951
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Randomness Street

Post by TG »

RIP Patrunjelu
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Bai inca sunt viu. Dar am mintit, si in Oradea era la fel cu trecutu' strazii, acum mi-am amintit. De ce nu vor si Clujenii sa fie asa nu stiu.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Am ajuns acasa (tot viu). N-am avut decat juma de zi sa explorez, poate mai am ocazia in viitor sa vad si restul orasului. Am fost pe-aici:
Image

Fain tot.
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3669
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Randomness Street

Post by marvas »

ai fost pe la sediul LEVEL?
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Nu m-am gandit sa caut zona, data viitoare for sure :lol: Initial am fost ghidat de o forta necunoscuta in explorare, abia in a doua jumatate am avut un tel anume — am vazut pe cineva cu un pahar Starbucks si am vrut si eu, deci centrul vechi it was.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

E interesant sa mergi inapoi in timp la video-urile lui Ray William Johnson si sa vezi replici peste replici pe care acum nu numai ca nu le-ar mai folosi nimeni pe YouTube dar ar rezulta instant intr-un channel deletion :lol: Dar atunci (acum un deceniu, basically) erau cele mai populare chestii pe YT.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Tricourile astora sunt misto: http://samuraioriginal.com/
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Randomness Street

Post by Waaagh! »

LegendofTotalWar, un australian pe care am avut onoarea sa-l urmaresc de la inceputurile carierei sale pe youtube, a facut urmatoarele in cursul a 24 de ore:

- a tras doua pissuri si o cacare, pissurile la intervale de 8 ore si poopereala dupa vreo 20.
- a mancat un kebab.
- a transmis in flux continuu o campanie de Total War: Warhammer II inceputa de la zero, jucata pe dificultatea maxima cu factiunea Argwylon (ceva elfi padureni), sub restrictia ca nu are voie sa recruteze decat copaci ambulanti. Nimeni altcineva de pe planeta nu ar supravietui primelor ture in aceste conditii.
- Legend a castigat respectiva campanie in ultimele secunde ale programului de 24 de ore.
- a strans peste 13.000 $ din donatii directe, plus probabil inca niste mii prin donatii pe youtube si alte forme de monetizare, suma exacta urmand sa fie procesata de sistem in cateva zile.
- odata ce va avea suma exacta, va expedia toti banii spre #teamtrees.

Pentru cei care poftiti dupa picanterii si birfe, aflati ca:

- nu are nicio legatura cu sau sprijin din partea Creative Assembly si Games Workshop, desi se indreapta spre un deceniu de cand este de departe cel mai bun jucator al titlurilor Total War in modul single player. Asta in mare pentru ca isi incheie toate transmisiile si inregistrarile cu un jovial "See you next time, fuckers!" :lol:

- desi se uita cam toata planeta consumatoare de Total War la el (trage mai tot timpul pe ora cimitirului austral) si e imbracat in donatii din toate valutele lumii, este considerat a fi un, citez, "nazist rasist antisemit" de catre concurenta.

What a fucking Legend.

P.S.

Pentru cei care cauta sprijinul poporului in tot soiul de stradanii, how about you act fucking professional and make yourself likeable first? :lol:
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4671
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Randomness Street

Post by Magicake »

Legend is a legend, ma uit si eu la stream in reluare pentru ca nu am stiut cand a fost live :-( Cred ca e ceva genetic la el ca seamana nitel cu Chuck Norris :lol:
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Randomness Street

Post by Waaagh! »

Dupa ce au fost procesate toate contributiile, LegendofTotalWar a strans un total de 20.600$ pentru #teamtrees. Cu suma asta este foarte probabil sa ajunga pentru o vreme in topul donatorilor. La cata reclama frumoasa si lumina pozitiva a facut pentru joc si comunitatea lui, plus expunerea absolut ostentativa de barbatie si cur-tarie, mi se pare dincolo de penibil ca n-a primit nici macar un bine ba! de la CA si GW. Sau poate un multumesc.

P.S. Le-am propus si eu celor din comunitatea Vermintide, ca sunt destui activi si cu audienta mare, sa ia exemplu si sa faca un gest frumos pentru planeta si gaming. S-au tras toti pe fund ca niste tirfe. E greu sa fii barbat.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Randomness Street

Post by Waaagh! »

iertati zoomul, am vrut sa cuprind compania in care a ajuns baiatul asta.

Spoiler for what a fucking Legend:
Image
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Randomness Street

Post by ola small dickie »

Cand am citit compania in care ajuns shaul asta am dat click entuziasmat ca ma gandeam ca e vreun shau inconjurat de 3 4 super pizde.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Post Reply

Return to “Colțul vesel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests