Arrow

Post Reply
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Arrow

Post by D12fan »

Se uita careva la Arrow? Super tare serialul...
Image

Image
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Arrow

Post by joonior_bmf »

N-as zice ca e chiar "super tare", dar imo e acceptabil. Cel putin comparativ cu flagship-ul tv al lui Marvel, pe care l-am abandoat pe la mid-season pentru ca devenise patetic. Arrow e mai action-packed, desi flashback-urile de pe insula ajung sa fie obositoare la un moment dat.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Arrow

Post by TG »

Primul sezon a fost nesperat de bun, al doilea jenant de prost, iar de vreo 3 episoade mi-e temă că Agents of Shield a devenit incomparabil mai bun decât el. Mă gândeam să-l abandonez după ce se termină treaba cu Slade, cam singurul personaj interesant la ora actuală.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
KirRoland
Space Invader
Posts: 12
Joined: 28 Apr 2014, 22:01
Contact:

Re: Arrow

Post by KirRoland »

Mie imi place la nebunie si sezonul 2 pana acuma. Tensiunea incepe sa fie cat mai mare din cauza lui Slade. Eu zic ca pana cand nu se termina sezonul nu putem afirma nimic concret. Finalul dupa parerea mea o sa fie bomba, acuma urmeaza numai punctul culminant in ultimele episoade.
Este doar o speculatie dar il marchez ca un spoiler totusi
Spoiler:
dar cred ca Malcolm Merlyn o sa faca inca o aparitie in acest sezon ajutand arcasul, sau poate chiar si Barry(Flash)
The true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.
Pentru mai mult gaming: https://www.youtube.com/user/kirroland
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Arrow

Post by reV »

Ca serial mi s-a parut ok, dar, in mod evident, apar inconsistente legate de canon, dar asta era de asteptat, ca deh, tre sa faca bani ei cumva
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
KirRoland
Space Invader
Posts: 12
Joined: 28 Apr 2014, 22:01
Contact:

Re: Arrow

Post by KirRoland »

Ce parere aveti acuma de sezonul 2? V-a placut finalul?
The true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.
Pentru mai mult gaming: https://www.youtube.com/user/kirroland
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Arrow

Post by MC »

A incetat sa ma uit de pe la ep 5 din sez 2. A devenit o mizerie serialul.
User avatar
KINGdmn
Headcrab
Posts: 88
Joined: 29 Apr 2014, 19:05
Location: Iasi

Re: Arrow

Post by KINGdmn »

Foarte slab serialul, aveam asteptari dar scenaristii scriu niste replici de toata, de toata jena!
Pana si actorii scrasnesc din dinti cand rostesc replicile. M-am uitat doar la primul sezon (ca nu aveam ce viziona joia) dar nu merita timpul investit, mai ales cand sunt atatea seriale (din anii trecuti si actuale) care sunt de n ori mai bune ca Arrow.
He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster.
And when you gaze long into an abyss the abyss also gazes into you.
Image
Post Reply

Return to “Seriale”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 8 guests