Ultimul joc terminat, thread cu note

Tot ce se poate spune despre boala noastră cea mai gravă.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4667
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Magicake »

Ce troli au fost PB cu teleporterele, m-am dus sa le activez pe toate ca sa fac achievementul care 100% e acolo dar nop, nu au pus.

Fain Elex, se strica combatul catre final, plin de buguri si memory leaks, dar astept Elex 2 for sure, povestea pare sa se dezvolte intr-un mod interesant.

Cel mai cool joc PB de la G2 incoace.
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by DANiel »

Fallout 4- 7/10 și asta pentru că îmi place mie mult universul Fallout.
Practic tot ce putea să arate jocul s-a văzut in doar câteva ore, și totul s-a rezumat in a strânge gunoaie. Atât. Vrei ceva sa faci? Need junk. Maxim să mai pui pun perk ceva, să te ajute mai mult. Nu am simțit că poate am nevoie să abordez altfel un quest, pur și simplu am mers înainte. Questurile atât de prost făcute încât în unele momente se luptau facțiuni cu care eram aliat și eu tot ce trebuia să fac era să merg înainte. Dar da, se poate mai rău de atât, se poate Fallout 76.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3050
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Thief Gold (pe expert evident).
Acum vreo 14-15 ani am terminat Thief Dark Project dar prefer sa spun ca acum l-am jucat pentru prima data pentru ca acum l-am jucat asa cum trebuie si cum merita. Sincer nici nu mai tineam minte aproape nimic din TDP.
M-a captivat atat de tare in ultimele 2 saptamani incat nu am mai dorit sa joc nimic altceva.

Misiuni preferate:
Lord Bafford's Manor
The Sword
The Lost City
Break from Cragscleft Prison

La polul opus:
Thieves' Guild
The Mage Towers
Assassins
In continuare voi juca Thief 2 The Metal Age (pentru prima data) si sunt nerabdator sa vad prin ce aventuri ma mai poarta pasii lui Garrett.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Mahdi »

Image
REMEMBER CITADEL
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Respect! Succes la the metal age totuși. Merită și shadows of the metal age după (un fan expansion drăguț).
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4667
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Magicake »

Am terminat Prey, mama ce bine e facut jocul asta. Polished uniform de la cap la coada, absolut nici un detaliu care sa sugereze ca s-au grabit sau ceva. Totul curat, perfect. Cum au reusit? Si cu bethesda in coaste. Then again, vorbim de Arkane. Most underrated dev out there, believe me.

UX de prima clasa, ex gasesti audio logs, folosesti notification-ul ca sa asculti unul din ele, esti intrerupt de un event gen telefon dar cand termini conversatia ai iar notification ca sa nu cauti prin meniuri audio log-ul ca sa-i dai replay.

Daca cumva esti prea ocupat si lasi notification-ul sa dispara nu-i bai, la urmatorul new audio log notification o sa se chain-uiasca notificarile vechi pe care le-ai ratat asa ca poti sa tot asculti logs fara sa le cauti vreodata in meniuri.

De ce nu au toate jocurile asta?

Cea mai player-friendly interfata din cate am vazut, cel putin pe PS4.
Spoiler:
Povestea e super si ma cam asteptam sa existe un twist la final, dar nu ma asteptam sa existe un twist pentru twist :lol:
Am bagat ng+ fara sa ezit. Mooncrash e nice ca si gameplay, dar observi repede ca nu a primit acelasi nivel de polish ca originalul.
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Bogdan »

Assassin's Creed Syndicate. Loved it; it had everything.
Setting, poveste si personaje interesante, gameplay excelent (mentiune speciala pentru grapling line), elemente RPG cu efecte vizibile, nu doar stat boosts. Au revenit de asemenea si asistentii, sub forma de gang members si posibilitatea de a fluiera pentu a ademeni inaminicii, lucruri care mi-au lipsit enorm in Unity. Mi-a placut si side content-ul, pe care l-am facut 100%, in afara de basic collectibles. La Unity era un bore fest total si nu cred ca am facut 10% din chestiile optionale.

N-am jucat Origins si Oddyssey inca, dar pentru mine Syndicate intra in top 3 al jocurlor din serie. (alaturi de Brotherhood si Rogue). GG, Ubi!


BTW, Epic Store il da gratis vineri:
https://www.vg247.com/2020/02/18/assass ... e-details/
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4667
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Magicake »

Am terminat si eu Syndicate, dar o sa mai intru in el din cand in cand ca sa mai adun collectibles cand ma plictisesc de orice altceva. Vreau trofeele alea plm.

Ce ciudate sunt jocurile Ubi gen AC, Watch Dogs. Sunt o colectie de mecanici usor deghizate, pe care le faci iar si iar. In timpul misiunilor eram dispus sa anulez ce faceam pentru ca vedeam un collectible in zona si vroiam sa-l iau. Intalnesti fetita aia, Ann parca, dupa un dialog banal se transforma in mecanica de child rescue, si singura legatura cu personajul e o poza cand termini un child rescue op. Restul jocului la fel de shallow.

Singura sclipire "de geniu" a fost Roth, scurta oricum.

Zici ca directorii de la Ubisoft nu joaca jocuri, ei doar aduna toate jocurile existente, cu bias pentru jocurile lor anterioare, le selecteaza mecanicile, se gandesc ce subset ar fi best si apoi extrapoleaza un joc pe baza lor.

Ma simt asa naspa ca vreau sa mai joc Syndicate.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4950
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by TG »

Pătrunjelu' wrote: 22 Feb 2020, 18:23 Zici ca directorii de la Ubisoft nu joaca jocuri, ei doar aduna toate jocurile existente, cu bias pentru jocurile lor anterioare, le selecteaza mecanicile, se gandesc ce subset ar fi best si apoi extrapoleaza un joc pe baza lor.
E ca și cum ar avea un departament de marketing care dictează de fapt dezvoltarea. :lol: Nu doar ei fac asta, Bioware cu mizeria aia de DA3 au urmărit îndeaproape rețeta. Iar tăticul lor e evident Skyrim, de unde poate că a și plecat de fapt nebunia open world cookie cutter crap, cu misiuni de 15 minute ca nu cumva să uiți ce ai făcut când deschizi jocul peste 2 zile.

Nu m-a prins niciodată boala asta de colecționat nimicuri, atunci când asta în sine e scopul jocurilor. O colecție de manevre pentru a ține prostimea care nu realizează asta lipită de monitor. Tipul asta de gameplay m-a vindecat de ocd, în mod normal eram obsedat să fac totul prin jocuri. Thanks Ubisoft!
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4950
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by TG »

Pathfinder: Kingmaker

După aproape 140 de ore, mi se pare poate cel mai consistent RPG de la BG2 încoace. Și să fiu sincer, cu greu îmi imaginez chiar și BG3-ul de la Larian ca a fi un succesor spiritual mai bun decât Kingmaker. O să-mi ia ceva să-mi revin, nu mai voiam să se termine, tot mai așteptam încă o criză pentru regatul meu, încă un bandit, bestie, barbar, creatură extraplanară, lich sau demigod care să mă amenințe. RPG-urile mainstream nu pot fi mai bune de atât decât dacă sunt pe ture, lol. În rest Owlcat au bifat cu brio cam tot ce trebuia să fie jocul acesta. Nici nu știu ce să zic, e ce trebuiau să facă Obsidian, dar nu au avut coițe. Un RPG party based pentru fanii genului, care ba te distrează, ba ți-o trage pe la spate mizerabil. Iar partea de Kingdom Management oferă jocului exact ce trebuie. Nu o trișați cu cheat-uri, timp e destul pentru orice, dar simpla presiune pe care ți-o imprimă transformă abordarea ta ca jucător. Nu mai irosești timpul de rest, vrăjile, item-urile sau scroll-urile. Face totul să aibă un rost tangibil, chiar dacă e mai degrabă doar o iluzie reușită.

Înțeleg frustrările unora, nu se apropie de Deep Caverns-ul lui Underrail, dar e puțin mai brutal în ultimele două capitole. Nimic ieșit din comun însă, mai mult probleme cauzate de faptul că dacă nu cunoști setting-ul Pathfinder, nu știi neapărat cum să abordezi câteva lupte în care inamicii au puține slăbăciuni. Acestea fiind spuse, producătorii au adăugat multe portițe de scăpare (care poate nu erau la lansare, nu știu), pentru cei care s-au pierdut și s-au trezit deampixulea la final de joc.

Un aspect care m-a surprins a fost cât de mult îmi place setting-ul Pathfinder. E fantasy generic desigur, dar să-mi fut una de nu mi s-a părut absolut ideal pentru genul ăsta de joc. Prin de clișee potrivite, dar cu mici twist-uri în abordare față de DnD, mai ales în ce privește religia. Mi s-a părut mai down to earth în general și mai extraterestru când vine vorba de intervenții divine. M-a ținut implicat fără probleme și chiar am citit cam tot ce ținea de lore.

La partea cu cititul (sau scrisul, as it were) se descurcă foarte bine, dialogurile nu impresionează prin substract, seriozitate sau inteligență. Însă sunt exact ce trebuie pentru a-ți stimula imaginația și a dezvolta lumea înconjurătoare. Parcă citești constant manualul unui joc mai vechi, și îți construiești în cap tot felul de scenarii despre ce urmează să se întâmple. Evident, dacă depui efortul de a intra pe bine în lumea jocului.

Mai las câteva zile să văd dacă mi se schimbă impresiile, înainte să-mi încerc norocul la o recenzie pe care doar ne0lith o va citi. Dar recomandarea mea e să-l jucați, Codexul nu a dat-o în bară nici de această dată. Nu știu cum dracu' de au scos Disco în față anul ăsta, trebuie să văd și ce-i cu el. :P
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4950
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by TG »

The Outer Worlds

Much better than expected. Se simte ca un joc Obsidian pe bune, cu crash-uri, probleme și mult farmec. Suferă tare la gameplay, dar se vede că e mai mult un tech demo având în vedere resursele disponibile. Tipuri puține de inamici, dificultate practic inexistentă dupa primele 2 ore. Partea de pac-pac e distractivă ocazional, dar destul de bland. Mă rog, asta e o problema mai adâncă, sistemul ăsta de joc e braindead încă de când l-a pus Fallout 3 în aplicare. Waste of talent să faci jocuri de genul ăsta, dar măcar place la lume și aduce vânzări.

Sunt și idei bune, dar cum era de așteptat, pe altă parte. Are câteva questuri excelent gândite cu multe moduri de abordare și tot felul de chestii posibile, unele nici măcar plănuite de producători. Sigur, era de preferat să fie ceva mai profund, fără mizeria asta de play any class finish game with ease. Dar am experimentat cât am putut și m-am distrat cu ce situații am creat. Mai pe final mi-am pus o facțiune în cap cu totul și am împânzit orașul de cadavre. Good times.

Am apreciat hărțile mai mici, cu atenție la detaliu, precum și misiunile la majoritatea celor din echipaj. Prefer o abordare mai superficială aici decât zeci de linii de dialog pentru fiecare companion, pe care nu vrei să le citești/auzi. Thank god this wasn't like Mass Effect, lol. Fără lăbăreală "deep" sau romance options.

De departe cel mai mult impresionează vizual. Toate locațiile sunt excelent realizate, design-ul e top notch. Se simte îndeajuns de ciudat să ai impresia că explorezi o planetă străină, cu forme de relief cunoscute dar poziționate bizar. Nu ține neapărat pasul și tehnic, dar asta contează prea puțin.

Pe alocuri se simte ca un joc Firefly, povestea și dialogurile sunt pline de satiră și un umor specific, care mi-a amintit de Alpha Protocol. N-aș zice că e un joc grozav, dar mai degrabă mă voi grăbi să joc un Outer Worlds 2, decât Pillars of Eternity 2.

Să nu uit. Apreciez disponibilitatea jocului pe Game Pass, dar după ce că are jocul problemele sale, mai vine și Microsoft cu cel mai mizerabil software posibil. Am avut prea multe probleme cu el pentru a le înșira aici, pretty much toate venind de la violul de permisiuni pe care îl face aplicația asta. Nu prea înțeleg motivul, de ce nu se puteau instala jocurile normal, ci trebuie să fie apps, să nu le poți pune MOD-uri și să te frece la cap Windows 10 când se împiedică la vreun update. Oricum e DRM destul clientul în sine și deja folosești fucking WIndows. They know what you ate last night.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4667
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Magicake »

TG wrote: 1 Apr 2020, 18:48 Pe alocuri se simte ca un joc Firefly
Stronghold adica? Woot.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4950
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by TG »

Nu. :lol:

Serialul.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3050
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Thief 2 The Metal Age

Din capul locului trebuie sa spun ca a fost mai bun ca primul cam la toate capitolele. Se vede ca au "strans" fiecare piulita care scartaia la TDP. Directia a fost mai clara si totul mi s-a parut a fi mai coerent si inchegat.
Misiunile toate, poate cu o exceptie sau doua, au fost un adevarat deliciu si o dovada de maiestrie in level design.

Pe final se vede ca a fost putin grabit sau ca s-a ajuns la fundul sacului din punct de vedere al bugetului.
Ce sa mai...un masterpiece in adevaratul sens al cuvantului. Mi-a placut la nebunie.

Voi lua o pauza de la Thief pentru a butona Doom Eternal, dar apoi voi juca si Deadly Shadows (pe care l-am jucat si la momentul aparitiei prin 2004-2005), dar pe care nu l-am terminat si oricum nu mai tin minte mai nimic din el.
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by DANiel »

FarCry 5 - 6/10

Am dat 6 din 10 pentru ca a fost kind of fun pana la un anumit punct. Nu am trecut de 6 pentru ca este aceasi chestie de la FarCry 3, ba chiar ala a fost mai interesant. Ideea mi-a placut, fanatismul religios poate fi exploatat foarte mult, dar din pacat cum ai trecut de prima treime (harta impartita in 3, fiecare parte cu un boss al ei, la sfarsit te lupti cu ala mare) deja tot ce puteai sa vezi ti s-a aratat. Armele nu fac o diferenta mare, risti sa joci cu aceasi arma foarte mult timp.
Partea de companioni mi s-a parut total fail si in ziua da azi (sau la momentul respectiv) scoti un jos in care acolitii tai nu pot face chestii putin mai strategice, sau sa simti poti aborda diferit, nu prea sunt fun deloc. In joc exista si posibilitatea sa joci diferit, insa nu te face nimic sa iti schimbi modul de joc sau macar sa te gandesti sa mergi pe un anumit mod de a te juc.
Skill tree-ul ajungi fara sa vrei sa il completezi pe aproape tot, nu ai ce special path sau chestii de genul. Kind of Rambo pe taram american. Ce m-a omorat cel mai mult este ca au incercat sa bage absolut tot in el, avioane, elicoptere, toate nebuniile, in loc sa se limiteze la cateva lucruri si sa il faca mai smart. Bine, eu sunt persoana care crede ca cel mai bun din sera a fost FarCry 2.
A fost fun, dar again, maxim (cu indulgenta) 50% din el.

Shadow of the Tomb Raider - 5/10

Pentru ca a fost penibil. Si pentru ca au incercat prea mult sa traga de toate cacaturile si nu le-a iesit. Pentru ca nici macar nu am folosit toate chestiile pe care mi le-a oferit, si pentru ca Skill tree-ul chiar nu avea nimic wow. Pentru ca majoritatea actiunilor trebuiau facuta fix intr-un anumit mod, altfel Lara nu se prinde de stanca respectiva (ca un exemplu). Pentru ca povestea in sine a fost atat de cliseica incat la un anumit moment iubita mea mea zis ca vrea sa termin odata jocul asta ca deja s-a plictisit ea de el.
Partea care cred ca l-a trec cel mai rau jos, pe langa X probleme si animatii foarte proste pentru fetele personajelor (nici macar nu erau sincronizate) este fix in modul in care este spusa povestea si cum decurge actiuea. Sau mai bine zis, cum se taie actiunea. Foarte multe sesiuni de lupta/actiune antrenanta care se termina brusc cand ajungi in nu stiu ce oras si totul pare normal si ca nimic nu se intampla.
Enorm de mult potential, tone de posibilitati si 2 jocuri foarte bune inainte, totul sfarsit printr-un joc sec, cliseic, cu chestii deja facute/vazute si unde Lara se poate prinde prin saritura de o stanca in timp ce arunca un piolet la capatul caruia este atasata o franghie, dar la sariturile basic daca nu sunt pe punct fix, cade.
A fost dragut, dar se putea si fara acest joc.
User avatar
cg1700
Hammer Haunt
Posts: 2328
Joined: 27 Apr 2014, 12:54

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by cg1700 »

Mi-a luat vreo 80 de ore dar in sfarsit am terminat Doom Eternal pe Nightmare si mi-a placut extraordinar de mult. Modul in care au implementat movemement-ul si flow-ul luptelor e atat de fain ca nici dupa atatea zeci de ore nu m-am plictisit de el si acuma cred ca o sa imi fie greu sa ma intorc la movement-ul clasic fara dash-uri, double jump-uri si meat hooks. Doom a inceput sa devina Devil May Cry si asta ma face foarte fericit.
Image
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Bogdan »

State of Decay 2: Juggernaut Edition.

Eram mare fan al primului joc si am vrut sa il joc de mai demult, dar s-a lansat intr-o stare destul de rough in 2018 si asta m-a facut sa il tot aman. Proaspata relansare mi-a dat in sfarsit ocazia si impulsul sa ma apuc de el si nu regret deloc.
Spre deosebire de primul SoD, care era construit un jurul unei povesti cu misiuni si puncte de progresie fixe, acesta e sandbox pur si din cate imi dau seama tot loopul de gameplay e generat semi-random - Personajele cu appearance si stat-uri, loot-ul, locatia obiectivelor si misiunile care apar - toate sunt "emergente".
Asta il face sa fie mereu distractiv si antrenant, dar si frustrant uneori, cand ti se pare ca esti complesit de misiuni si nu ai cum sa le faci pe toate. Gen
  • aduna resurse pentru baza noastra
  • elimina o infestare aflala in celalalt cap al hartii
  • ajuta un alt grup de supravietuitor (posibil sa gasesti un personaj bun pe care il poti recruta, dar care e inca o gura de hranit)
  • survivor specific missions, in functie de trait-uri si background-ul lor
  • investigheaza distress call
In cele din urma te impaci cu faptul ca in zombie apocalypse nu poti sa multumesti pe toata lumea si trebuie sa alegi - de obicei ghidat de egoism binele grupului propriu. La un moment data trebuie sa alegi un lider pentru comunitate si exista 4 tipuri de conducator , care fiecare da diferite bonusuri si seteaza focusul. Eu am ales Builder. Celelalte optiuni erau Warlord, Sherrif, Trader. Numele sunt descriptive.

Am petrecut pana acum vreo 25 de ore foarte placute in compania jocului, omorand sute de zombies, reparand masini, colectionand arme, imbunatatind baza (si mutand-o cu totul de 2 ori), evervandu-ma cand 3 dintre cei mai buni supravietuitori au cazut la datorie din cauza ca nu am planificat suficient de bine raidurile respective. La final, dupa ce am distrus toate cele 9 plague hearts de pe harta si am facut misiunea finala (dependenta de tipul de lider al grupului), am primit optiunea sa incep o noua comunitate (pe oricare din cele 4 harti ale jocului), cu posibilitatea de a continua cu 3 din supravietuitorii existenti.
De obicei dupa credits trec rapid la un nou titlu, dar acum sunt surprins sa vad ca am un chef nebun sa continui si al 2-lea play though pe noua harta pe care am ales-o. Cu 3 personaje aproape maxed out si cu tot know-how-ul din spate ma simt puternic si in control. Cine stie, poate fac un playthrough cu fiecare tip de lider.

Probleme - doar pe partea de polish, animatii si dialoguri stiff, some physics bullshit in interioare si in apropierea usilor.

Are multiplayer co-op, dar inca nu i-am dat enable.
9/10 pentru mine. Jucat pe Xbox prin Gamepass. Este si pe PC Gamepass sau pe Steam, la un pret de buget. Recomand!
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by DANiel »

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

L-am primit la subscripția de PSN acum ceva vreme și dacă tot stau închis în casă l-am jucat. Ca remaster este foarte bine făcut (nu că ar fi fost oricum o campanie prea lungă), am retrăit experiența fără probleme, ba chiar an încercat și puțin online. Aparent sunt la fel de bun in on-line, iau bătaie la greu.
La ani buni de când l-am jucat prima dată am început cu adevărat să îmi dau seama că deși nu are o campanie wow este începutul campaniilor de genul ăsta, nu prea lungă, o poveste pe feeling să placă la toată lumea și tone de artificii. Culmea, poate și atașarea emoțională de el, însă campania nu mi s-a părut la fel de lame ca multe alte jocuri (COD WWII) pe care le-am jucat. Mi se pare că intră fix in limita acceptată. Dar again, asta este doar părerea mea.
Long story short, cred că seria MW are cea mai bună campanie din categoria asta de shootere, și poate unul dintre jocurile care a influențat enorm shooterele multiplayer ce au urmat după el.
Damn, chiar aș mai juca un MW2 multiplayer.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Mahdi »

Am terminat primul Uncharted. Kind of okay, I guess. O experiență relaxantă per total, cu excepția câtorva momente de control clunky care mi-au scos peri albi. Dar era de așteptat, dată fiind vechimea jocului.

Sunt curios cum evoluează seria. Am auzit că al doilea ar fi mult mai reușit.

7,5/10
REMEMBER CITADEL
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3050
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Al doilea chiar e mult mai reusit ;)
Post Reply

Return to “Jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests