Board Games!

Tot ce se poate spune despre boala noastră cea mai gravă.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Board Games!

Post by Magicake »

Mi-am comandat primul meu boardgame :-D
phpBB [video]


Trec o data solo prin el cand ajunge, apoi invit cativa sunbros pentru jolly coop, si revin cu pareri. Very hyped, pretul cam mare dar pare misto de tot.
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Board Games!

Post by Cimitri »

Uuuu, enjoy! Si eu vroiam sa mi-l iau dar momentan trebuie sa gasesc loc pentru celelalte board games. Cat ai dat pe el?
Image
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Board Games!

Post by Magicake »

449 de pe Regatul Jocurilor http://www.regatuljocurilor.ro/tematice ... -2790.html

Nu au si expansions pe stoc, inca.
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Board Games!

Post by Cimitri »

Eu mi-am mai comandat de pe miniaturemarket.com . Livreaza in romania si transportul e cam 12-15 dolari(2,5 saptamani etd). Spre exemplu, dark souls e 108 $ la ei. Eventual te poti uita acolo dupa expansions cu toate ca la expansiuni mici nu prea merita costul transportului.
Image
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Board Games!

Post by Magicake »

$108 fara taxe iese destul de scump comparativ cu regatul jocurilor. Chiar ma intreb cum au reusit sa-l dea atat de ieftin, au taiat orice taxe de transport la import practic.

La Red Goblin parca l-am vazut la vreo 560 lei care e ceva mai accurate raportat la preturi pentru produse din afara.
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Board Games!

Post by Cimitri »

Eu de fiecare data am platit via paypal si pretul de pe site. Nu s-a mai adaugat TVA. Nu stiu cum au facut asta dar nu mi s-a mai cerut in plus nimic si mi-a ajuns frumos acasa.
Image
Post Reply

Return to “Jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 15 guests