Mass Effect: Andromeda

Discuții axate pe jocurile RPG.
User avatar
Apollyon
Pig Cop
Posts: 891
Joined: 9 Nov 2014, 19:39

Re: Mass Effect: Andromeda

Post by Apollyon »

Patch 1.06 released

Mass Effect: Andromeda Patch 1.06 Notes
The Mass Effect: Andromeda 1.06 patch promises to bring a number of "performance and stability" enhancements to the game, along with improvements to "cinematic scenes, particularly in the opening hours," and of course all sorts of individual bug fixes. There are also significant "combat balance updates" that BioWare said will address complaints about weapons and powers not getting the job done at higher difficulty levels.
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Mass Effect: Andromeda

Post by DANiel »

Nu stiu cumde ati reusit sa il vedeti cu ochi buni, dar eu nu reusesc. Jocul e busit cap coada, si nu ma refer la animatii. In primul rand, e foarte haotic. Am inceput, am cateva ore de joc si nici nu stiu daca am nevoie de MediGel sau nu. Totodata in interior totul e haos. Hartile sunt haotice si nu au efectul ala de de loc unde traiesc creaturi. In vechile ME, chiar daca erau niste cotloane mici, se simtea aerul de loc locuit. Aici e doar o mare intindere cu persoane aruncate random. La nivel de animatii nu discut pentru ca tot engine-ul in opinia mea pare busit, de la incadrare proasta la animatiile de miscare (ai impresia ca kroganul are aceeasi greutate cu restul). Also, cliseic. Dupa 500 de ani de calatorit prin timp, dai peste un tip pe o baza spatiala, care e indian dupa ten, si vorbeste engleza cu accent indian. Am trait sa vad si asta. Si suprapuneri peste tot de texturi si forme iesite in relief. Ideea in sine nu e rea, poate nici chiar asa de condamnat, dar la cat de prost e impachetat, nu cred ca apuci sa vezi toate partile bune.
PS: De ce nu puteam sa am genele lu' Shepard?
Post Reply

Return to “Role Playing Games”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 16 guests