LEVEL - 20+ ani!

Artefacte de pe vechiul site si forum - poze, threaduri, citate, conversatii etc. Acceptam donatii.
Klamath
Space Invader

Re: LEVEL - 20+ ani!

Post by Klamath » 28 Jan 2019, 01:02

Sunt fericitul posesor al colectiei integrale LEVEl si NIVELUL 2... cu CD-uri, DVD-uri si joace full... de la primul numar CHIOR (2 coperti) din 1997...
Cand scot o revista din raftul cu amintiri parca retraiesc momente din adolescenta. Joacele full pe care nu le instalam deloc pe vremuri sunt acum un vehicul extraordinar spre niste alte vremuri frumoase, atunci cand le arunc la macinat in vechea unitate DVD de pe credinciosul meu PC retro dotat cu 2 3DFx Voodoo 2 in SLI legate la un foarte prafuit CRT...
Imi pare foarte rau ca noi, ca si comunitate, nu am reusit sa mai sustinem existenta acestei reviste... Altii au reusit... in Cehia, Turcia, Anglia, etc...
SenFire
Headless Kamikaze

Post by SenFire » 29 Jan 2019, 17:13

Klamath wrote:
28 Jan 2019, 01:02
Sunt fericitul posesor al colectiei integrale LEVEl si NIVELUL 2... cu CD-uri, DVD-uri si joace full... de la primul numar CHIOR (2 coperti) din 1997...
Cand scot o revista din raftul cu amintiri parca retraiesc momente din adolescenta. Joacele full pe care nu le instalam deloc pe vremuri sunt acum un vehicul extraordinar spre niste alte vremuri frumoase, atunci cand le arunc la macinat in vechea unitate DVD de pe credinciosul meu PC retro dotat cu 2 3DFx Voodoo 2 in SLI legate la un foarte prafuit CRT...
Imi pare foarte rau ca noi, ca si comunitate, nu am reusit sa mai sustinem existenta acestei reviste... Altii au reusit... in Cehia, Turcia, Anglia, etc...
Frumos!... Aproape am și eu toată colecția, îmi lipsesc primele 4 numere și ultimul număr Nivelul2 pe care încă îl aștept în calitate de abonat. Legenda spune că o să ajungă cândva și la mine.
Cristan
Hammer Haunt

Post by Cristan » 29 Jan 2019, 18:17

Klamath wrote:
28 Jan 2019, 01:02
Nu cred că revista/-ele a/au eșuat din cauza lipsei de susținere din comunitate, ci în ciuda susținerii primite.
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
ola small dickie
Big Daddy

Post by ola small dickie » 29 Jan 2019, 19:13

Exact
http://cu-mausul-in-lanul-de-secara.blogspot.ro/

Toto, aici nu pare sa fie Constanta.

MUIE PSD!

Currently playing: The Journey Down
Post Reply

Return to “LEVEL”