Epic Store

Şi alte tarabe, dughene, magazine. Adicătelea de unde ne procurăm jocurile.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

Am făcut prima mea achiziție, lel. Posibil să aveți și voi cupon de 10 euro pentru sale-ul de sărbători. Cu ocazia asta le-am dat niște bani celor cu Subnautica, sper că reușesc să scoată din EA Below Zero, dacă nu anul ăsta, măcar la începutul anului viitor.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Epic Store

Post by reV »

inb4 e gta v fara gta online.
sau nu e gta v si au facut un "leak" ca sa-si faca reclama.

N-a mai facut nici o cretinatate Sweeney recent. Are nevoie de atentie, altfel i se vestejesc ouale (I really hate Sweeney)
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Epic Store

Post by Mahdi »

Nu ar avea sens să fie fără online - de acolo le vin banii în ultimii ani. Și sunt o grămadă de bani.
REMEMBER CITADEL
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

reV wrote: 14 May 2020, 17:24 sau nu e gta v si au facut un "leak" ca sa-si faca reclama.
Având în vedere că le-a căzut site-ul, pare să fi mers. Inb4 testau serverele. :lol:
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Epic Store

Post by reV »

TG wrote: 14 May 2020, 17:56
reV wrote: 14 May 2020, 17:24 sau nu e gta v si au facut un "leak" ca sa-si faca reclama.
Având în vedere că le-a căzut site-ul, pare să fi mers. Inb4 testau serverele. :lol:
inb4 au intrat toti prepubertarii sa ia GTA V moca si defapt nu e GTA V. I smell pitchforks if so
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Epic Store

Post by DANiel »

Sa te bati cu pumnii in piept ca vrei sa te iei la tranta cu Steam si sa iti cada site-ul ca au intrat prea multi pe el, asta inseamna sa te faci de cacat. Cred ca in momentul de fata pana si astia de la Bethesda incep sa fie invidiosi ca mai da cineva failuri.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Epic Store

Post by Mahdi »

Lasă că și Steam se face de căcat de fiecare dată când începe un megasale. An de an, negreșit.
REMEMBER CITADEL
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

O da, asta e clasică.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Epic Store

Post by DANiel »

Nu știu de voi dar PlayStation Network nu are probleme și merge perfect. Asta când nu îți limitează viteza, are fluctuații când te joci online (și nu îți dai seama ce se întâmplă cu ping-ul), sau nu este in stare să te lase să îți afișează uneori versiuni de jocuri sau bundle-uri pe care nu le poți cumpăra.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

Mă rog, e de căcat din ce am înțeles că a afectat și serviciile pentru jocuri. Dar pentru magazinele online e de așteptat, nu știu PS Network să aibă evenimente din astea de oferte majore sau jocuri populare date gratuit cum e Steam sale sau asta cu GTA V.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Epic Store

Post by DANiel »

Nu imi aduc aminte recent sa fi fost problema asta din cauza unui eveniment sau lansare de joc, dar sunt curios daca o sa fie ceva acum cu The Last Of Us 2. Indeed, este naspa sa pice asa in momente, dar si cu limitarile astea nu prea este fun. Ai o teava de internet in casa cu care ai putea sa faci mai mult si ai limitari pentru ca faci parte din zona X a Europei. Nici nu are rost sa readuc discutia despre platforma lor de gaming/streaming care este disponibila doar in anumite tari.
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: Epic Store

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Am reușit să-l iau azi, dar tot greuț merge site-ul.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

Da, pai au si un sale destul de ok, pentru ca primesti si un cupon de 10 euro. Nu am in plan sa iau nimic, dar sigur au trafic acum.

Partea faina e ca voiam sa incerc GTA V, dar din tot ce am vazut nu as fi vrut neaparat sa si dau prea multi bani pe el. :lol: Mizeria asta cu online-ul e foarte meh.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Epic Store

Post by MC »

Mie mi-a placut mult partea single a lui GTA V. Multi n-am jucat deloc.
Oricum, probabil va fi ultimul GTA cu o componenta single decenta. Urmatorul cred ca va fi facut sa mulga cat mai multi bani pe partea de multi.
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Epic Store

Post by joonior_bmf »

se zvoneste ca astea vor fi urmatoarele gratis:
Image

not bad. poate o sa incerc in sfarsit Ark
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Epic Store

Post by TG »

Poate o să mai încerc și eu Border- nah, glumesc.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Epic Store

Post by MC »

Ohoo Civ VI :D Nice
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Epic Store

Post by ola small dickie »

Gta 5 mi s a parut cel mai bun gta. Fireste la single. Nu m a interesat si n am intrat niciodata pe online
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Epic Store

Post by McWilliams »

Evident ca GTA5 ti se pare cel mai bun GTA - Trevor Philips aproape ca are tatuat pe p**a "Ola Small Dickie". :wink: Also, he has mommy issues.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
Post Reply

Return to “Prăvălii de jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests