Oferte digital download

Şi alte tarabe, dughene, magazine. Adicătelea de unde ne procurăm jocurile.
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: Oferte digital download

Post by D12fan »

Nu stiu ce sa zic. Tin minte, ca am intrat sa vad cum e si nu mi-a placut. Nici nu cred ca se poate compara cu originalul din 2005.

In the meantime: Next Free EA PC Game Arrives on Origin
Image

Image
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Oferte digital download

Post by Doc »

Nu stiu daca mi-a placut vreun racer de la Criterion... si MW original cred ca e ultimul sau penultimul NFS de care-mi aduc aminte cu placere...
LE Cred ca Shifturile sunt totusi post-MW...
User avatar
KodrutZ
Headcrab
Posts: 71
Joined: 18 Mar 2016, 08:49
Location: Iași
Contact:

Re: Oferte digital download

Post by KodrutZ »

Burnout Paradise ai avut ocazia sa il joci? Merita cu virf si indesat doar pentru coloana sonora! Si ca tot sintem pe un forum pe felia asta, ia sa vad daca mai gasesc review-ul pe care il facusem cu niste ani in urma... mdah, Google il gaseste, suspended page. Idioti, chiar publicasem niste chestii super misto pe acolo. Ghinion, mergem inainte.
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Oferte digital download

Post by Doc »

Da, Burnout Paradise a fost oferit free pe Origin, sau ceva de genul asta, l-am incercat nitel. Ai dreptate cu soundtrackul :)

Inca am melodii din Underground 1 in cap...
User avatar
Dr. User
Zergling
Posts: 136
Joined: 25 Apr 2014, 13:27
Location: Târgu-Jiu

Re: Oferte digital download

Post by Dr. User »

Văd că şi Medal of Honor: Pacific Assault e moca pe Origin.
http://nivelul2.ro/urmatorul-joc-gratui ... este-aici/

Referitor la Nfs Most Wanted (2012), nu l-am jucat încă dar dacă e mai slab ca cel din 2005 e grav. Nu se compara cu FlaOut 2 pe la vremea aia, de fapt dacă stau să mă gândesc EA Games sunt doar cu numele de la Porsche încoace. Shift-ul ca simulator e mai reuşit.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Oferte digital download

Post by MC »

Shift...... simulator.........:|
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Oferte digital download

Post by Doc »

In cadrul seriei NFS, iti dai seama... Shifturile si Porsche-le sunt ceva "mai" spre sim...
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4951
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Oferte digital download

Post by TG »

NFS-urile Criterion mi-au placut, dar asta pentru ca nu prea sunt NFS-uri, lol. Ultimul NFS non Criterion ok a fost Undergorund 2, de atunci toate au supt imo. Sau ma rog, nu includ aici Shift pentru ca nu l-am jucat, pe restul le-am incercat dar m-am lamurit rapid.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Oferte digital download

Post by MC »

Da, ultimul Hot Pursuit (cel facut de Criterion) mi s-a parut unul din cele mai misto NFS-uri ever si le-am jucat chiar pe toate (in afara de NFS 4 High Stakes)
User avatar
CosuCJ
Space Invader
Posts: 1
Joined: 17 Jun 2015, 18:17

Re: Oferte digital download

Post by CosuCJ »

http://www.allkeyshop.com

Sper ca nu a mai fost postat :)
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Oferte digital download

Post by Cimitri »

Cam dubios site-ul...Copyright 2016, site-ul e scris in engleza, mentiunile legale sunt scrise in franceza, editorul e chinez si cica au capital de 10 milioane de euro...in 4 luni de cand s-a infiintat firma...bun asa! 10/10 n-as cumpara de acolo :D
Image
User avatar
marius
Zergling
Posts: 161
Joined: 28 Apr 2014, 14:51

Re: Oferte digital download

Post by marius »

Siteul doar compara preturile de pe g2a, kinguin etc. Nu poti sa cumperi nimic de acolo.
Wraith » 9 May 2014, 18:48 wrote:Azi urasc faptul ca cineva mi-a luat vechiul user de pe forum doar ca sa faca lurking cu el. Ceea ce intentionam sa fac si eu oricum, dar macar eram THE Marius. /hate
ProtectorateNova wrote:Cand ma jucam eu Gothic 2 tu erai in clasa 5-a.
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Oferte digital download

Post by Doc »

De fapt nu e un fel de motor de cautare/comparare preturi? vinde el insusi ceva?
User avatar
mitzager
Headcrab
Posts: 65
Joined: 1 Jun 2015, 19:12
Location: Timişoara

Re: Oferte digital download

Post by mitzager »

In concluzie compara preturi intre site-uri dubioase care vand key-uri ilegale. Lasati prostiile daca tineti la contul de Steam si cumparati doar ce apare pe /r/GameDeals.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Oferte digital download

Post by stef »

Ce parere aveti de G2PLAY? Ati cumpara de acolo jocuri la reducere?
Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Oferte digital download

Post by MC »

Am cumparat vreo 10 jocuri in total de acolo in decurs de vreo 3-4 ani. Nu mi s-a intamplat nimic, dar sincer nu stiu cat de safe sunt acele keys. In ultimii 2 ani am evitat sa mai cumpar de pe acest site. Just in case.
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Oferte digital download

Post by Mafio »

Da, și eu evit platformele third-party din principiu. O singură dată am cumpărat LA Noire Complete Edition de pe Nuveem (un site brazilian) la un preț ridicol de 20 lei versus 180 de lei cât era pe Steam și nu m-am mai simțit în viața mea atât de murdar. Nu sunt inerent periculoase, dar am ajuns la concluzia că nu este în avantajul meu să-mi risc contul cu 200 de jocuri pentru a economisi câțiva zeci de lei.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4951
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Oferte digital download

Post by TG »

Lol. Nuveem si G2play are not the same thing.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Oferte digital download

Post by .chester »

Pissing out the window and shitting out the window are two different things!
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Oferte digital download

Post by Mahdi »

Nuuvem e magazin legit, atât doar că riști să te alegi cu o copie region locked pe America de Sud, dacă nu te documentezi înainte. G2play, Kinguin & co sunt reselleri de key-uri din surse mai mult sau mai puțin dubioase. Majoritatea nu cred că au probleme, dar atunci când te vei regăsi în minoritatea ghinionistă îți vei dori să fi dat 10 euro în plus. Lal.
REMEMBER CITADEL
Post Reply

Return to “Prăvălii de jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 18 guests