REDACTOR @NIVELUL2.ro

Vrei sa lucrezi pentru NIVELUL2? Acesta este locul in care iti poti incerca norocul, atunci cand se iveste ocazia. Poate fi vorba despre orice, de la un concurs de logo design pana la un job cu acte in regula.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by .chester »

ne0lith wrote:Sunt departe de a fi fan nivelul 2 (cel putin in stadiul actual) asa ca nu pot spune ca ma afecteaza in vreun fel, insa nu inteleg de unde pana unde tachinarile cu joburi de redactori si logo-uri aratoase pentru print cand se stie ca oamenii din spatele proiectului nu au timp/bani/motivatie sa se ocupe de el.

N-ar strica un pic de transparenta cand aveti pretentia unui public care sa va faciliteze existenta, desi nu pot spune ca ma surprinde lipsa asta de seriozitate.
Hit the nail on the head.
Raspunsul lui Aidan: ee nu ca... ;)
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Aidan_DKH
Headcrab
Posts: 63
Joined: 29 Aug 2015, 17:55
Contact:

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Aidan_DKH »

chestr0ny wrote:
ne0lith wrote:Sunt departe de a fi fan nivelul 2 (cel putin in stadiul actual) asa ca nu pot spune ca ma afecteaza in vreun fel, insa nu inteleg de unde pana unde tachinarile cu joburi de redactori si logo-uri aratoase pentru print cand se stie ca oamenii din spatele proiectului nu au timp/bani/motivatie sa se ocupe de el.

N-ar strica un pic de transparenta cand aveti pretentia unui public care sa va faciliteze existenta, desi nu pot spune ca ma surprinde lipsa asta de seriozitate.
Hit the nail on the head.
Raspunsul lui Aidan: ee nu ca... ;)
Mdaaa, nu prea ma implic in administratie, Kimo are mai multe detalii despre fonduri si personal. Eu doar mai aud cate una-alta. Probabil ca lamuririle suplimentare isi au locul intr-un editorial.
i = * ( long * ) &y; // evil floating point bit level hacking
i = 0x5f3759df - ( i >> 1 ); // what the fuck?
Ashiro
Space Invader
Posts: 16
Joined: 4 Aug 2015, 21:01

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Ashiro »

Deci fuse si se duse..de fapt nu a prea fost. In afara de urari si reclame pentru "angajare" si a celor ce au redactat acele stiri si s-au implicat cu sperantele ca vor ajunge sa lucreze pentru/alaturi de cei ce AU FOST odata Level, nu s-a mai intamplat nimic. Intelegem ca nici voi nu aveti timp sau bani (sau chef) la dispozitie insa ce v-a determinat sa faceti aceasta "angajare" daca voi stiati mai mult sau mai putin, ca nu o veti duce la bun sfarsit? Vruiati sa vedeti daca avem sau nu incredere in voi? (Sau ati vrut sa vedeti daca puteti sa ne pierdeti increderea). Eu inca va sustin, insa in directia in care va indreptati, pot sa spun ca nu va vad bine. Lipsa de interes fata de cei ce va sunt fani si fosti cumparatori ai revistei creste (din pacate). Se poate sa fi gresit si sa fi spus numai baliverne in acest REPLY, insa vorbesc in numele unui grup de persoane ce frecventeaza site-ul si forumul N2, cand spun ca lipsa banului este urmata de lipsa interesului.
User avatar
Aidan_DKH
Headcrab
Posts: 63
Joined: 29 Aug 2015, 17:55
Contact:

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Aidan_DKH »

Update de la Kimo: bossaman are de pregatit o nunta, la care se adauga -- din nefericire -- necazul unui deces in familie :( Promite ca revine de luni, full time. Nu cunosc alte detalii.

Rabdare si tutun.
i = * ( long * ) &y; // evil floating point bit level hacking
i = 0x5f3759df - ( i >> 1 ); // what the fuck?
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Cimitri »

Ashiro wrote:.... vorbesc in numele unui grup de persoane ce frecventeaza site-ul si forumul N2, cand spun ca lipsa banului este urmata de lipsa interesului.
In numele meu e clar ca nu vorbesti asa ca tin sa-ti spun niste chestii:

1. Ai mare dreptate ca lipsa banului este urmata de lipsa interesului dar tin sa iti atrag atentia legat de o chestie daca tot zici ca frecventezi site-ul. Ai observat cumva acolo in coltul din dreapta jos un buton de paypal cu donate? L-ai apasat? Stii ce face?

2. Ai servici? Daca da, bravo tie. Ce ar fi ca maine sa ramai fara el? Si, colac peste pupaza, sa mai fie si sarbatorile de iarna peste o saptamana sau doua? E misto, nu? Sa nu mai ai bani sa platesti chiria/intretinerea sau sa iei mancare la copil? Sa nu mai ai bani sa iti faci nevoile un WC public? E misto, nu? (stiu ca poate dramatizez, but still) . Tu reusesti sa traiesti cu aer? Habar nu ai ce inseamna sa rabzi de foame. Tu nu te-ai fi orientat catre alt job? Si rapid? La alta slujba nu trebuie sa depui efort? Ia incearca sa-ti mai iei un job part time pe langa cel full time pe care-l ai si vezi daca o sa fii ok si daca reusesti sa fii 100% eficient.

3. Stiu ca o sa zici ca daca nu au mai avut finante nu trebuia sa promita marea cu sarea si sa vina cu propunerea. Macar au incercat si ,chiar daca lucrurile se misca cu viteza melcului calcat de tren, macar se misca. Este foarte greu(spre imposibil) sa faci ceva cand nu ai in spate o editura ce are resurse financiare suficiente sa te si plateasca si sa-ti si publice munca. Si, ironia sortii e ca tocmai compania care-i angajase au spus STOP. Eu sincer ii admir ca macar sunt inca prezenti in comunitatea noastra si nu si-au bagat piciorul de tot orientandu-se complet catre alte joburi si stergand cu buretele tot ce a fost.
Image
Ashiro
Space Invader
Posts: 16
Joined: 4 Aug 2015, 21:01

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Ashiro »

Cimitri wrote:
Ashiro wrote:.... vorbesc in numele unui grup de persoane ce frecventeaza site-ul si forumul N2, cand spun ca lipsa banului este urmata de lipsa interesului.
In numele meu e clar ca nu vorbesti asa ca tin sa-ti spun niste chestii:

1. Ai mare dreptate ca lipsa banului este urmata de lipsa interesului dar tin sa iti atrag atentia legat de o chestie daca tot zici ca frecventezi site-ul. Ai observat cumva acolo in coltul din dreapta jos un buton de paypal cu donate? L-ai apasat? Stii ce face?

2. Ai servici? Daca da, bravo tie. Ce ar fi ca maine sa ramai fara el? Si, colac peste pupaza, sa mai fie si sarbatorile de iarna peste o saptamana sau doua? E misto, nu? Sa nu mai ai bani sa platesti chiria/intretinerea sau sa iei mancare la copil? Sa nu mai ai bani sa iti faci nevoile un WC public? E misto, nu? (stiu ca poate dramatizez, but still) . Tu reusesti sa traiesti cu aer? Habar nu ai ce inseamna sa rabzi de foame. Tu nu te-ai fi orientat catre alt job? Si rapid? La alta slujba nu trebuie sa depui efort? Ia incearca sa-ti mai iei un job part time pe langa cel full time pe care-l ai si vezi daca o sa fii ok si daca reusesti sa fii 100% eficient.

3. Stiu ca o sa zici ca daca nu au mai avut finante nu trebuia sa promita marea cu sarea si sa vina cu propunerea. Macar au incercat si ,chiar daca lucrurile se misca cu viteza melcului calcat de tren, macar se misca. Este foarte greu(spre imposibil) sa faci ceva cand nu ai in spate o editura ce are resurse financiare suficiente sa te si plateasca si sa-ti si publice munca. Si, ironia sortii e ca tocmai compania care-i angajase au spus STOP. Eu sincer ii admir ca macar sunt inca prezenti in comunitatea noastra si nu si-au bagat piciorul de tot orientandu-se complet catre alte joburi si stergand cu buretele tot ce a fost.
1. Da l-am vazut. Si nu... din pacate nu l-am apasat deoarece nu am o stare financiara asa de consistenta si da, stiu ce face. Tu l-ai apasat?

2. Nu am servici. Dumneavoastra aveti? De-abia am terminat liceul si acum doresc sa urmez si o facultate. Nu mai fii asa de arogant si nu te mai da mare cu tot felul de "mistocareli" ca nu-i frumos.

3. Inteleg asta si am si scris mai sus ca ii sustin in tot ceea ce fac. Nu am scris acel comment pentru a fi un Gica-contra sau pentru a arata cat de mult am eu dreptate. L-am scris cu scopul de a evidentia anumite lucruri care sunt usor apasatoare asupra intregului colectiv N2. Insa nu mai poti scrie nimic niciunde ca se va gasi mereu vreunul sau vreuna care sa dea din gura si sa arate cat de multe stie el sau ea si cat de intelegator este.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by ola small dickie »

Cimitri wrote:
Ashiro wrote:.... vorbesc in numele unui grup de persoane ce frecventeaza site-ul si forumul N2, cand spun ca lipsa banului este urmata de lipsa interesului.
Sa nu mai ai bani sa iti faci nevoile un WC public?
:lol: what?
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Ashiro
Space Invader
Posts: 16
Joined: 4 Aug 2015, 21:01

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Ashiro »

Se mai aude ceva de angajari acum ca ati lansat revista?
User avatar
Fular
Barbugiu înrăit
Posts: 1377
Joined: 14 Mar 2014, 23:13

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Fular »

Păi nu l-au angajat pe Cestăr?
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by ola small dickie »

Nu ca a cerut secretara si un meniu KFC.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Taar »

Salutari tuturor. Client vechi, desi rar postam si pe vechiul forum, respectiv deloc pe acesta. Mai este vreo pozitie valabila? Mi-ar face mare placere sa aplic mai ales ca, datorita evenimentelor nefericite din ultimii 2 ani pe plan personal am cam renuntat la tot ce este omenesc, deci timpul meu este valabil 24/7.

Daca o optiune mai este valabila, un deadline pentru o eventuala pozitie, repet, mare placere mi-ar face sa pot aplica in cadrul propiei pasiuni daca m-as putea exprima asa. Un raspuns oficial ar fi perfect.

O zi buna tuturor si bine ati revenit pe piata! (astazi am aflat si eu de primul nr al revistei)
The Crusade calls, Deus vult!
Ashiro
Space Invader
Posts: 16
Joined: 4 Aug 2015, 21:01

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Ashiro »

Taar wrote:Salutari tuturor. Client vechi, desi rar postam si pe vechiul forum, respectiv deloc pe acesta. Mai este vreo pozitie valabila? Mi-ar face mare placere sa aplic mai ales ca, datorita evenimentelor nefericite din ultimii 2 ani pe plan personal am cam renuntat la tot ce este omenesc, deci timpul meu este valabil 24/7.

Daca o optiune mai este valabila, un deadline pentru o eventuala pozitie, repet, mare placere mi-ar face sa pot aplica in cadrul propiei pasiuni daca m-as putea exprima asa. Un raspuns oficial ar fi perfect.

O zi buna tuturor si bine ati revenit pe piata! (astazi am aflat si eu de primul nr al revistei)

Nu te obosi prietene. Asculta aici ca nu merita. Sunt neseriosi si aroganti din cale afara. La fel ca si revista lor sunt intarziati in ceea ce priveste bunul simt si respectul fata de o alta persoana. Una zicem si: ori facem altceva, ori raspundem cand vrea "Muschiuletul nostru". Decat sa fii sub supravegherea lor mai bine gaseste o slujba adevarata unde esti platit pentru efortul depus, fiindca aici mori incet. :x
User avatar
vulp
Hammer Haunt
Posts: 1459
Joined: 12 Jun 2014, 04:23

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by vulp »

Eu cred ca redactia LEVEL este cel mai nobil muschi (sau muschiulet, vorba ta) din tot ecosistemul publicistic din Romania - si asta indiferent de domeniu.

Astea fiind zise, eu as fi tentat sa ma ofer a scrie niste articole - de 2 sau 3 pagini - in care sa ofer o perspectiva stiintifica asupra unor problematici care tin de psihologia jocurilor de calculator (sau ceva conex, vezi dinamica dintre rasplata si pedeapsa, timpul de parcurgere a puzzleurilor etc.) fie in forma de analiza a literaturii stiintifice (la care, gratie fortunei, am acces) sau in forma realizarii unor modele* + analiza statistica bazata pe aceste modele (modelele, realizate in piton, vor fi disponibile spre daunload - iar analizele vor fi explicate pas cu pas... aici pe forum, ca ar necesita inca atatea pagini). Cu sau fara remuneratie, dupa posibilitati desigur (drepturi de autor, nu colaborare, ca nu pot sa fac si PFA), cu mentiunea ca o analiza a literaturii dureaza macar 2 saptamani iar un model plus analiza putin peste o luna.

Asta, desigur, daca si D-nul MG ma iarta pentru incursiunile in domeniul vulgarului.

*sub model inteleg un model simplu, care n-are nevoie de testeri umani, de exemplu parcurgerea unui traseu 2d (pista de masini, nivel FPS simplu sau bifurcat insa fara dimensiuni verticale gen Quake), un joc de carti, un boardgame (vezi asta, dar cu putin mai multa matematica, sa ramana toti cu cate ceva)

EDIT: A da, am uitat sa mentionez, there is a catch - tema articolului va trebui sa fie data de redactie/editorul sef, eu ma uit daca am destule materiale pentru executie, cat timp ia, daca ma intereseaza, etc. si decid daca pot s-o fac sau next.
unde dai si unde doare unde dai si unde doare
Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Taar »

Ashiro wrote:
Taar wrote:Salutari tuturor. Client vechi, desi rar postam si pe vechiul forum, respectiv deloc pe acesta. Mai este vreo pozitie valabila? Mi-ar face mare placere sa aplic mai ales ca, datorita evenimentelor nefericite din ultimii 2 ani pe plan personal am cam renuntat la tot ce este omenesc, deci timpul meu este valabil 24/7.

Daca o optiune mai este valabila, un deadline pentru o eventuala pozitie, repet, mare placere mi-ar face sa pot aplica in cadrul propiei pasiuni daca m-as putea exprima asa. Un raspuns oficial ar fi perfect.

O zi buna tuturor si bine ati revenit pe piata! (astazi am aflat si eu de primul nr al revistei)

Nu te obosi prietene. Asculta aici ca nu merita. Sunt neseriosi si aroganti din cale afara. La fel ca si revista lor sunt intarziati in ceea ce priveste bunul simt si respectul fata de o alta persoana. Una zicem si: ori facem altceva, ori raspundem cand vrea "Muschiuletul nostru". Decat sa fii sub supravegherea lor mai bine gaseste o slujba adevarata unde esti platit pentru efortul depus, fiindca aici mori incet. :x
Ei bine, asta nu e o imagine prea placuta. Mare pacat daca ai dreptate, chiar imi doream o oportunitate. Prefer comunitatile mici (o redactie, o biblioteca, un birou de traduceri etc) fata de cele numeroase. Eh, poate daca re-lansarea ajuta vor primii un boost de morala ce ar putea rezolva majoritatea problemelor. De asemenea nu cred ca le-ar strica competitie pe piata insa subiectul asta nu e de discutat aici. Mare pacat daca chiar ai dreptate in ceea ce ai zis. :cry:
The Crusade calls, Deus vult!
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Mahdi »

Până una alta vă puteți încerca talentul scriitoricesc pe forum: viewforum.php?f=77

Nu mă pronunț în legătură cu deficiențele de comunicare ale N2, dar e o practică des întâlnită la mai toate firmele - candidații care nu sunt selectați nu sunt contactați. Being bitter and butthurt about it won't change anything.
REMEMBER CITADEL
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by .chester »

Ashiro wrote:
Taar wrote:Salutari tuturor. Client vechi, desi rar postam si pe vechiul forum, respectiv deloc pe acesta. Mai este vreo pozitie valabila? Mi-ar face mare placere sa aplic mai ales ca, datorita evenimentelor nefericite din ultimii 2 ani pe plan personal am cam renuntat la tot ce este omenesc, deci timpul meu este valabil 24/7.

Daca o optiune mai este valabila, un deadline pentru o eventuala pozitie, repet, mare placere mi-ar face sa pot aplica in cadrul propiei pasiuni daca m-as putea exprima asa. Un raspuns oficial ar fi perfect.

O zi buna tuturor si bine ati revenit pe piata! (astazi am aflat si eu de primul nr al revistei)

Nu te obosi prietene. Asculta aici ca nu merita. Sunt neseriosi si aroganti din cale afara. La fel ca si revista lor sunt intarziati in ceea ce priveste bunul simt si respectul fata de o alta persoana. Una zicem si: ori facem altceva, ori raspundem cand vrea "Muschiuletul nostru". Decat sa fii sub supravegherea lor mai bine gaseste o slujba adevarata unde esti platit pentru efortul depus, fiindca aici mori incet. :x
Hai sa nu lasam durerile de fund sa ne incetoseze mintea. Cine a fost arogant cu tine? Ai primit niste raspunsuri foarte frumoase si politicoase de la Aidan_DKH care te informa ca the head nigga in charge e ocupat cu diverse evenimente personale foarte importante si ca alte detalii nu prea are. Unde se manifesta aceasta presupusa aroganta? Nu ti se pare ca esti usor deplasat cu toate remarcile tale de vulpe aflata la baza aracului cu struguri? Au trecut totusi 8 luni de la acel anunt. Inteleg ca te-ai suparat. Cu totii mai traim dezamagiri in viata. Dar mai si trecem peste. Incanta-ne mai bine pe forum cu niste articole de-ale tale, sa vada si ceilalti "muritori de rand" de ce esti in stare. Ca de cotcodacit e usor.
Last edited by .chester on 29 Feb 2016, 11:07, edited 1 time in total.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Doc »

^ La fotbal si la scris articole despre gaming ne pricepem toti, nu asa era? :lol: plus ca romanul e nascut gamer, mai nou...
Ashiro
Space Invader
Posts: 16
Joined: 4 Aug 2015, 21:01

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Ashiro »

chestr0ny wrote:
Ashiro wrote:
Taar wrote:Salutari tuturor. Client vechi, desi rar postam si pe vechiul forum, respectiv deloc pe acesta. Mai este vreo pozitie valabila? Mi-ar face mare placere sa aplic mai ales ca, datorita evenimentelor nefericite din ultimii 2 ani pe plan personal am cam renuntat la tot ce este omenesc, deci timpul meu este valabil 24/7.

Daca o optiune mai este valabila, un deadline pentru o eventuala pozitie, repet, mare placere mi-ar face sa pot aplica in cadrul propiei pasiuni daca m-as putea exprima asa. Un raspuns oficial ar fi perfect.

O zi buna tuturor si bine ati revenit pe piata! (astazi am aflat si eu de primul nr al revistei)

Nu te obosi prietene. Asculta aici ca nu merita. Sunt neseriosi si aroganti din cale afara. La fel ca si revista lor sunt intarziati in ceea ce priveste bunul simt si respectul fata de o alta persoana. Una zicem si: ori facem altceva, ori raspundem cand vrea "Muschiuletul nostru". Decat sa fii sub supravegherea lor mai bine gaseste o slujba adevarata unde esti platit pentru efortul depus, fiindca aici mori incet. :x
Hai sa nu lasam durerile de fund sa ne incetoseze mintea. Cine a fost arogant cu tine? Ai primit niste raspunsuri foarte frumoase si politicoase de la Aidan_DKH care te informa ca the head nigga in charge e ocupat cu diverse evenimente personale foarte importante si ca alte detalii nu prea are. Unde se manifesta aceasta presupusa aroganta? Nu ti se pare ca esti usor deplasat cu toate remarcile tale de vulpe aflata la baza aracului cu struguri? Au trecut totusi 8 luni de la acel anunt. Inteleg ca te-ai suparat. Cu totii mai traim dezamagiri in viata. Dar mai si trecem peste. Incanta-ne mai bine pe forum cu niste articole de-ale tale, sa vada si ceilalti "muritori de rand" de ce esti in stare. Ca de cotcodacit e usor.
Tu inainte sa apesi pe tastatura mai bine ai gandi de doua ori. Sau esti mai nou paznic la oi. De unde stii matale ca nu m-au contactat HUH? Tu crezi ca de dobitoc vorbeam eu asa degeaba? Da am fost contactat, dar in felul in care au tratat ei problema si in felul in care imi raspundeau ei in timp ce eu ma zbateam tot pentru a-i ajuta pe ei cu materialele m-a facut sa ma razgandesc de la ideea de a mai lucra pentru/alaturi de ei. Ho ca nu "cotcodacesc" asa degeaba. Nu le lua tu apararea ca nu sunt ei chiar asa de prietenosi. Oricum vad ca au deja un nou editor pe site.

Nu e vorba numai de acest asa numit "JOB" bai. Dar cel putin sa ai respect fata de cineva pe care nu-l cunosti.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by .chester »

Nu stiu daca te-a contactat cineva sau nu, nici nu am emis vreo parere in sensul asta. Mi se pare doar usor penibila cruciada ta solitara impotriva unei presupuse arogante a echipei N2, mai ales ca nu vii cu vreo dovada, ci doar cu povestiri misterioase despre ce rau ai fost tu tratat. Lasa oamenii in pace sa aplice si sa trimita CV-uri, daca asa vor, fara sfaturi gen "nu te obosi prietene" bazate pe nimic.
I'm livin' in a love shadow
Ashiro
Space Invader
Posts: 16
Joined: 4 Aug 2015, 21:01

Re: REDACTOR @NIVELUL2.ro

Post by Ashiro »

chestr0ny wrote:Nu stiu daca te-a contactat cineva sau nu, nici nu am emis vreo parere in sensul asta. Mi se pare doar usor penibila cruciada ta solitara impotriva unei presupuse arogante a echipei N2, mai ales ca nu vii cu vreo dovada, ci doar cu povestiri misterioase despre ce rau ai fost tu tratat. Lasa oamenii in pace sa aplice si sa trimita CV-uri, daca asa vor, fara sfaturi gen "nu te obosi prietene" bazate pe nimic.
Bai pana la urma e o parere. Daca vrei sa aplici bine daca nu, iar bine. Eu am zis ce aveam de zis. Daca ma crezi bine, daca nu...meh.
Succes daca mai aplica cineva pentru ei. Imi place ca toti le luati apararea dar nimeni nu incearca macar sa vorbelor mele vre-o importanta. Iete fas. Si asa se vede ca va dau ei voua prea multa importanta (cu toate revistele trimise la timp and what not) dar asta e besides the point. Am terminat aici si cu asta basta.
Post Reply

Return to “Job-uri @NIVELUL2 - ocazionale si full time”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests