Revista NIVELUL2 Nr. 1 - 2016

User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by ola small dickie »

ok
Mahdi wrote:Lol, vorbiți
in loc de "vorbesti" m-a facut sa cred ca te referi si la alte persoane in afara de vulp
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Mahdi »

Cine știe, poate mai sunt și alte persoane care îi împărtășesc punctul de vedere. Sau poate eram doar politicos.

Image
REMEMBER CITADEL
User avatar
Alabeth
Space Invader
Posts: 34
Joined: 13 Feb 2016, 03:55
Location: Heaven

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Alabeth »

Admirabila revista si o revenire epica din partea echipei. Din momentul cand am vazut subiectele revistei am spus ca ati nimerito la fix :)) .
Pro:
-Mirosul de neegalat al revistei fresh care pana si acum se mai simte
-Calitatea paginilor
-Subiecte pe masura cu stilul si umorul caracteristic LEVEL care nu s-a pierdut nici acum.


Contra:
-Inca mai am jocuri vechi din LEVEL pe care nu am apucat sa le incerc :D dar recunosc ca am dus lipsa renuntarii dvd-urilor marca LEVEL, poate o sa mai reveniti intr-un viitor apropriat?
-Ma asteptam la ceva mai multe pagini pentru un titlu mare precum AC Syndicate, fiind obisnuit desigur cu articolele de mai multe pagini din alte numere LEVEL pentru tilurile AC (Dar ati compensat cu Star Wars asa ca am fost mai mult decat multumit).
-Cred ca nu e deloc o stire ca multi dintre noi ne dorim sa apara si in chioscuri dar e bine ca aveti asta in vedere si incercati sa va extindeti si prin alte metode nu numai vesnicul chiosc. Din experienta mea personala a trebuit sa fac multe plimbari pana sa gasesc cladirea Thomas Masaryk 1, ap 12 noroc cu google maps caci altfel nu cred ca ar fi fost la fel de simplu dar am avut surpriza sa fiu nevoit sa merg sa o iau din cladirea unde se afla si Club 99 asta fiindca distribuitorul nu era acolo fiindca nu a fost anuntat din timp de mine(deci aici cred ca a fost si greseala mea).
-Preturile-s cam piperate pentru acele placi de vis si nu ar fi stricat niste prezentari de placi mai pe buzunarul "romanasului sarac".

Concluzie:
La cat mai multe concursuri, chiar si pentru cei care o cumpara lunar si nu isi fac neaparat abonament(poate un concurs diferit de cel pentru abonament?).
Mai am cateva articole de citit care m-au interesat mai putin dar per ansamblu aveti un 9 de la mine si un: Welcome Back Calduros! ;)
Esett
Space Invader
Posts: 45
Joined: 28 May 2014, 11:29

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Esett »

Cu cine vorbesc si eu in cazul in care nu a ajuns revista?
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by .chester »

Esett wrote:Cu cine vorbesc si eu in cazul in care nu a ajuns revista?
contact@nivelul2.ro sau sales@nivelul2.ro, cu date personale complete si corecte.
I'm livin' in a love shadow
overburn
Space Invader
Posts: 17
Joined: 20 Jan 2016, 10:09

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by overburn »

Preferabil sales. La contact am observat ca nu raspunde nimeni.
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests