Revista NIVELUL2 Nr. 1 - 2016

User avatar
KiMO
Headcrab
Posts: 76
Joined: 20 May 2014, 02:20
Location: Brasov, Romania
Contact:

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by KiMO »

DerangedGenius wrote:Pana una alta, dintre cei care o aveti deja:
Mi se pare doar mie, sau printul are o usoara tenta mai intunecata? La articolele cu fundal negru simt asta, in screenshot-uri. Gears of War, Arkham Knight si Legacy of the Void. :?
Da, am observat. Ne-a dat tipografia cerneala cat pentru doua numere, ca sa fie intr-un ceas bun. Rezolvam noi.
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by marvas »

vreau sa-l laud si pe chester. Daca nu ii vedeam numele la finalul articolului nu m-as fi prins ca el e autorul, parca scrie de ani de zile in revista.

O intrebare: Cine pune comentarii la poze?
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by .chester »

marvas wrote:vreau sa-l laud si pe chester. Daca nu ii vedeam numele la finalul articolului nu m-as fi prins ca el e autorul, parca scrie de ani de zile in revista.

O intrebare: Cine pune comentarii la poze?
Insusi autorul articolului scrie si comentariile la poze. Thanks man. :mrgreen:
I'm livin' in a love shadow
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by D12fan »

Imi place foarte mult revista (am apucat sa citesc 2-3 articole). Singura nemultumire o am referitor la sistemul de notare (la review-uri): simt ca lipseste ceva. Imi place felul in care ati notat jocurile pe site (cu plusuri si minusuri), si cand era LEVEL pe circulatie, imi placea ca scriati cerintele jocului si din genul analizat intodeauna recomandati si alt joc. Could you get back to that, please?

In rest, it's all gooood! :mrgreen:
Image

Image
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Mafio »

marvas wrote:vreau sa-l laud si pe chester. Daca nu ii vedeam numele la finalul articolului nu m-as fi prins ca el e autorul, parca scrie de ani de zile in revista.

O intrebare: Cine pune comentarii la poze?
Se pare că cei cinci ani de lătrat la lună pe TZEEEAC i-au prins bine :lol:
miner4niner
Space Invader
Posts: 1
Joined: 5 Jan 2016, 21:13

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by miner4niner »

Buna seara. In primul rand vreau sa spun FELICITARI si multe numere in continuare. Acum am ajuns la varsta la care am proprii mei bani si pot face abonament fara sa dau explicatii. E momentul in care pot scoate iar teancurile de reviste de gaming de la naftalina si pot face iar colectie. Azi a ajuns prin posta in Constanta si acum am terminat de citit cam 80% din articolele pe care le cuprinde revista. As vrea sa i transmit domnului NCV ca DA vreau sa mai scrie despre anime-uri in continuare. Despre revista pot spune i se potriveste aspectul mai lucios si sper din tot sufletul ca pe pagina de la sfarsit se vede prin gaura cheii o tipa si nu un nas sau un deget curbat ( nu de alta dar ar fi o fantezie ciudata). Ar fi o aditie buna pentru numarul viitor sa puneti o poza cu echipa sa va cunoastem si noi mai bine ( nu sunt mare fan al facebook ului in afara de bancuri si filmulete amuzante sau grupului NEXUS 2). Dau bine micile replici pline de umor presarate pe ici colo in articole si textele scrise pe poze.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by .chester »

Chiar asa, nu mai bagam topul redactorilor in fiecare numar?
I'm livin' in a love shadow
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by marvas »

mie si sectiunea de stiri imi lipseste. E amuzant sa te uiti peste sectiunea asta mai ales cand rasfoiesti reviste mai vechi. Ai ocazia sa vezi care erau asteptarile de la niste jocuri care n-au mai fost lansate sau care mai apoi au fost lansate, dar n-au confirmat sau unele jocuri sunt doar mentionate in treacat, insa se dovedesc a fi pietre de hotar pentru generatia lor.
User avatar
Darkhollow
Space Invader
Posts: 11
Joined: 1 Jun 2014, 03:03

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Darkhollow »

Salutari si felicitari pentru lansarea noii reviste! Sunt foarte incantat ca o sa pot sa continui colectiona aceeasi revista care am colectionat-o timp de 15 ani dar cu alt nume.

Am comandat revista si eu pe data de 2 Ianuarie 2016 si inca nu am primit-o. Nici un mesaj de la mobile play nimic..am doar email-ul de confirmare ca am cumparat-o.

Voi cat ati trebui sa asteptati pana sa o primiti? Si v-a venit acasa prin postas sau trebuia sa mergeti la un sediu postal sa o ridicati de acolo?

Multumesc anticipat

PS: Sunt din Baia Mare de aia intreb poate dureaza mai mult sa fie trimisa in orase mai indepartate.
User avatar
cg1700
Hammer Haunt
Posts: 2328
Joined: 27 Apr 2014, 12:54

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by cg1700 »

Au anuntat acum vreo 2 zile pe facebook ca urmeaza acuma sa mai trimita o tura de reviste. Probabil ca e si a ta printre ele.
Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by MC »

Darkhollow wrote:Salutari si felicitari pentru lansarea noii reviste! Sunt foarte incantat ca o sa pot sa continui colectiona aceeasi revista care am colectionat-o timp de 15 ani dar cu alt nume.

Am comandat revista si eu pe data de 2 Ianuarie 2016 si inca nu am primit-o. Nici un mesaj de la mobile play nimic..am doar email-ul de confirmare ca am cumparat-o.

Voi cat ati trebui sa asteptati pana sa o primiti? Si v-a venit acasa prin postas sau trebuia sa mergeti la un sediu postal sa o ridicati de acolo?

Multumesc anticipat

PS: Sunt din Baia Mare de aia intreb poate dureaza mai mult sa fie trimisa in orase mai indepartate.
Eu am precomandat-o inainte de Craciun si inca nu a ajuns.
Am inteles ca s-a mai trimis un lot spre distribuire. Poate avem noroc de data asta. :)
Last edited by MC on 9 Jan 2016, 13:37, edited 1 time in total.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by ola small dickie »

Darkhollow wrote: Si v-a venit acasa prin postas sau trebuia sa mergeti la un sediu postal sa o ridicati de acolo?
.
Postas. Daca esti acasa probabil ti-o da la usa, daca nu o vara in posta. Eu am gasit-o in posta.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by marvas »

in mod normal ar trebui sa o primiti pe parcursul saptamanii viitoare. Aveti doar grija sa nu o fure careva din Posta.
User avatar
Darkhollow
Space Invader
Posts: 11
Joined: 1 Jun 2014, 03:03

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Darkhollow »

marvas wrote:in mod normal ar trebui sa o primiti pe parcursul saptamanii viitoare. Aveti doar grija sa nu o fure careva din Posta.
Pot cumva sa vorbesc cu postasul sa mi-o aduca la usa? Ca la mine in cutia postala nu incape o revista asa de mare.

// E postaritza de obicei though. :lol:
Last edited by Darkhollow on 9 Jan 2016, 14:03, edited 2 times in total.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by ola small dickie »

Da. Du-te si vorbeste cu postasul. Poate fi inceputul unei frumoase prietenii.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
CristianR

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by CristianR »

Salutare,

Cam cat dureaza de la comanda pana la livrarea efectiva a revistei.
Ceva noutati despre aparitia ei la chioscurile de ziare ?

O zi buna,
Cristian R
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by marvas »

cam dureaza, noi de vreo 3 ani cerem Chrome sau Chrome Specforce si inca n-am primit nimic.
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Mafio »

Nu mai zic de postere...
User avatar
Zulu
Zergling
Posts: 146
Joined: 3 Mar 2014, 18:48
Location: Planeta Moldova

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Zulu »

Am comandat-o si eu. O sa revin cu impresii si bashing pt chestrony :D
Ex-Level Forum member, ex-Tzeeeac member, current everything else.
User avatar
Darkhollow
Space Invader
Posts: 11
Joined: 1 Jun 2014, 03:03

Re: Revista Nivelul 2 - Nr. 1/2016

Post by Darkhollow »

Am primit si eu revista azi si imi place foarte mult. M-a mirat faptul ca calitatea (paginilor si contentului) este la fel de buna ca si in cea precedenta. Cum apare urmatoarea editie mai mult ca sigur ca o sa ma abonez.

Revista mea favorita de gaming s-a reinascut ca pasarea phoenix! :D

Sper sa avem un an la fel de bun in gaming cum a fost 2015. 8-)
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 10 guests