Da New Guys: Day of the Jackass

What would Guybrush Threepwood do?
Post Reply
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Da New Guys: Day of the Jackass

Post by ola small dickie »

iata ca periplul meu prin catalogul Wadjet Eye m-a dus la Da New Guys: Day of the Jackass

Image

am intrat in el
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Da New Guys: Day of the Jackass

Post by ola small dickie »

Image
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Da New Guys: Day of the Jackass

Post by ola small dickie »

l-am terminat

Da New Guys: Day of the Jackass este un joc din 2012, produs de Icebox Studios si distribuit de Wadjet Eye Games. Jocul nu se gaseste pe steam, gog, humble, epic games sau alte magazine online. L-am cumparat din singurul loc disponibil, de pe site-ul Wadjet Eye, de unde am primit o cheie care iti face jocul disponibil pe humble bundle.

Da New Guys: Day of the Jackass este o comedie in lumea wrestlingului. Umorul e cam singura calitate a jocului, am ras de destule ori pe parcurs. Controlezi o echipa (Da New Guys) alcatuita din 3 wrestleri: Brain, Defender si Simon. Cei 3 mi s-au parut destul de simpatici si e admirabil ca jocul are si voci pentru toate personajele avand in vedere ca bugetul nu pare sa fi fost unul prea mare. Puzzleurile sunt in general usoare, doar unul aproape de final (un puzzle cu o scurgere, un bilet la meci scapat in ea, o cutie de cola si un pachet de mints) m-a tinut pe loc cateva zile, pana am cedat si cautat solutia pe net. Pot sa recomand Da New Guys: Day of the Jackass doar daca vrei un comedy adventure fara mari pretentii, destul de amuzant, cu un feeling de Beavis and Butt-Head in Virtual Stupidity. Sau daca, din cine stie ce motive, esti vreun fan al wrestlingului.

7.5 / 10
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Post Reply

Return to “Adventure & Quests”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests