8-bit pirate - Canal de gaming

Post Reply
Abnaxus
Space Invader

8-bit pirate - Canal de gaming

Post by Abnaxus »

Vă salut.
Mi-am deschis un canal de gaming, daca aveți timp vă rog să aruncați o privire. Primul video este o recenzie la jocul You Are Empty. Orice sugestie sau critică este bine venită. Cheers!

https://www.youtube.com/watch?v=mpWknvo ... -bitpirate
MC
Hammer Haunt

Re: 8-bit pirate - Canal de gaming

Post by MC »

Foarte buna calitatea audio-video.
N-am apucat sa vad tot clipul, dar imi place si sper sa te axezi cat mai mult pe retro gaming pentru ca e cam penurie in youtube-ul romanesc.
marvas
vrășmaș mârșav

Post by marvas »

am crezut ca o sa ma irite enumerarea de inamici si arme, dar le-am privit cu interes. Buna treaba, subscribed.
Abnaxus
Space Invader

Post by Abnaxus »

MC wrote: 4 Oct 2020, 20:17 Foarte buna calitatea audio-video.
N-am apucat sa vad tot clipul, dar imi place si sper sa te axezi cat mai mult pe retro gaming pentru ca e cam penurie in youtube-ul romanesc.
Multumesc de apreciere, chiar mă gandeam să mă axez pe jocuri retro, poate si mai puțin cunoscute cum a fost You are Empty, incă nu știu.
marvas wrote: 4 Oct 2020, 22:59 am crezut ca o sa ma irite enumerarea de inamici si arme, dar le-am privit cu interes. Buna treaba, subscribed.
Da, m-am gandit să nu sar calul și la arme am trecut mai repede prin ele, mulțumesc frumos de subscribe!
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Mi-a placut si mie. Script-ul mi s-a parut foarte reusit. Poate s-ar potrivi Papers Please next.
Fular
Barbugiu înrăit

Post by Fular »

Văzui găinile alea mari și-mi veni în cap "Ouăle fatale" de Bulgakov. Dă-i o geană dacă ai vreme.
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
Abnaxus
Space Invader

Post by Abnaxus »

Ferrrrrrrrrdinand wrote: 5 Oct 2020, 09:25 Mi-a placut si mie. Script-ul mi s-a parut foarte reusit. Poate s-ar potrivi Papers Please next.
Mulțumesc, Papers Please nu sună rău!
Fular wrote: 5 Oct 2020, 11:46 Văzui găinile alea mari și-mi veni în cap "Ouăle fatale" de Bulgakov. Dă-i o geană dacă ai vreme.
Ouăle fatale :mrgreen: epic titlul, chiar am sa o citesc.
Post Reply

Return to “Streaming, podcasts, canalizare”