DotA 2

Dacă se joacă online, aici puteți discuta despre el.
Stokkolm
Hammer Haunt

Re: DotA 2

Post by Stokkolm » 3 Aug 2017, 10:29

Yo, a inceput nebunia.
they connected my ribs the wrong way and they short-circuit for you
Stokkolm
Hammer Haunt

Post by Stokkolm » 12 Feb 2018, 23:14

The Bucharest Major

Unul dintre cele mai importante turnee ale anului, in 9-11 martie, la Bucuresti. Mai vine cineva?
Stokkolm
Hammer Haunt

Post by Stokkolm » 26 Aug 2018, 06:40

Nu-mi vine sa cred ce au reusit OG astazi si in ultima saptamana. Tot restul anului au parut o echipa la capatul puterilor, gata sa se destrame. Si acum vin si castiga in doua zile cinci meciuri impotriva PSG LGD si merg acasa cu trofeul. Anathan Pham, ce jucator. Oricum, intreaga echipa a fost fenomenala.
ne0lith
proxe.net

Post by ne0lith » 26 Aug 2018, 08:19

Cred ca e cea mai mare surpriza din istoria TI-ului. OG nu doar ca s-au zbatut tot sezonul, dar au avut toate circumstantele impotriva lor fix inaintea turneului. Capitanul si unul din jucatorii cei mai bine cotati i-au lasat balta inaintea calificarilor, membrii noi i-au luat pe ultima suta de metri din putinii ramasi disponibili, au avut schimbari de roluri in echipa, au jucat cu fostul coach, ba chiar au adus un jucator de pub ce nu a jucat un turneu offline in viata lui tocmai pe cea mai mare scena.

E clar ca au jucat cel mai bun Dota din viata lor, nu m-as fi asteptat vreodata la o asemenea performanta.
"da" - chestrony, 2016
Soarecu
Pig Cop

Post by Soarecu » 2 Sep 2018, 10:29

Din cauza l-or am lasat LoL-ul si m-am apucat de DoTA, nivelul de spectacol e total altul. Pana acum am reusit sa fac ~3 meciuri decente :D
Post Reply

Return to “Online”