Cyberpunk 2077

Discuții axate pe jocurile RPG.
User avatar
Mărar
Electro-Chemist
Posts: 2410
Joined: 2 Mar 2014, 14:08

Re: Cyberpunk 2077

Post by Mărar »

Da, dar e greu sa-ti dai seama cand esti nervos pe bune si cand iti folosesti tonul obisnuit :lol:
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Cyberpunk 2077

Post by Magicake »

Waaagh e in general foarte intens pe forum :lol:
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Cyberpunk 2077

Post by Waaagh! »

Pătrunjelu' wrote: 2 Oct 2020, 15:23 Waaagh e in general foarte intens pe forum :lol:
phpBB [video]
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Quackers
Headless Kamikaze
Posts: 258
Joined: 5 Mar 2014, 05:35

Re: Cyberpunk 2077

Post by Quackers »

Tbh cu tot crunchu asta, macar sa scapam de 'lasat jocul o luna la copt/hotfixuit dupa release sa fie jucabil'. Cred ca am vreo 5 jocuri acum pe 'lasat la copt' si n-as vrea sa-l las si pe asta.
User avatar
SYLENTm
Space Invader
Posts: 43
Joined: 26 May 2014, 22:58

Re: Cyberpunk 2077

Post by SYLENTm »

phpBB [video]


Holy shit cum sunt vehiculele, hype!
Gameplay-ul cu motociclete pare foarte intens
Image
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by reV »

Nu stiu altii cum sunt, da' eu imi calc pe limba sa nu-i dau preorder. De cumparat, il cumpar. E doar o problema de "cand" il cumpar. O luna inainte sau dupa vesnicu' "stai oleaca sa vedem ce iese"... send help.
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by McWilliams »

Am dat preorder de mai bine de un an. Fara regrete privind jocul - daca e bun, a meritat; daca e mediocru sau prost, a meritat prin prisma celor bune de dinainte.

In schimb, sunt placut surprins de faptul ca pe mine nu m-a cuprins FOMO cand vine vorba de dev diaries, de Night City episodes, de trailers, de strategii si de min-max-ing bazate doar pe ce zice echipa de marketing de la CDPR etc. I will start this game as blind as Napoleon when he went into Russia.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Cyberpunk 2077

Post by MC »

Si eu am pre-order din februarie pentru editia fizica.
Sincer mie a cam inceput sa-mi scada din hype. Ciudat
Poate e mai bine asa ca nu o sa incep jocul cu sperante ca la "a doua venire"
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by McWilliams »

Sunt relativ neutru cand vine vorba de asteptarile fata de joc. Pre-order-ul meu a fost din alte motive. Ca atunci cand dai bani pentru prima data la ceva oficial (un CD, un tricou, un bilet de concert) de la o trupa de muzica la care ai folosit mereu versiunea Australia pana atunci, dar ti-au placut enorm si acum nu mai ai scuza "n-am venit, nu-mi permit". Something like moral restitution. :lol:

O sa iasa ce-o sa iasa. 7/10 GOTY material.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
SYLENTm
Space Invader
Posts: 43
Joined: 26 May 2014, 22:58

Re: Cyberpunk 2077

Post by SYLENTm »

Pre-load pe steam imediat cum e disponibil, si play din secunda 1 odata ce o sa fie unlockat.
Posibil si sa iau 2 zile de concediu joi si vineri, pentru mine hype-ul e prea mare
Image
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Cyberpunk 2077

Post by Waaagh! »

inb4 are niste buguri sinistre si e imposibil de jucat in primele zile sau o alta problema tehnica ti-o serveste'n sus. Imi aduc aminte de lansarea lui D3 si disperatii care urlau pe forumurile blizzard FACETI CEVA CA DEJA SE CAM ARD ZILELE PE CARE LEAM LUAT LIBERE. :lol:
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by McWilliams »

Sunt batran si memoria nu ma mai tine asa cum ma tine erectia. Si W2, si W3 au avut bug-uri la lansare - nu cred ca am intalnit ceva game breaking. Insa accept din start ca, la astfel de jocuri, primul playthrough il fac dupa instinct si pentru poveste; abia dupa aia imi pun problema de optimizare ca sa incep sa misun prin toate cotloanele si sa gasesc chestii despre care altii se plang la 2 ore de la lansare.

Insa bug-urile exista. It's almost a staple. Toate Witcher-urile au fost sensibil diferite dupa cateva luni fata de cum erau la lansare (si nu ma refer la DLC-uri). Este aproape predestinat sa se intample si aici, la Cyberpunk - jocul MAI mare, MAI tare, MAI lung, MAI bun...
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by reV »

McWilliams wrote: 16 Oct 2020, 04:50 Insa bug-urile exista. It's almost a staple. Toate Witcher-urile au fost sensibil diferite dupa cateva luni fata de cum erau la lansare (si nu ma refer la DLC-uri). Este aproape predestinat sa se intample si aici, la Cyberpunk - jocul MAI mare, MAI tare, MAI lung, MAI bun...
Nu cred ca este cineva care sa se astepte sa n-aibe vesnica tolba de bug-uri. Sperantele stau in bug-uri mici, care nu strica jocul.

Cred ca o sa dau totusi precomanda, doar pentru ca o sa platesc acelasi pret o luna dupa lansare, da' macar asa am si steelbook pe langa vesnica cutie de plastic. Acu' numa sa intre banii
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Cyberpunk 2077

Post by Waaagh! »

Ce vorbiti fratiorilor. ZERO buguri, "a doua venire". Image

btw, care a fost "prima venire" Image
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by reV »

Waaagh! wrote: 16 Oct 2020, 08:48 Ce vorbiti fratiorilor. ZERO buguri, "a doua venire". Image

btw, care a fost "prima venire" Image
Image
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by joonior_bmf »

JALI-driven expressive facial animation and multilingual speech
Misto chestia cu "joystick-ul de pronuntie", si cum poate fi adaptat pentru diferite limbi
phpBB [video]
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by Mahdi »

REMEMBER CITADEL
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Cyberpunk 2077

Post by DANiel »

Încă puțin și sare în 2021
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by TG »

E ok, o să-i țină în crunch ca să iasă pe 10. :lol:
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by McWilliams »

Cunosc niste indivizi care si-au programat concediu pentru Cyberpunk. Guess they got punk'd. Again! And again!
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
Post Reply

Return to “Role Playing Games”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests