Giveaway - Ezaron Defense

Post Reply
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Giveaway - Ezaron Defense

Post by Mahdi »

Românii de la RVL Games au fost amabili și ne-au trimis 5 chei de steam pentru jocul lor proaspăt lansat, Ezaron Defense, pentru a le oferi comunității. Este vorba despre un joc clasic de tip tower defense, cu o tematică fantasy.

phpBB [video]


Pentru alte detalii, puteți vizita pagina de steam a jocului.

Una dintre cheile de steam a ajuns la prietenii noștri de la Joc și Vorbe, iar pe celelalte 4 le oferim în acest giveaway. Pentru a fi înscriși în tragerea la sorți, postați aici cel mai interesant joc pe care l-ați jucat în 2020.

Termen limită: 30 octombrie, ora 20.
REMEMBER CITADEL
User avatar
Azad
Adventurer Extraordinaire
Posts: 1264
Joined: 8 Mar 2014, 20:53

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Azad »

Creaks a fost pentru mine cel mai interesant joc anul asta. I-am facut si review, dar deja mi-e iar dor de noptile de vara in care imi bateam capul cu puzzle-urile de acolo.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by reV »

2020 a fost cam lent pentru mine in materie de jocuri. Probabil cel mai interesant a fost Subnautica Below Zero. Cu toate ca-i in Early Access si necesita multa munca, m-a prins din start si nu l-am lasat pana nu l-am terminat (sau, mai bine zis, pana am ajuns intr-un punct din care nu am putut continua, destul de aproape de adevaratul "final"). Cu siguranta un titlu la care ma intorc cand e finalizat.
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Red Dot
Space Invader
Posts: 14
Joined: 18 Aug 2018, 17:26

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Red Dot »

Untitled Goose Game a fost jocul meu preferat de anul ăsta. Să controlezi o gâscă năzdrăvană print-o așezare de oameni, să-i sperii cu gâgâitul enervant și să le furi obiectele din preajmă pentru a rezolva cerințele date, să le observi reacțiile, să te strecori pe sub privirile lor scrutătoare, neîncrezătoare, a fost delicios! Un joc mai amuzant ca oricare altul și, în cea de-a doua parte, chiar mai plin de provocări.
User avatar
Fular
Barbugiu înrăit
Posts: 1377
Joined: 14 Mar 2014, 23:13

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Fular »

lel am citit asta cu vocea ta :lol:
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Mahdi »

O oră și jumătate până la închiderea urnelor. Hai, că se poate.
REMEMBER CITADEL
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Magicake »

Credeam ca iar s-a facut ceva vot IRL si am uitat sa votez :roll: Apoi am vazut thread-ul :lol:
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by joonior_bmf »

Dintre titlurile de anul asta pe care le-am incercat, niciunul nu m-a surprins si incantat mai mult decat Hades. De la Titan Quest incoace am jucat jocuri de diverse genuri, bazate pe mitologia elena, dar pana la Hades nu mi-a satisfacut niciunul acel "itch"; si m-am simtit atras iarasi ba inspre TQ, ba inspre Age Of Mythology. Hades e unul dintre acele indies rare care au un succes nebun chiar si in ciuda unor circumstante nefericite. Amanari, munca de la domiciliu, COVID&co etc Desi a profitat de oferta celor de la Epic pentru exclusivitatea de un an, pasiunea fanilor si amatorilor de gen nu pare ca a fost temperata. Si s-a asezat comod pe Steam, pe un piedestal "overwhelmingly positive", cu rating 98% pozitiv din 45k+ voturi. Deja e candidatul meu principal pentru jocul anului. Try it, if you can.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Mahdi »

Cele 4 chei de steam au ajuns la Azad, reV, Red Dot și joonior_bmf.

Dacă încercați jocul, ar fi frumos să le lăsați și un feedback developerilor. Enjoy!
REMEMBER CITADEL
User avatar
Red Dot
Space Invader
Posts: 14
Joined: 18 Aug 2018, 17:26

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by Red Dot »

Fular wrote: 30 Oct 2020, 18:27 lel am citit asta cu vocea ta :lol:
:)) Chiar ma gandeam sa fac versiunea audio si pentru review-ul asta.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Giveaway - Ezaron Defense

Post by reV »

Mahdi wrote: 1 Nov 2020, 00:15 Cele 4 chei de steam au ajuns la Azad, reV, Red Dot și joonior_bmf.

Dacă încercați jocul, ar fi frumos să le lăsați și un feedback developerilor. Enjoy!
Jawesome!

Arunc cel putin un ochi peste el imediat ce am timp
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
Post Reply

Return to “Concursurile comunității”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests