CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by marvas »

E final de 2021, iată că am supraviețuit și e aproape Crăciunul! După cum ne e bunul obicei vrem să organizăm din nou un concurs și să îmbogățim librăria de jocuri a unor norocoși.

Pentru a vă înscrie trebuie doar să răspundeți în acest topic la întrebarea din titlu:
Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Vă puteți înscrie până în data de 18 decembrie. În 19 decembrie vom extrage prin tragere la sorți 3 câștigători.

Condiții:
1. Jocul poate fi în format fizic sau digital, pentru orice consolă actuală sau PC.
2. Dacă optați pentru un joc fizic acesta trebuie să facă parte din oferta magazinelor românești.
3. Jocul trebuie să fie deja lansat ca să nu ne batem capul cu precomenzi .
4. Dacă participați din străinătate și optați pentru un joc fizic, o sa fie nevoie să oferiți o adresă din România la care poate fi trimis.

Succes și spor la joacă!
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by MC »

Am reînceput GTA IV și cred ca ma va ține până după sărbatori
Deci GTA IV
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by TG »

Probabil Kingdom Come: Deliverence. Nu e chiar revelația la care mă așteptam, dar e foarte mișto și am participat la un foursome alături de un popă bețivan și sătencele ce-i sunt mari fane. Deci clar e mai bun decât Witcher 3.

Dar tot voi trece pe lista de dorințe pentru moș moartea genului open world cu lumi mari. Jocul putea fi de cinci ori mai bun dacă era de două ori mai mic.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Bogdan »

Cel mai probabil Halo Infinite, care apare peste 2 zile pe Game Pass. Daca preview-urile care au aparut reflecta realitatea, o sa fie foarte fun.
Morphine
Space Invader
Posts: 10
Joined: 28 Nov 2018, 16:10

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Morphine »

As juca AC valhalla. M-a prins inca cu ps4pro iarna asta si cam asta e unul din jocurile mai mari pe care nu am avut ocazia sa-l joc inca.
Madvillain
Space Invader
Posts: 1
Joined: 14 Nov 2020, 13:15

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Madvillain »

De Craciun probabil ca voi da iar o raita prin RDR2. Atentia la detalii a celor de la Rockstar este unmatched. Sure, gameplay slow, a lot of horse riding, dar are un farmec aparte si vastitatea lumii create ramane pretty amazing to this day.
User avatar
Hazaer
Space Invader
Posts: 2
Joined: 6 Dec 2021, 10:31

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Hazaer »

Deși a avut o lansare dezastruoasă, iar jocurile sunt pline de bug-uri, de dragul nostalgiei și a vremurilor bune voi rejuca trilogia GTA (the almost Definitive Edition mai exact :)) cu un zâmbet tâmp pe tot parcusul playthrough-ului.
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Bogdan »

Hazaer wrote: 6 Dec 2021, 10:40 Deși a avut o lansare dezastruoasă, iar jocurile sunt pline de bug-uri, de dragul nostalgiei și a vremurilor bune voi rejuca trilogia GTA (the almost Definitive Edition mai exact :)) cu un zâmbet tâmp pe tot parcusul playthrough-ului.
Au scos destul de rapid un patch care a reparat o gramada de probleme. Eu joc acum San Andreas DE si sincer nu ma deranjeaza nimic la el. Am facut tot actul (Los Santos) si ma distrez la fel ca acum 15 ani. Ce m-a surpins placut e ca acum exista checkpoints in majoritatea misiunilor si asta reduce mult din frustrare.
RaresLap
Space Invader
Posts: 3
Joined: 15 Dec 2020, 12:21

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by RaresLap »

Forza Horizon 5 mi se pare o alegere perfecta pentru urmatoarea perioada si pentru concediul de sarbatori, fiind si disponibil in Game Pass. Totodata, am reinceput sa joc de cateva zile Grand Theft Auto: Vice City - The Definitive Edition si am sa trec si prin III si San Andreas pentru a retrai experienta GTA :D .
Ilierazvan
Space Invader
Posts: 1
Joined: 6 Dec 2021, 06:57

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Ilierazvan »

Tales of Arise,am tot zis ca vreau sa joc un jrpg,că de mult nu am mai încercat unul și ma prins luna decembrie în...buzunarul gol.
codpin
Space Invader
Posts: 2
Joined: 6 Dec 2021, 12:36

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by codpin »

Metroid Dread pe Switch. Nu cred ca are nevoie de alte introduceri :)
User avatar
iry
Space Invader
Posts: 1
Joined: 6 Dec 2021, 12:23

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by iry »

Ratchet and Clank, ps5. Fan de mic al seriei. Bagam pe repeat acest joc superb :D
I don't use the expression IRL. I say ''Away from Keyboard''. I think the internet is for real.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by reV »

Shin Megami Tensei V pe Switch
Dupa ce am jucat SMT 3 si Persona 5 Strikers back-to-back, parca nu ar strica mai mult Shin Megami Tensei, mai ales daca stau in casa cam toata "vacanta" de iarna.
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
TheManC
Space Invader
Posts: 1
Joined: 6 Dec 2021, 08:42

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by TheManC »

Vreau de mult să încerc Hades pe Switch și ce prilej poate fi mai bun decât sărbătorile de iarnă? :D
StonedInLove
Space Invader
Posts: 1
Joined: 6 Dec 2021, 11:36

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by StonedInLove »

Pentru mine jocul perfect de chill pentru sarbatorile de iarna ar fi Deathloop. M-am uitat foarte, foarte putin la gameplay pe youtube si pare ca e pentru mine. Inca nu il am, dar nici nu vreau sa mai vad gameplay extra, ca nu vreau spoilere deloc.

Thanks and good luck to everyone!
Aioba
Space Invader
Posts: 1
Joined: 6 Dec 2021, 21:58

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Aioba »

Pokemon Brilliant Diamond pentru ca daca e sa joc ceva de sarbatori as juca un RPG mai comfy
Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Taar »

Dat fiind faptul ca acum am PC care sa il duca si am gasit si cutia fizica pe net, Witcher 3 Complete GOTY Edition pt PC. Am un concediu mai lung anul asta si nebunia asta mi-ar dat peak comfy levels. Craciun fericit tuturor de pe aici inca de pe acum daca tot postez aici!
The Crusade calls, Deus vult!
KiritoStefanX
Space Invader
Posts: 2
Joined: 20 Nov 2018, 21:49

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by KiritoStefanX »

Pokemon Shining Pearl pentru ca sunt fan pokemon si imi trebuie timp ceva sa il butonez.
marius3091
Space Invader
Posts: 1
Joined: 6 Mar 2020, 18:40

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by marius3091 »

Age of Empires IV
User avatar
Teo
Space Invader
Posts: 5
Joined: 3 Dec 2018, 19:28

Re: CONCURS - Cu ce joc vreți să vă petreceți sărbătorile de iarnă?

Post by Teo »

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Cred ca ar fi un contrast perfect intre zapada de afara si atmosfera calduroasa din Vice City!
Post Reply

Return to “Concursurile comunității”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests