Hades

Tot ce se poate spune despre boala noastră cea mai gravă.
Post Reply
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Hades

Post by Mahdi »

phpBB [video]


Platforms: PC
Genre: Action/Adventure, Isometric Hack-and-Slash
Release Date: Today (Epic Games Early Access)
Developer: Supergiant Games
REMEMBER CITADEL
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Hades

Post by joonior_bmf »

Very fun. E inca in early access si departe de release (v0.27 atm), dar cantitatea de continut e foarte satisfacatoare. Si e destul de polished. Chiar pare deja joc full, desi au de gand sa mai adauge chestii.
Am vreo 80h in el, si inca mai am lucruri de deblocat. La inceput pare o munca sisifica sa treci macar de boss-ul primei regiuni, dar cand iti intri in mana, fereasca furiile cum treci prin ei :D
Din pacate, nu mai e oferta faina de la Holiday Sale care includea o copie de Pyre, dar chiar si asa merita. Inca mai e la reducere pentru scurt timp, daca il aveti la inima: https://store.steampowered.com/app/1145360/Hades/
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Hades

Post by joonior_bmf »

New update! Time to simp on this game again.
phpBB [video]


Si e la reducere -20% pentru urmatoarele 2 zile: https://store.steampowered.com/app/1145360/Hades/
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Hades

Post by joonior_bmf »

A ajuns la full release. Sunt sanse slabe sa apuc sa joc anul asta CP 2077 (cel putin nu pe PC), asa ca nominalizez de pe acum Hades pentru Jocul Anului.

v1.0 gameplay showcase
phpBB [video]
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Hades

Post by Mahdi »

phpBB [media]
REMEMBER CITADEL
User avatar
Quackers
Headless Kamikaze
Posts: 258
Joined: 5 Mar 2014, 05:35

Re: Hades

Post by Quackers »

Am urmarit toata seria noclipului cu Hades si n-am decat wild respect for the guys. Adica erau top 3 studiouri favorite pentru mine dar nivelul de hard work, good production, passion and talent on display.. pssht. Merita tot hypeul si toate vanzarile pe care le-au primit.

"What's next?"

"If i tell you it'll just be upsetting... we're doing a patch Danny. That's what's next. We're opening a patch on the test server and we're going to fix some Hades bugs. That is literally what i'm going to go up and do."

These people man. Vorba lui, nici nu conteaza 'what's next', si nici ce joc vrea el sa faca, ci ce o sa vrea Supergiant Games sa faca. Si ca random plebeu jucator de joace, nu conteaza ce fac, i'm pretty sure i'll love it too.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Hades

Post by Mahdi »

phpBB [video]
REMEMBER CITADEL
Post Reply

Return to “Jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests