Problema casti

Rezolvarea problemelor tehnice, ultimele știri din domeniu și cele mai interesante site-uri.
Post Reply
User avatar
Soarecu
Pig Cop
Posts: 791
Joined: 11 Mar 2014, 19:04

Problema casti

Post by Soarecu »

Dupa cum spune titlul, am o problema cu castile. Dupa circa 6-8 luni de folosire incep sa nu se mai auda pe partea stanga (asta se intampla la ultimele doua perechi), chiar daca le-am manevrat destul de ok. Acum intrebarea: sa incerc sa le repar sau mai bine iau altele (atunci as aprecia daca mi-ati da si niste modele mai bune, dar nu exagerat de scumpe).
Multumesc anticipat :)
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Problema casti

Post by brutalistu »

Da. SChimbă-le. Ce înseamnă exagerat de scumpe? 150 de lei e exagerat de scump pentru tine? Dă o plajă de prețuri. Pentru ce le folosești, gaming sau mp3? Nu mai fii lacoonic când ceri ajutorul. Vrei ajutor sau vrei să încingi o discuție? Ești singur și ploștit? LA MUNCĂ OORTODOXULE!
Image
User avatar
Soarecu
Pig Cop
Posts: 791
Joined: 11 Mar 2014, 19:04

Re: Problema casti

Post by Soarecu »

Cred ca pana in 150 ar fi ok si da mai mult gaming. Nu cred ca folosesc castile mai mult de 8 ore pe zi si asta in zilele libere.
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Problema casti

Post by DarthZombie »

Eu momentan le folosesc pe astea, de vreo 4 luni. Nu am nici o problema cu ele, se aud cum trebuie, sunt destul de comfortabile. Ma oftica doar ca buretii strang praf usor si e greu sa ii cureti.

Am mai folosit si pe astea vreun an de zile pana cand i s-a sectionat firul de la casca stanga [lel]. Mi-au placut si astea, doar ca erau ceva mai incomode pe urechi. Asta se conecteaza prin USB insa.

Imho imi plac mai mult astea noi. Nu stiu sa zic de alte modele pentru ca nu am mai folosit alte casti.
User avatar
Soarecu
Pig Cop
Posts: 791
Joined: 11 Mar 2014, 19:04

Re: Problema casti

Post by Soarecu »

Par ok, ma decid probabil intre astea. Mersi!
Post Reply

Return to “Hardware”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests