Thread cu mici sugestii

Ce vă place la forum şi site și ce nu (dar mai mult ce vă place). Opinii, sugestii, critici.
User avatar
RaptoR
Mad Scientist
Posts: 426
Joined: 2 Mar 2014, 15:26

Re: Thread cu mici sugestii

Post by RaptoR »

Ca sa nu-i speriem pe potentialii membri care poate ar da click acolo inante sa-si faca user
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Mafio »

Doar nu vrem să-i sperie Doc pe toți oamenii care au intenția de a se înregistra.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Stokkolm »

Faptul ca sectiunea General e ascunsa inseamna si ca posturile nu apar in rezultate pe google. Probabil un lucru bun.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Thread cu mici sugestii

Post by TG »

Având în vedere că la general e thread-ul de politică... cam da.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Thread cu mici sugestii

Post by McWilliams »

Teoretic, forumul este unul de gaming. Cum sectiunea de jocuri este vizibila si celor neinregistrati, prin asta ar trebui sa atragem "clienti" noi. Din pacate, este mult mai simplu sa obtii aceste informatii din aproape orice alta parte decat de pe un forum. As fi chiar surprins sa aflu ca cineva ar vrea sa se inregistreze pe forumul acesta ca urmare a discutiilor de la Cafenea/Coltul Vesel. Surprins si putin temator de acea persoana.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Thread cu mici sugestii

Post by DarthZombie »

Ascunsul sectiunii generale isi avea rostul acum 8 ani cand vechiul forum era foarte populat si activ, pentru ca riscai sa-ti intre tot soiul de oameni fara nici o treaba cu subiectul principal care ar fi supraaglomerat baza de utilizatori. Aici in schimb suntem mult prea putini ca sa fie o problema cu "aglomeratia" imho.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Thread cu mici sugestii

Post by TG »

Să fim serioși, șansele forumului să atragă useri noi sunt aproape 0. Userii noi de pe forum sunt de fapt useri vechi, cam asta e tot ce putem spera și presupunerea mea e că a înțeles toată lumea asta.

That being said, mie îmi e indiferent cum e secțiunea respectivă, mai sus doar îmi manifestam aprecierea pentru thread-ul de politică și posturile de acolo.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Thread cu mici sugestii

Post by DarthZombie »

Nici n-am sugerat ca vor veni useri noi, spuneam doar ca pe vremuri sectiunea generala era ascunsa TOCMAI pentru ca puteau veni useri noi care nu aveau treaba cu jocurile.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Thread cu mici sugestii

Post by stef »

Ar fi misto daca skin-ul acestui forum ar reveni la black&red asa cum era inainte.
Image
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Thread cu mici sugestii

Post by ola small dickie »

eu il am black and red. poti sa alegi. adica, ma rog e mai mult doar black. parca era mult mai mult rosu in cel vechi
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
caleb
Pig Cop
Posts: 854
Joined: 25 Mar 2014, 17:03

Re: Thread cu mici sugestii

Post by caleb »

Mie-mi place și skin-ul ăsta, plus că poți să-ți customizezi css-ul dacă îl accesezi frecvent de pe același pc/browser.
User avatar
SYLENTm
Space Invader
Posts: 43
Joined: 26 May 2014, 22:58

Re: Thread cu mici sugestii

Post by SYLENTm »

Suport pentru Tapatalk ar fi bun, e mult mai usor sa folosesti formul de pe telefon asa.
Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Thread cu mici sugestii

Post by .chester »

A fost o discutie legata de asta in trecut, concluzia e ca Tapatalk nu e liber si are probleme de securitate, motiv pentru care avem noua tema mobile-friendly. De cand s-a activat noua tema, am dezinstalat Tapatalk fara emotii.
I'm livin' in a love shadow
Cata
Zergling
Posts: 137
Joined: 10 Mar 2014, 16:36

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Cata »

Oricum el e moldovean si n-ar trebui luat in seama.
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Cimitri »

Moldova s-a mutat la Ploiesti sau Ploiesti-ul la Moldova?
Image
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Thread cu mici sugestii

Post by McWilliams »

De ce ai fi nedumerit in privinta asta? Oricum 95.7% din populatia Romaniei crede ca Buzaul este in Moldova. Slowly, but surely, we are expanding to encompass ALL!

Ca Waaagh! in RTW.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Waaagh! »

Daca mi-o cereti, o sa revin la una dintre campaniile deja castigate in vanilla si o sa continuu pana ocup toata harta, cu o factiune la alegere in functie de dorintele forumului. Asta dupa ce termin campaniile care au mai ramas in BI.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Doc »

Nu, Doamne fereste, de ce sa te chinuim? dupa ce depasesti o dimensiune totul devine un steam-roll plictisitor. Intotdeauna mult mai interesante mi s-au parut fazele initiale in campanii, cand strangi din buci...
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Thread cu mici sugestii

Post by Waaagh! »

La mine forumul n-a fost accesibil de ieri seara pana acum. Am crezut ca de vina e bursucul pe care l-am montat recent pe browser, dar cred ca de fapt a bubuit Jaunty ceva pe aici. What is life without potentially hazardous science?
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Thread cu mici sugestii

Post by .chester »

Eu cred ca Basescu a stricat forumul.
I'm livin' in a love shadow
Post Reply

Return to “Sugestii Forum & Site”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests