Sad News

Locul in care ne intalnim si discutam de dimineata pana seara
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Sad News

Post by Waaagh! »

Cred ca in aceste circumstante e perfect justificabil si chiar recomandat sa le umfli botul. Consulta orice expert acreditat in probleme de auto-aparare si violenta. Le rupi capul si castigi si procesul dupa care primesti despagubiri. Vezi numai sa nu dai cu pumnul, ca poate sa fie destul de tare craniul uman si monturile sunt fragile. Da cu podul palmei si cu calcaiul daca reusesti sa-i pui jos.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Fedaykin
Pig Cop
Posts: 814
Joined: 13 Jun 2014, 07:18

Re: Sad News

Post by Fedaykin »

Not sure if trolling or serious...
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: Sad News

Post by sekaba »

Recomandarea mea e simpla:

Image
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
Fedaykin
Pig Cop
Posts: 814
Joined: 13 Jun 2014, 07:18

Re: Sad News

Post by Fedaykin »

sekaba wrote:Recomandarea mea e simpla:

Image

Prefer sa dau play la asta in imaginatia mea, but oh well

Image
User avatar
Nervozix
Zergling
Posts: 160
Joined: 6 Jan 2015, 20:34

Re: Sad News

Post by Nervozix »

Cam acum un an am fost prin Colectiv, la o chestie destul de low-key, ceva jazz si artbullshit. Locul e facut intr-o zona ex-industriala, dupa cum s-a mai mentionat pe aici, nu vad pe cine ar fi deranjat in mod special zgomotul p'acolo. Cred ca materialul e pus mai degraba pentru acustica, sa nu ai unde "ricosand" prin incapere prea mult, mai ales cand e vorba de beton expus.

Usile sunt duble si relativ mari, fiind hala de tranzit a fabricii cred, dar si atunci erau inchise/blocate pe o parte. Decizie luata pentru perioada iernii presupun, dar poate si datorita faptului ca ambele usi larg deschise nu ar fi fost in tema cu un club de noapte; in fine, speculez.

Fiind complet deconectat de lume (binge playing), am aflat ceva mai tarziu sambata. Cand am intrat pe fb nu intelegeam de ce isi pun oamenii la poza de profil imagini negre, m-am gandit ca e iata inca vreun meme retardat, iar pe wall ma uit destul de rar. M-am logat sa intreb o tipa daca iesim pe undeva si mi-a zis ca dupa ce s-a intamplat cu o zi inainte nu se mai face nimic in oras, asa am aflat.

Complet de acord ca incidentul a rezultat din prostie venita din mai multe surse, dar un singur cap rostogolit e de ajuns sa potoleasca lumea.
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Sad News

Post by Waaagh! »

Fiecare informatie noua vine si cu un set de palme peste frunte.

Membrii formatiei au fost obligati contractual sa produca 400 de spectatori, altfel plateau chirie pentru spectacol. Probabil au rugat prieteni sa roage prieteni sa vina, iar lumea s-a dus sa help the brothers out.

Din surse foarte sigure stiu ca s-au cam cacat pe ei cei care au facut analiza aerului din hala, cand au vazut ce-au bagat oamenii aia in plamani. Zyklon B e parfum.

Hopefully good news is ca a aparut o lista cu toti ranitii, sper sa aiba relevanta in ceea ce priveste clasificarea medicala. Nu mai am cunostinte in pragul mortii iar ktulu e trecut la rubrica "intubati". Daca face level-up ajunge la "stabili". Poate scapa.
NO COVER. ALL MAN.
Post Reply

Return to “Cafenea”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 25 guests