Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Secțiune dedicata anunțurilor de vânzare diverse.
Post Reply
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Vand jocurile din colectia mea personala, toate jocurile fiind (cu o singura exceptie) varianta PC in engleza in editia originala, initiala .. sunt multe cazuri in care dau si ghidul de strategie aferent.

Toate sunt editia initiala originala BIG BOX, nu editiile europene / romanesti DVD-case (cu materiale traduse, eventual..)

In cele mai multe cazuri atat jocul cat si ghidul arata undeva intre foarte bine -> excelent atat ca si conditie cat si ca "parti componente"

Le dau deoarece nu mai am ce face cu ele, am nevoie de spatiu si nu numai.

Preturile variaza foarte mult, de aceea va rog cereti detalii cu privire la jocul/jocurile care va intereseaza pentru a putea discuta si pretul.

Doresc si cer seriozitate: contatati-ma aici prin PM / mail (vlad_p17@yahoo.com)

Seriile:

Gunship 2000 (2 jocuri)
Lemmings (3 jocuri)
Grand Prix (7 jocuri)
Half-Life (4 jocuri)
Star Wars: Knights of the Old Republic (2 jocuri)
Simon the Sorceror (2 jocuri)
Elder Scrolls (6 jocuri)
Phantasmagoria (2 jocuri)
Dungeon Siege (5 jocuri)
Grand Theft Auto (4 jocuri)
Serious Sam (3 jocuri)
Alice (2 jocuri)
Deus Ex (3 jocuri)
The Longest Journey (2 jocuri)
The Sims (9 jocuri)
Tomb Raider (13 jocuri, 6/7 jocuri in cutie trapezoidala)
No One Lives Forever (3 jocuri)
Age of Empires (7 jocuri)

Out-of-series:
Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast
Battlefield Vietnam Redux
Zak McKracken
Maniac Mansion
Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
Agatha Christie Murder on the Orient Express
Arcanum
Star Trek Voyager Elite Force
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast - rezervat.
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Poze suplimentare pentru Seria GTA si pentru TES Tribunal si TES Morrowind:

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Se mai adauga ghiduri de strategie pentru: Age of Empires, Oblivion, Half-Life si Star Wars Knights of the Old Republic II
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

The Longest Journey (big box, manual, cd-uri) - 80 Ron
Ghidul de strategie ULTRA-RAR, nu se mai gaseste pe nicaieri, am cautat pe toate site-urile posibile atat din US cat si din Europa, totul 0, l-am gasit mai mult dintr-o intamplare.. este in limba germana dar tot editat de PRIMA.. pot spune ca este apropae ceva unic, nici la nemti nu l-am mai gasit pe nicaieri (anticariate, ebay.de etc) - negociabil, se da impreuna cu jocul
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

in curand si seria StarCraft..
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

si de asemenea si seria Diablo (Diablo 1, Diablo Shareware, Diablo Hellfire, Diablo 2, Diablo 2 LoD, Diablo 3 + ghid strategie Diablo 2+LoD)
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

si ... Thief (Thief 1, Thief GOLD, Thief II, Thief 3, Thief 4) - bineinteles Thief 1, GOLD + II la cutiile originale trapezoidale :)
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by .chester »

vlad17 wrote:si de asemenea si seria Diablo (Diablo 1, Diablo Shareware, Diablo Hellfire, Diablo 2, Diablo 2 LoD, Diablo 3 + ghid strategie Diablo 2+LoD)
Oh, you fucker!
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by Mahdi »

Fă poze cu Thief-urile.
REMEMBER CITADEL
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by ola small dickie »

Vreau doar sa zic ca user serios vlad. Eu am cumparat multe jocuri de la el. Recomand. Probabil ca o sa mai iau in viitor.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

@chestr0ny :D I know the feeling!

Multumesc @ola small dickie!

Revin sper week-end ul asta cu poze si la restul de serii (aka Thief) si... sa nu uitam si seria Heroes of Might and Magic care probabil va veni si ea pas cu pas vb presedintelui in exercitiu, nu ? :)
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by .chester »

Si poze la Diablo pls.
I'm livin' in a love shadow
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Clar! Mai ales ca eu sincer nici nu stiam de existenta vreunui Diablo Shareware la cutie, in versiune retail, este o foarte "rara avis" in ziua de azi..
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Si sa nu lasam deoparte al 3-lea membru al tripletei de aur Blizzard.. Warcraft! (de la 1 -> 3 cu tot cu expansion-uri neoficiale)
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Salutare, revin cu pozele de la seria Diablo si de la seria Thief precum am promis - de asemenea sunt acolo poze si de la Heroes of Might and Magic III Restoration of Erathia (versiuna EU) complet, in stare foarte buna:
https://drive.google.com/folderview?id= ... =drive_web
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by Cristan »

vlad17 wrote:Si sa nu lasam deoparte al 3-lea membru al tripletei de aur Blizzard.. Warcraft! (de la 1 -> 3 cu tot cu expansion-uri neoficiale)
Pics pls.
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
vlad17
Zergling
Posts: 247
Joined: 29 Apr 2014, 22:13

Re: Vand serii jocuri PC clasice: Tomb Raider, Elder Scrolls, Age of Empires, Half-Life etc

Post by vlad17 »

Vor fi poze si la seriile HoMM si Starcraft + Warcraft candva saptamana viitoare (la Warcraft sunt foarte multe jocuri cu tot cu exp neoficiale..)

Si-asa cred ca am uitat de seria Pirates si Syberia.. hmm..
Post Reply

Return to “Vanzări/Sell”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests