VINE!

User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: VINE!

Post by Doc »

Varianta cu plata ramburs de ce nu exista pe site? banii ramburs nu sunt buni? :x
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: VINE!

Post by Cimitri »

Pentru ca probabil nu au batut inca palma cu un curier sa isi faca un cont colector in care curierul sa vireze banii( fara sa fie nevoiti sa se plimbe cu cate 23 lei zi de zi, ora de ora) si probabil ca se merge pe transport standard ca pret. Banuiesc ca la un moment dat dupa ce o sa faca contractul cu transportatorul se va putea si cu ramburs si ii va costa si mai putin transportul. Pe bune acum, sa nu fim absurzi. Dupa atata timp de inactivitate au ajuns abia la numarul doi si deja incepem sa ne plangem de sf-uri? Pe bune? Eu zic multumesc ca au reusit sa revina in piata, ca revista e de calitate, ca oamenii au ramas aceeasi si fac in continuare ce le place cel mai mult. Rabdare si tutun, si totul se va imbunatati. Dar IN TIMP. Totul in tara asta de kko necesita mai mult timp decat e necesar in altele datorita birocratiei si a hotomaniei tututor. Toata lumea vrea sa te faca, toata lumea vrea profit, toata lumea vrea adaos dar nimeni nu vrea sa ridice un DEGET. Vezi exemplul cu Inmedio care vroia procent de 50% ca sa-si vanda oamenii revista in magazinul lor.
Image
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: VINE!

Post by Doc »

Tumnezeule, si curieristii sunt batuti in cap? Na, atunci sa asteptam sa vina pe stoc la supererou...
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: VINE!

Post by MC »

Am pus si eu comanda. Data data aceasta am pus prin curier. Fuuu...39 de lei pt o revista. :D
User avatar
Cosmotel
Space Invader
Posts: 8
Joined: 8 Jul 2014, 10:51

Re: VINE!

Post by Cosmotel »

Fac cadou nr.1 primului doritor daca esti din Iasi (mi-e lene sa ma deplasez la posta) si nu-l detii deja (am sa te cred pe cuvant). :)
alexnsn
Space Invader
Posts: 37
Joined: 12 Dec 2015, 14:25

Re: VINE!

Post by alexnsn »

Cand ajunge in stoc pe supererou?
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: VINE!

Post by MC »

Pai de ce sa o iei de pe supererou cand acum poti sa bifezi optiunea "prin curier" direct de pe pagina de comanda a revistei? :idea:
alexnsn
Space Invader
Posts: 37
Joined: 12 Dec 2015, 14:25

Re: VINE!

Post by alexnsn »

MC wrote:Pai de ce sa o iei de pe supererou cand acum poti sa bifezi optiunea "prin curier" direct de pe pagina de comanda a revistei? :idea:
Pentru ca sunt din Bucuresti, sediul lor imi este in drum spre munca, si o pot lua de acolo fara sa platesc nimic in plus! :idea:
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: VINE!

Post by MC »

ok. :)
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: VINE!

Post by Bogdan »

Am comandat si eu Nr 2. Prin posta romana, pentru ca am nevoie de mai multa adrenalina in viata. :D
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: VINE!

Post by Stokkolm »

"Prin curier" ce curier inseamna?
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

ola small dickie pedaland pe bicicleta prin toata tara cu un vraf de reviste in desaga
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: VINE!

Post by Bogdan »

Eu mi l-am imaginat pe Aidan (re)venind in Sibiu sa vanda reviste direct din portbagaj, in parcarea unui bloc din Vasilea' Ron. Thug Life:

Image

Apoi am dat comanda.
yg4d
Space Invader
Posts: 1
Joined: 23 Feb 2016, 15:59

Re: VINE!

Post by yg4d »

Daca am plătit prin banca in contul vostru trebuie sa va trimit copie dupa chitanta sau verificati voi contul?
BigBuddha
Space Invader
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2016, 22:54

Re: VINE!

Post by BigBuddha »

A aparut si pe supererou.ro nr.2!!! :oops:
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: VINE!

Post by MC »

Azi mi-a ajuns revista. Am pus luni comanda. :D
Pacat ca e 15 lei transportul prin curier. Macar o primesti prompt si neindoita.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: VINE!

Post by Stokkolm »

CE CURIER E?
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: VINE!

Post by Mahdi »

Fan Curier. Scrie pe pagina de comandă, jos la faq.
REMEMBER CITADEL
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: VINE!

Post by Stokkolm »

Oh. My bad then. Uneori trebuie sa pui o intrebare de cateva ori ca sa devina intrebare frecventa.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: VINE!

Post by MC »

Mie mi-a venit prin Urgent Curier
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests