Funny forum shit

Discuții off-topic în limita bunului simț
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Funny forum shit

Post by ola small dickie »

Te cred. experienta nu am. ratie nu am facut niciodata. Pana acum downloadam muzica de pe chestii ca btjunkie, isohunt, piratebay. nu am avut niciodata cont pe un tracker. m-am gandit la un tracker de muzica pentru ca am observat zilele astea ca lumea asculta un album proaspat leakuit pe care eu nu-l gaseam. l-am gasit pana la urma cu greu prin situri dubioase. plus ca multa muzica cautata de mine am gasit-o cu greu. ma gandesc ca mi se deschide vreun paradis unde nu o sa intampin chestiile astea. daca ai alte surse te rog spune-mi-le.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
vulp
Hammer Haunt
Posts: 1459
Joined: 12 Jun 2014, 04:23

Re: Funny forum shit

Post by vulp »

ola small dickie wrote:nu am avut niciodata cont pe un tracker.
Repede! Cineva sa-l baneze!
unde dai si unde doare unde dai si unde doare
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Funny forum shit

Post by Waaagh! »

Nici eu n-am avut cont pe vreun tracker. Nici nu stiu ce-i aia tracker.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
marius
Zergling
Posts: 161
Joined: 28 Apr 2014, 14:51

Re: Funny forum shit

Post by marius »

ola small dickie wrote:Te cred. experienta nu am. ratie nu am facut niciodata. Pana acum downloadam muzica de pe chestii ca btjunkie, isohunt, piratebay. nu am avut niciodata cont pe un tracker. m-am gandit la un tracker de muzica pentru ca am observat zilele astea ca lumea asculta un album proaspat leakuit pe care eu nu-l gaseam. l-am gasit pana la urma cu greu prin situri dubioase. plus ca multa muzica cautata de mine am gasit-o cu greu. ma gandesc ca mi se deschide vreun paradis unde nu o sa intampin chestiile astea. daca ai alte surse te rog spune-mi-le.
Recomand soulseek. Nu tre sa faci ratie, nu trebuie sa ai treci de un interviu, cum era la what.cd lol. Doar iti faci cont si gata. E doar pt muzica. Best thing in my life, gasesc cam 95 la suta din ce caut. Am gasit ultimul album TLSP la 10 minute de la leakuiala. Presupun ca de albumul asta vorbesti.
Wraith » 9 May 2014, 18:48 wrote:Azi urasc faptul ca cineva mi-a luat vechiul user de pe forum doar ca sa faca lurking cu el. Ceea ce intentionam sa fac si eu oricum, dar macar eram THE Marius. /hate
ProtectorateNova wrote:Cand ma jucam eu Gothic 2 tu erai in clasa 5-a.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Funny forum shit

Post by Mahdi »

Yeah, soulseek e calea dacă nu vrei să îți bați prea mult capul. Am găsit o dată un album de-al lui Chester pe soulseek. Singurele dezavantaje ar fi viteza și statul la coadă - în funcție de generozitatea și disponibilitatea celui la care te conectezi.
REMEMBER CITADEL
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3670
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Funny forum shit

Post by marvas »

piratii nu sunt bineveniti pe forum, mutati genul de discutii pe privat + offtopic.
User avatar
vulp
Hammer Haunt
Posts: 1459
Joined: 12 Jun 2014, 04:23

Re: Funny forum shit

Post by vulp »

Nu mai vorbiti de slsk pt ca vin aia rai si-l scot din priza.

Btw funny forum shit, tocmai am gasit cel mai tare topic (cel putin pe baza posturilor mele/despre mine): viewtopic.php?f=66&t=400
unde dai si unde doare unde dai si unde doare
Post Reply

Return to “Colțul vesel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests