Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Un obicei tradițional levelesc.

Moderator: Michilangelo

User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Post by Mahdi »

sebas
REMEMBER CITADEL
User avatar
juve3332
Hammer Haunt
Posts: 2016
Joined: 3 Mar 2014, 11:06
Location: Terra Nova

Re: Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Post by juve3332 »

Sebas a plecat cu un handicap major, a intrat pe la jumatatea competitiei, asa ca merita felicitari cu varf si indesat. Dar o sa merg pe Zombie, care are insa un derapaj major acolo cu Planescape. Starcraft 2 ales tarziu e o decizie foarte buna, pe de alta parte.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Post by Stokkolm »

vot zombie
User avatar
caleb
Pig Cop
Posts: 854
Joined: 25 Mar 2014, 17:03

Re: Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Post by caleb »

sebas wrote:10. King's Bounty: Warriors of the North (2012)

Mai tineti minte King's Bounty: The Legend? A luat GotY in LEVEL, joc superb. Cu linii grafice si de storyline simpatice si un gameplay care m-a tinut lipit de ecran pana l-am gatat.

Ei, dupa el a urmat Crossworlds, o alta Marie cu alta palarie.
Biiiip! Crossworlds este doar un expansion pentru Armored Princess, care e stand alone față de Legend și în sine un sequel savuros. Ce e nașpa este expansion-ul la AP și cele două mini-campanii pe care găsim în Crossworlds-ul complet. În rest, da Warriors e o tîmpenie, oricum ar fi fail-uit pentru că era deja lumea cu plinul facut în materie de KB.
User avatar
vulp
Hammer Haunt
Posts: 1459
Joined: 12 Jun 2014, 04:23

Re: Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Post by vulp »

stiu ca nu e locul unde sa intreb + asta mai tradeaza si oarecare lene... dar sunteti oameni avizati si as vrea sa stiu daca merita King's Bounty (ma rog, The Legend si Armored Princess din cate inteleg din cele de mai sus). King's Bounty original - joc full in LEVEL :D - si HOMM3 evident mi-au placut.

P.S. stiu ca a avut review, parca l-am si citit, insa vreau sa stiu daca a trecut test of time (ca Heroes 3)
unde dai si unde doare unde dai si unde doare
User avatar
sebas
Hammer Haunt
Posts: 1581
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Hate Draft: Runda I - sebas vs. DarthZombie

Post by sebas »

Crossworlds nu e numai un expansion la Armored Princess ci un intreg original campaign overhaul care face practic AP-ul sa fie obsolete. Crossworlds merita cu siguranta jucat daca ti-a plăcut primul. ;)
dump CHA
Post Reply

Return to “Forum Drafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests