Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Secțiune dedicata anunțurilor de vânzare diverse.
Post Reply
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Cimitri »

Placa video gaming varianta OC (Cpu Core 1110MHZ fata de standard 1058Mhz). Placa functioneaza ireprosabil.

Pret 250 RON.

Motivul vanzarii:

Am facut upgrade la GTX 1050Ti OC 4GB :D

ImageImage

Prefer predare personala in Bucuresti dar, la nevoie, pot trimite si prin curier.
Image
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Cimitri »

Up? :(
Image
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by stef »

Daca vrei sa-ti vinzi placa mai repede si sa nu mai astepti, iti recomand sa te duci pe site-urile de profil.
Image
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Cimitri »

Multumesc de sfat!

Sincer...nu am mai vandut pana acum componente PC. De obicei, dupa upgrade-uri piesele ramase le donam la parinti, rude, etc...dar de data asta nu mai am cui sa le dau in familie deaoarece toti au trecut pe laptop-uri/tablete/telefoane ...etc.

Imi poti da o recomandare de astfel de site? Oricum nu e ca si cum plang dupa banii de pe ea..

Spre exemplu as face bucuros o configuratie low level spec de gaming cu ea pentru un copilas nevoias dar n-as sti de unde sa incep si sotia nu prea mai are loc de "jucariile" mele prin casa si ma impinge sa scap de ea. De monitor deja am scapat.
Image
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by DarthZombie »

Eu cand am mai vandut componente in trecut le-am postat aici [ma rog, vechiul forum level] si pe forumul computergames. Forumul softpedia este si el destul de populat, si are si el sectiune dedicata de vanzari/cumparari precum e si cazul lui computergames.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Magicake »

Don't forget mygarage.ro (forumul PC garage). Lost of activity la buy & sell there.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Mahdi »

Păstrați shitposturile la Colțul Vesel. Mi-e lene să tot curăț după voi. Thanks.
REMEMBER CITADEL
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Cimitri »

Multumesc pentru sfaturi. O sa postez si acolo. La mygarage ma gandeam si eu. Pe computergames nu am cont dar nu strica unul.

Si ca sa-i fac pe plac lui .chester (chiar daca nu merita si chiar crescuse in ochii mei de cand incepuse sa scrie la N2 -really liked that DoW 3 and Doom articles man) se scapa de mai multe lucruri din casa, nu numai de placa datorita faptului ca peste doua luni familia se mareste cu una bucata fetita si va avea nevoie de camera ei si nu atelierul meu de surubareala si unitati/console facute bucati. Si parca am mentionat mai sus ca nu e urgenta. Hepi?
Image
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Vand Placa video Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 128Bit

Post by Cimitri »

Up?
Image
Post Reply

Return to “Vanzări/Sell”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests