Need for Speed Heat

User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Need for Speed Heat

Post by Magicake »

MC wrote: 22 Aug 2019, 16:31 Mi se pare ciudat ca nu prea ai de unde sa cumperi oficial jocuri NFS mai vechi de...NFS The Run.
Cele vechi nu-s renumite pentru stabilitate si compatibilitate cu sistemele mai noi, si probabil ca nu vor sa investeasca timp in patchuri.
User avatar
tnt
Hammer Haunt
Posts: 1821
Joined: 28 Aug 2015, 18:12

Re: Need for Speed Heat

Post by tnt »

DANiel wrote: 22 Aug 2019, 17:13 Eu nu inteleg cum naiba de nu au facut o portare pe iOS/Android pana acum la astea mai vechi, cu a facut Rockstar cu GTA-urile. I mean, 5 butoane si asta este tot jocul :)
Eu nu inteleg cum a ajuns la 3 pagini un topic despre nefese, deja n-o sa mai pot dormi linistit. Va puteti imagina daca vede vreun reprezentat EA de prin Romania forumul asta? O sa creada ca jocul prezinta de fapt interes. :? :o :x
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Need for Speed Heat

Post by Bogdan »

phpBB [video]
User avatar
Fular
Barbugiu înrăit
Posts: 1377
Joined: 14 Mar 2014, 23:13

Re: Need for Speed Heat

Post by Fular »

MC wrote: 22 Aug 2019, 16:31 Mi se pare ciudat ca nu prea ai de unde sa cumperi oficial jocuri NFS mai vechi de...NFS The Run.
Ce-a zis Pătrunjelu' mai sus + licența pentru folosirea cântecelor a expirat. Unul din multele motive pentru care câteva jocuri care se foloseau de licențe muzicale nu mai sunt disponibile pentru a fi cumpărat(Stubbs the Zombie îmi vine acum în minte) sau dacă au fost făcute disponibile, sunt fără soundtrack-ul original(vezi cazul Mafia)
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
Post Reply

Return to “Mașinuțe bușitoare (arcade)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests