VINE!

User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

Eu unul nu prea sunt fan precomenzi si vandut pielea ursului din padure. Prefer sa nu vand in produs decat daca il am deja in mana. Desigur, daca se va considera ca e o idee buna, ma voi conforma.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: VINE!

Post by ola small dickie »

Cine e ba Flavius? :lol:
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

Noul membru al echipei.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: VINE!

Post by ola small dickie »

Misto.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Zulu
Zergling
Posts: 146
Joined: 3 Mar 2014, 18:48
Location: Planeta Moldova

Re: VINE!

Post by Zulu »

.chester wrote:Ho, ba, ca vine si nr. 8. :mrgreen: Kimo e back online, Flavius s-a intors cu multe materiale de la EECC 2017, basca interviuri si recenzii de filme si carti, Monstru cred ca si-a terminat deja sectiunea Hardware, iar eu si Marco mai avem cateva chestii de trimis si gata. O sa fie mai gros ca de obicei numarul asta, ca sa compenseze intarzierea. Stati flexati ca chiar vine.
Din planul asta deduc inca o intarziere si la iesirea pe piata numarul 8 va fi livrat la un pret mai mare decat al ultimelor 3 numere unde a fost 29.99 (marit si el de la 22.99)

Pentru ca nu mai iesit de ceva timp pe piata si fiindca aveti si materiale din trecut, si de la EEC, si articolul de la concursul de pe forum de inclus, era mult mai simplu sa dati un nr. 8 cu acelasi numar de pagini ca 7 la acelasi pret si plusati peste cateva saptamani cu nr.9, idem si la fel.

Daca se mentine trendul actual, nu cred ca ajuta pe nimeni un numar la 6 luni si ala sa fie 50 lei. Oamenii vor uita de revista iar cand eventual va mai apare cate ceva pe unii ii va speria costul (stiu, situatia ipotetica de numar mamut de 50 lei la 6 luni ajunge sa coste pe consumator mai putin decat 30 lei la 2 luni, dar in viata reala sunt putini ce-i care planifica cumpararea unei reviste in asa fel, pretul per numar normal contand cel mai mult).

Noi nostalgicii probabil ca vom cumpara indiferent de cadenta si de pret dar pt a tine o sursa constanta de venit nu o vad ca o strategie prea buna.

Just my 2 cents, bros.
Ex-Level Forum member, ex-Tzeeeac member, current everything else.
User avatar
DerangedGenius
Zergling
Posts: 203
Joined: 28 Apr 2014, 15:04

Re: VINE!

Post by DerangedGenius »

si eu cred ca ar fi mai bine cu un nr.8 normal urmat repede de un nr.9, dar imi e ca acel material in plus nu face cat un numar intreg si nu se stie cat mai dureaza si pana la nr.9, iar materialul in plus ar fi si mai vechi atunci :?
User avatar
TaikoKaira
Headless Kamikaze
Posts: 425
Joined: 6 Feb 2017, 15:33
Location: Deva
Contact:

Re: VINE!

Post by TaikoKaira »

So, revista nr. 8 ajunge pana la sfarsitul lunii ăsteia?
Reviews: Far Cry, Far Cry 2, Little Nightmares, Broforce

"Death is inevitable. Our fear of it makes us play safe, blocks out emotion. It's a losing game. Without passion, you are already dead."
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

N-am cum sa raspund la intrebarea asta ca nu cunosc situatia cu tipografia, gen cat dureaza tiparitul revistei.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
TaikoKaira
Headless Kamikaze
Posts: 425
Joined: 6 Feb 2017, 15:33
Location: Deva
Contact:

Re: VINE!

Post by TaikoKaira »

.chester wrote:N-am cum sa raspund la intrebarea asta ca nu cunosc situatia cu tipografia, gen cat dureaza tiparitul revistei.
Mersi oricum. :) Ramane sa vedem pe viu atunci.
Reviews: Far Cry, Far Cry 2, Little Nightmares, Broforce

"Death is inevitable. Our fear of it makes us play safe, blocks out emotion. It's a losing game. Without passion, you are already dead."
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Sandman
Space Invader
Posts: 3
Joined: 11 Mar 2014, 19:43

Re: VINE!

Post by Sandman »

Numaru' 8 ca numaru' 8... da' cum ramane cu fraierii care au abonament si nu au primit inca numaru' 7?
Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: VINE!

Post by Taar »

Ce nebunie e in sectiunea de comentarii de la ultimul articol postat pe website. Postati ceva oficial si voi pe acolo sa ii mai linistiti ca ameninta cu judecata, cu politia, injura etc. E cam aiurea, throw a bone or something, anything. :!:
The Crusade calls, Deus vult!
User avatar
juve3332
Hammer Haunt
Posts: 2015
Joined: 3 Mar 2014, 11:06
Location: Terra Nova

Re: VINE!

Post by juve3332 »

Fac misto, iti dai seama. Dar da, ar fi ok un succint comunicat oficial in care sa se explice situatia sau sa se avanseze un anumit orizont de aparitie.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: VINE!

Post by stef »

Este de inteles ca redactia trimite prin ce e mai convenabil, insa chiar si asa am citit in unul din comment-uri cum un redactor a comunicat ce treaba nasoala este sa trimiti prin posta, la nivel de firma.
Image
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

S-a imputit destul de rau treaba...
Image

Image
filla
Zergling
Posts: 115
Joined: 13 Jan 2017, 19:04

Re: VINE!

Post by filla »

Ce comentarii s-au sters? Din 17 vad doar unul.
User avatar
TaikoKaira
Headless Kamikaze
Posts: 425
Joined: 6 Feb 2017, 15:33
Location: Deva
Contact:

Re: VINE!

Post by TaikoKaira »

Nu poate nimeni să răspundă şi să-i liniștească? Măcar aşa, o tentativă. Poate n-o să se mai simtă ca şi cum ar vorbi degeaba. Altfel, nu se rezolvă nimic.
Reviews: Far Cry, Far Cry 2, Little Nightmares, Broforce

"Death is inevitable. Our fear of it makes us play safe, blocks out emotion. It's a losing game. Without passion, you are already dead."
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

HUOOOO NU NE INTERESEAZA CARTI! SUNTEM ACI PENTRU REVISTA DE JOCURI! UNDE E REVISTA? UNDE E? CHIAR CREDETI CA VA PUTETI BATE JOC DE NOI CHIAR ASA? OAMENI BUNI ECHIPA VECHE A PLECAT! ASTIA NU AU TREABA CA LEVEL! NU SUNT ACEEASI OAMENI! E O HOTIE PE FATA SE LEAGA DE UN NUME CLASIC TALHARII! MARIUS GHINEA SI ECHIPA VECHE AU FOST DATI AFARA CA SUNT ANTI PSD! ECHIPA ACTUALA E PRO COMUNISTI!
:lol:
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Jaunty
Site Admin
Posts: 1808
Joined: 1 Mar 2014, 17:46
Contact:

Re: VINE!

Post by Jaunty »

Image
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: VINE!

Post by ola small dickie »

In aceste momente se vede de ce e mai bine sa conduci o revista pentru nerdalai decat pentru sa zicem...culturisti sau pt practicanti de box.
Last edited by ola small dickie on 29 May 2017, 10:37, edited 2 times in total.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: VINE!

Post by TG »

:lol:

Imi amintesc acum niste postari despre comunitatea N2 din afara forumului...
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests