redactori level?

Post Reply
pitbulol
Space Invader
Posts: 15
Joined: 1 Apr 2015, 23:24

redactori level?

Post by pitbulol »

stie cineva ceva de redactorii old school ai revistei?
cum ar fi
wild snake
dr.pepper
k'shu
sergio
mitza

ma bucur sa vad ca marius ghinea inca se ocupa level
respect mosule!
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: redactori level?

Post by marvas »

lui Mitza putem sa-i multumim pentru Candy Crush. SAU NU!

http://www.cariereonline.ro/articol/can ... jucandu-se
pitbulol
Space Invader
Posts: 15
Joined: 1 Apr 2015, 23:24

Re: redactori level?

Post by pitbulol »

marvas wrote:lui Mitza putem sa-i multumim pentru Candy Crush. SAU NU!

http://www.cariereonline.ro/articol/can ... jucandu-se
deci mitza e acu mare bastan, bv lui
User avatar
Marius Ghinea
Headless Kamikaze
Posts: 283
Joined: 26 Mar 2014, 15:33

Re: redactori level?

Post by Marius Ghinea »

k'shu lucreaza la gamesstop.ro

Dr. Pepper lucreaza, printre altele, la www.mobzine.ro

cu Wild Snake m-am mai intilnit prin Brasov, are familie, copil. el a absolvit facultatea de Autovehicule Rutiere si lucreaza in domeniul auto, dar nu stiu exact ce.


"ma bucur sa vad ca marius ghinea inca se ocupa level"

crede-ma, si eu ma bucur.

"respect, mosule!"

multumesc.
mult mai bine mos decit domn :)
User avatar
DerangedGenius
Zergling
Posts: 203
Joined: 28 Apr 2014, 15:04

Re: redactori level?

Post by DerangedGenius »

chiar, mosule, parca lucrai la ceva joc indie, sau am citit eu stramb pe forum?
Va fi dat ca joc full? :lol:
pitbulol
Space Invader
Posts: 15
Joined: 1 Apr 2015, 23:24

Re: redactori level?

Post by pitbulol »

marius, mosu era intentionat ca un compliment! din totdeauna ai avut un dar al vorbei si micuta ta istorisire de la despre noi super misto (apropo mai tii minte articolul tau caldura mare capete infierbantate?)

ma bucur sa aud ca redactorii old school si favoritii mei sunt ok si o duceti bine
imi pare rau ca nu am ajuns la o editie level fun camp sa va cunosc pe cativa dintre voi

cateodata nostalgia ma loveste si citesc numere vechi ale revistei si imi amintesc cum era pe vremuri (cand eram si eu mai/tanar) si citeam revista la scoala in timpul orelor, cand aveam internet doar prin dial up si era scump. level a fost o sursa buna de informatii dar voi redactorii sunteti cei care ati facut revista ce a fost si review-urile faine si multi dintre noi care citeam cumparam revista multumita voua pentru ca ne placea felul in care redactati.
User avatar
Marius Ghinea
Headless Kamikaze
Posts: 283
Joined: 26 Mar 2014, 15:33

Re: redactori level?

Post by Marius Ghinea »

np, nu m-a deranjat "mosul", pe mine ma deranjeaza cind sint luat cu "domnule" si mi se vorbeste la pluralul politicos. :)

daa, imi aduc aminte de editorialul meu vechi cu caldura mare capete infierbintate. ma mir ca-si mai aduce aminte cineva de el.

si da, sint si eu nostalgic dupa acei primi ani de Level. desi era greu, ca orice inceput, ceva era foarte fain pe atunci, probabil o anumita inocenta a noastra - toate zapezile ni se pareau foarte, foarte albe. intre timp a mai aparut si griul.


da, lucrez la un joc ce abstractizeaza arte martiale japoneze pe o tabla de joc simpla. foarte simpla.
este gata partea de client, jocul functioneaza si poate fi jucat local, urmeaza sa incepem munca la partea de server online.
momentan, insa, am luat o pauza cu jocul, concentrindu-ma exclusiv pe revista Nivelul 2. e un nou inceput care merita atentia si energia mea intregi.
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests