Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

User avatar
Mărar
Electro-Chemist
Posts: 2410
Joined: 2 Mar 2014, 14:08

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Mărar »

Pana la urma au invatat ceva?
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Doc »

Dap, am vazut toate clipurile si am citit toate comentariile.

Nu ma dau destept, chiar sunt. Si in ce priveste femeile am bun simt si nu rad de ele, nici nu le pun in situatii de cacat. Eu n-as putea sa discut civilizat cu unii care bat apropouri sexuale golanesti colegelor mele. Si nu stiu de ce ai impresia ca daca voi insiva (pare ca) nu aveti pretentii de la proiectul vostru, n-ar trebui sa aiba nimeni.

Habar n-am de ce ai venit tu pe aici. Ete ca n-ai cules aplauzele alea extaziate pe care probabil le asteptai. Forumul de copii la pubertate care ciup colegele pe piept e mai incolo.
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by marvas »

Doc, fara flame-bait. Aia e parerea ta, nu adevarul suprem. Asteptam si alti useri cu parerile lor.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by .chester »

M-am uitat si eu la cele trei episoade, mai putin ala cu FIFA. Nu inteleg de unde au scos Mafio si Doc misoginism, grețuri și alte sentimente negative. :lol: Eu am vazut doi shai si doua tipe care se joaca pe consola si se distreaza. Nu pot sa zic ca mi s-a parut entertaining, dar nici sa vomit in gura nu mi-a venit. Am vazut, din pacate, multe alte canale de genul cu continut mult mai prost si neamuzant. Asta e de o mediocritate calduta. Poate as sugera ca dialogul sa fie usor mai profesionist, fara diverse cocalarisme gen PFUAILEEEEEEOOOOOOOO ȘI-O FĂCUT UĂI AI VĂZUT?? Dar important e ca v-ati simtit bine.
I'm livin' in a love shadow
qiMERA
Space Invader
Posts: 19
Joined: 30 Mar 2016, 23:47
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by qiMERA »

Doc wrote:Dap, am vazut toate clipurile si am citit toate comentariile.

Nu ma dau destept, chiar sunt. Si in ce priveste femeile am bun simt si nu rad de ele, nici nu le pun in situatii de cacat. Eu n-as putea sa discut civilizat cu unii care bat apropouri sexuale golanesti colegelor mele. Si nu stiu de ce ai impresia ca daca voi insiva (pare ca) nu aveti pretentii de la proiectul vostru, n-ar trebui sa aiba nimeni.

Habar n-am de ce ai venit tu pe aici. Ete ca n-ai cules aplauzele alea extaziate pe care probabil le asteptai. Forumul de copii la pubertate care ciup colegele pe piept e mai incolo.
Bai, omule. Hai ca deja devii plictisitor. Ma bucur ca ti-a placut atat de mult proiectul incat te-ai uitat la toate clipurile si ai citit toate comentariile.

Cat despre fete, ele vor sa faca asta. Ele se distreaza filmand. Nu e ca si cum le fortam noi. Motivatia e ca fac ceva fain si apoi citesc comentariile celor ca tine si se amuza.

Acum ma dai afara de pe forum? Uau...
qiMERA
Space Invader
Posts: 19
Joined: 30 Mar 2016, 23:47
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by qiMERA »

chestr0ny wrote:M-am uitat si eu la cele trei episoade, mai putin ala cu FIFA. Nu inteleg de unde au scos Mafio si Doc misoginism, grețuri și alte sentimente negative. :lol: Eu am vazut doi shai si doua tipe care se joaca pe consola si se distreaza. Nu pot sa zic ca mi s-a parut entertaining, dar nici sa vomit in gura nu mi-a venit. Am vazut, din pacate, multe alte canale de genul cu continut mult mai prost si neamuzant. Asta e de o mediocritate calduta. Poate as sugera ca dialogul sa fie usor mai profesionist, fara diverse cocalarisme gen PFUAILEEEEEEOOOOOOOO ȘI-O FĂCUT UĂI AI VĂZUT?? Dar important e ca v-ati simtit bine.
Multumim de feedback. Ma bucur ca sunt si pareri din astea. O sa mai evoluam si noi. Pun aici cand apar episoade.

Zi faina!
qiMERA
Space Invader
Posts: 19
Joined: 30 Mar 2016, 23:47
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by qiMERA »

Mărar wrote:Pana la urma au invatat ceva?
Au invatat Mortal Kombat si chiar le place. FIFA li se pare boring si nici la GTA nu prea s-au descurcat, dar le-a placut.
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Doc »

@Marvas
Copy that. Oricum omu' a zis ca se bucura si ca se amuza si fetele. Bine, el nu e hotarat de tot, a zis si ca devin plictisitor. Na, la urma urmei fetele conteaza.
chestr0ny wrote:...Am vazut, din pacate, multe alte canale de genul cu continut mult mai prost si neamuzant. Asta e de o mediocritate calduta. Poate as sugera ca dialogul sa fie usor mai profesionist, fara diverse cocalarisme gen PFUAILEEEEEEOOOOOOOO ȘI-O FĂCUT UĂI AI VĂZUT?? Dar important e ca v-ati simtit bine.
Din nefericire, la mine e primul :lol:

Dialog mai profesionist? tu vrei sa-i omori de tot? din ce credeai ca apare bruma aia de interes? taman din reactiile fetelor de jucatoare amatoare si din umorul goofy/aproape slapstick, de situatie, gen elefant in magazin de bibelouri. In fond nu e vorba de prezentarea jocului per se, nu e vorba de cum devine o fata pro intr-un joc, nu e vorba de povestea unor gameri profesionisti (GTA V: cum faci aia? nu stiu!) care invata niste amatori (amatoare) tainele vreunui joc.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Mahdi »

qiMERA wrote:Ce jocuri mai recomandați să jucăm?
... dark souls.
REMEMBER CITADEL
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by marvas »

qiMERA wrote:
marvas wrote:Rocket League!
Deci nu stiu ce ai mancat zilele astea, dar ai nimerit-o bine cu sugestia asta. Acum 2 saptamani am filmat pentru asta (ultima filmare ca am fost ocupati). Sper sa intre cat de repede episodul asta. E unul dintre cele mai misto! :D
Daca imi spui ca pregatiti unul si pentru Chrome Specforce atunci suntem fix pe aceeasi lungime de unda.
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by joonior_bmf »

Eu as vrea sa vad seria FEAR toata.

But yeah, Dark Souls.
qiMERA
Space Invader
Posts: 19
Joined: 30 Mar 2016, 23:47
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by qiMERA »

Hai ca pana la urma devine un forum foarte util! Multumim de sugestii. Si eu care credeam ca forum-urile sunt moarte. : )

Fara sa par prea nasol, dar daca vreti sa mai vedeti ce facem si ce mai urmeaza punem diverse pe pagina noastra de Facebook (poze, clipuri, intrebari, etc). https://www.facebook.com/qimerastudio/

Si ca sa lamurim toate problemele ridicate aici, o sa facem in viitor un video Q&A. Timp sa fie. :idea:
User avatar
Marius Ghinea
Headless Kamikaze
Posts: 283
Joined: 26 Mar 2014, 15:33

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Marius Ghinea »

FEAR 3 la dublu, una cu Paxton Fettel si cealalta cu tipul din trupele speciale. Pe nivelul maxim de dificultate.
User avatar
sebas
Hammer Haunt
Posts: 1581
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by sebas »

Atomic Bomberman? :mrgreen:
dump CHA
User avatar
Xristina
Space Invader
Posts: 39
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Xristina »

Ah clasicul cineva da un feedback cu o oarecare conotatie negativa luam o postura defensiva, insa daca cineva zice de bine "Multumim de feedback, apreciez". Love it!

In rest singura mea observatie legata de clipuri: sa nu va mirati dupa aia de ce apar personaje gen Sarkeesian cu feminismul lor dus la extrem. But wait, there is more...pe langa asta am si o sugestie: sa va duceti in bucatarie sa rada un pic si fetele de voi, ca sa fie totusi un echilibru. xD
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by .chester »

De ce ai presupune ca fetele sunt automat niste bucatarese iscusite? That's sexist.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Xristina
Space Invader
Posts: 39
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Xristina »

chestr0ny wrote:De ce ai presupune ca fetele sunt automat niste bucatarese iscusite? That's sexist.
Pai daca tot folosim stereotipuri macar sa le folosim pe toate?
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Mafio »

lol papușe de ce îți strici mânuțele alea finuțe tastând pe un forum de jocuri? Nu vrei să mergem pe la mall?
User avatar
Xristina
Space Invader
Posts: 39
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by Xristina »

Mafio wrote:lol papușe de ce îți strici mânuțele alea finuțe tastând pe un forum de jocuri? Nu vrei să mergem pe la mall?
Exista mall in Constanta?
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Fetele Învață, episoade noi în fiecare miercuri

Post by .chester »

Asta e ca si cum ai intreba daca exista aur in Dubai.
I'm livin' in a love shadow
Post Reply

Return to “Streaming, podcasts, canalizare”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests