Ultimul joc terminat, thread cu note

Tot ce se poate spune despre boala noastră cea mai gravă.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by TG »

După ce m-am frecat cu PC-ul înlocuind sursa, schimband cooler-ul, apoi în sfârșit mi-am văzut visul ultrawide împlinit, am reușit să joc și eu Port Royale 4. A, între timp a trebuit să schimb și blatul de la birou, ca să acomodez dihania.

Voi detalia în recenzia pentru site, dar varianta mai pe scurt și de ghenă e că se încadrează în tiparele seriei. Pentru 30-40 de ore cu toate setările de dificultate la maxim, e un joc destul de distractiv dacă v-au plăcut celelalte.

Multe schimbări faine (partea de city builder în mod special), dar la fel de multe cretine. Luptele pe ture ar fi fost best shit ever dacă făceau un sistem măcar pe jumătate decent. Pe tot parcursul jocului nici n-am realizat că se poate să alegi exact ce navă să folosești când îți vine rândul. Dar nu a contat, luptele fiind o formalitate.

Foarte multe compromisuri pentru console, dacă nu jucați cu setările de dificultate ok, jocul e complet altul. Mai degrabă ceva adresat celor care se joacă Fornite pe telefonul mobil.

Upgrade-ul vizual e binevenit, arată superb de sus și mi-a strânit puțin din nostalgia Patrician/Port Royale de pe vremuri. M-a prins puțin, not gonna lie, dar a fost lansat semi-terminat și încă mai urmează update-uri majore (luptele vor fi regândite aparent), așadar cred că abia peste un an dacă l-aș recomanda. Momentan nu este de full price.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by stef »

MC wrote: 5 Nov 2020, 07:54 stef ai folosit ceva moduri?
As lua si eu seria la puricat in viitorul apropiat
N-am folosit moduri pentru grafica (daca ti-l iei de pe steam gasesti in el si rezolutie hd), insa am folosit un mod pentru a reduce mult head bobbing-ul mai ales in timp ce alergam, mie mi s-a parut cam exagerat si ma lua capu' de la el
Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Am inteles. Pe mine m-ar tenta ceva moduri pentru grafice si m-am gandit ca poate imi recomanzi ceva.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by stef »

Modul e axat overall pe optiuni de functionalitate, nu pe texturi de grafica imbunatatita, ceea ce pentru mine a fost exact ce aveam nevoie. Asta e video in care gasesti de unde il download-ezi si un tutorial scurt despre cum sa-l folosesti, just in case. N-am folosit mod pentru grafica imbunatatita pentru ca ce are by default a fost ok pentru mine cat sa pot trece prin main story si sa-l inchei
And btw, sa stii ca jocul se prezinta chiar bine dupa 13 ani de la lansare, poate ar avea totusi rost sa pui texturi noi de grafica pt ca din ce am inteles de pe net odata cu ele sunt fixate si diverse bug-uri
Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Am terminat si ultimul DLC de Metro Exodus si anume Sam's Story. Cu aceasta am incheiat totodata si seria.

Este un dlc simtitor mai lung decat Two Colonels, dar nu neaparat mai bun.
Ca poveste, in opinia mea este sub primul dlc si cam tot pe acolo cu povestea din jocul de baza. In plus devine previzibila dupa primele momente de joc.
Ca personaje, Captain este ceva mai interesant, dar nu reuseste sa iasa din anumite clisee. Sam, ca personaj principal e eroul tipic american, deci nimic special nici aici.
Locatiile sunt frumos realizate, atat grafic cat si ca level design si creeaza un tot unitar, existand coerenta intre ele.
In rest...more of the same. N-as zice ca e esential pentru cei care au terminat jocul de baza, in schimb il recomand pentru cei care vor mai mult si mai bine.

In concluzie, tot primul dlc, Two Colonels, ramane cea mai intensa si misto experienta din Metro Exodus.

In continuare ma voi delecta cu niste Serious Sam SE si as incepe Sekiro, dar mi-e ca ma prinde Cyberpunk-ul cu el neterminat si nu stiu daca rezist tentatiei de a nu-l instala day one
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by joonior_bmf »

G String
Noroc ca l-a mentionat Ferdinand pe thread-ul "Despre jocuri", ca poate mi-ar fi trecut pe sub radar. So, cheers.

E foarte janky. Se observa "ieftinatatea" unui titlu independent dezvoltat cu un buget limitat, de catre o echipa redusa. Chiar foarte redusa, pentru ca rezulta ca o singura persoana a realizat jocul aproape in intregime. Cred ca a avut ajutor doar pe partea de AI. Iar in rest, pana si soundtrack-ul a fost compus de acelasi developer. Dar cu toate neajunsurile tipice unui astfel de titlu, e printre cele mai bune FPS-uri pe care le-am jucat de multa vreme. Storyline-ul e vag si fracturat, iar inspiratiile sunt evidente pe oriunde te uiti. Ghost In The Shell, Blade Runner, Akira etc. Chiar si Twin Peaks, as zice. Gameplay-ul e clunky, iar shooting-ul poate fi incomod daca nu suporti inamici spongy. Dar unde m-a castigat joculetul, a fost in atmosfera. Poluare si "squalor" ca in G String nu am mai vazut in niciun joc din subgenul asta de sci-fi (nu cred ca e necesar sa-l mentionez :P). Nu te vei aventura pe strazile impodobite cu panouri holografice sau neoane, dar prin tunele si canale ornate cu mucegai si putregai.

Inteleg ca din tot ce am spus despre el, reies mai multe minusuri decat plusuri. Dar daca va suspendati sibaritismul pentru 10-12 ore, cred ca veti gasi ceva vrednic.

Desi va fi eclipsat de multe dintre jocurile de renume aparute in 2020, cred ca va ramane ca unul dintre acele titluri subapreciate, aparute poate mult mai tarziu decat ar fi trebuit. Apreciez ca o singura persoana a dedicat atat timp si munca pentru a transforma un mod (dezvoltat tot de ea/el) intr-un joc full-fledged, si ii voi acorda un witnessed/10 (nu doar) pentru efort.



Middle Earth: Shadow of War
Era gratis cu PS Plus so... eh, what the hell. Tehnic vorbind, nu l-am incheiat. Pentru ca partea de final a campaniei de "aparare" impotriva fortelor lui Sauron implica o masura de grinding pe care nu am fost dispus sa o depun. Dar "am terminat cu el", cum s-ar zice. Oricum, cred ca am vazut tot ce era de vazut intr-un joc unde omori orci cu un revenant posedat de spiritul unui elf lord indracit. Si m-am distrat omorand cateva mii de fosti-elfi prin diverse metode. Povestea si gameplay-ul sunt o extensie a titlului precedent, dar puteti sa-l parcurgeti fara sa treceti mai intai prin SoM. Doar sa va pregatiti pentru combat in stil Batman Arkham, si tedium asociat construirii si mentinerii unei armate. Ii dau un 6.5/10. Desi imbunatateste sistemul "Nemesis" introdus in primul joc cu cateva aditii, il trage in jos grinding-ul necesar pentru imbunatatirea echipamentului si a trupelor. Acea jumatate de punct peste 6 i-o dau pentru ca a fost distractiv o vreme.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by stef »

Inainte si de sarbatorile de iarna am avut 3 serii de concediu bine meritat, si in afara de indatoririle zilnice care nu tin de mediul virtual, am avut posibilitatea (din fericire) sa aloc destul timp si pentru gaming, pentru ca in ultima perioada a anului n-am avut timp cat as fi vrut eu pentru aceasta activitate, si am considerat ca mi se cuvine o recompensa in acest sens pentru a putea termina odata ca niciodata si jocuri pe care s-a depus un strat considerabil de praf.
Asadar am terminat mai multe titluri, dintre care cel mai mult mi-a placut seria S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl, Clear Sky & Call of Pripyat (and btw deabia astept sa iasa 2-ul) - acest joc este absolut fascinant, are aproape de toate in el: poveste, gameplay, side missions, inventar customizabil si SUNET, asa cu majuscule. Atmosfera ca in el nu prea am intilnit in alte jocuri FPS, poate doar Metro 2033 se ridica la acelasi nivel (printre altele de care nu-mi amintesc acum) in ce priveste sunetul ambiental.
Era sa uit - buguri, pentru ca am jucat versiunile originale nemodate, si tbh arata destul de bine pe rezolutie hd.

Am incheiat Metro Exodus cu cele doua DLC-uri si tin sa zic ca chiar a fost marfa buna. Jocul arata bine si in varianta outside of the subway world, unul din nivele chiar a reusit sa ma surprinda cu ceva landscapes and interesating surreal like views, insa la capitolul atmosfera & ambient sound parca nu s-a mai ridicat la acelasi nivel ca predecesorii. Un mare plus din jocul asta a fost si sistemul customizabil de upgrade si intretinere pentru arme & stuff

Am terminat si doua fps puzzle games, pentru a mai antrena conexiunile neuronale spre neaplatizarea totala a mintii :D la care nu prea am nimic special de zis: Turing Test and QUBE 2, dintre care mi-a placut mai mult The Turing Test. Insa la aspectul de puzzle-uri amandoua au stat destul de binisor, dar si aici mi-a placut mai mult abordarea si metodele de rezolvarea a lor din Turing Test

Si ultimul Thief, un joc caruia as zice ca i s-ar fi potrivit un alt titlu, pentru ca nu s-a aratat vrednic de a pastra stilul clasic dar modernizat al predecesorilor. Asta arata ca, fara sa fiu rautacios sau blocat in trecut doar de dragul nostalgiei, in mod evident ca trecerea timpului schimba mentalitati si metode de abordare la nivel de development, furnizand o altfel de experienta intr-o alta vizune dintr-o alta perspectiva - mult mai limitata as zice eu. Insa facand o exceptie totala de la toate aceste amintiri ale clasicului, in opinia mea jocul s-a prezentat destul de bine, motiv pentru care am purces sa experimentez pana la final acest reinterpretat concept al hotului iesit la furtisaguri spre sustinerea unui trai mai bun.
Pot sa zic ca pe alocuri, gameplay-ul si posibilitatile de upgrade din meniu imi aduceau aminte cu ceva ce semana cu primul Dishonored, dar nu la nivelul la care a excelat Dishonored. Am vrut sa trec doar prin main story sa ma lamuresc ce combinatii au mai invartit banditii din The City si sa nu mor prost ca n-am trecut prin finalul acestei povesti demna de uitat pana a doua zi.
In ceeasi ordinde de idei, recomand acest joc dar degustat in afara contextului seriei initiale.
Image
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Mahdi »

There Is No Game - 8/10

Este un adventure mai neobișnuit, cu glumițe și puzzle-uri meta, practic un fel de Stanley Parable în varianta point & click. Mi-a plăcut conceptul ăsta „outside the box”, dar nu pot să zic că a fost un joc extraordinar. E și scurt (~6 ore), deci merge numai bine ca un interludiu refreshing între două jocuri mai măricele. Momentul meu preferat din joc a fost cel muzical, o să știți la care mă refer când ajungeți la el. Mă întreb de ce nu au mai multe jocuri un șlagăr definitoriu, mi se pare un mod eficace de a face experiența memorabilă.

Image

Image

Image
REMEMBER CITADEL
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Mahdi »

The Order 1886

M-am mobilizat și l-am dus la capăt, că-l lăsasem deoparte de sărbători. Într-adevăr e un joc scurt, dar nu chiar de 4 ore. Asta n-ar fi fost neapărat o problemă, dar și povestea se termină foarte brusc, fără un punct culminant. Se simte mai mult ca primul act dintr-un joc. Pentru 40 de lei la reducere merită încercat; arată bine și are atmosferă mișto. Păcat că n-au făcut și o continuare mai consistentă.

7/10
REMEMBER CITADEL
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by marvas »

din decembrie si pana acum am terminat mai multe jocuri si mi-am tot propus sa scriu despre ele. O sa las cate 2 ganduri despre fiecare.


Metal Gear Rising: Revengeance

A fost un joc mult mai bun decat m-am asteptat din toate punctele de vedere. Scenele de actiune sunt stylish si satisfacatoare, iar din punct de vedere grafic nu a prea imbatranit.

Ce m-a surprins cel mai mult la acest joc e umorul, multe scene de umor mai ales intre discutiile dintre personaje fara sa o dea in penibilisme de alea specifice jocurilor japoneze. Nu am terminat nici un alt Metal Gear, dar stiu ca mereu se dezbate cate ceva socio-politic si nici aici nu este o exceptie. La final de joc am fost surprins ca desi personajul negativ pare foarte stilizat si unidimensional pe parcursul jocului, am reusit sa ii inteleg motivatia si sa si fiu de acord cu o parte din ea.

9/10
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by marvas »

Spec Ops: The Line

Un joc precedat de faima, dar din cauza asta nici nu a reusit sa ma mai surprinda asa cum a facut-o probabil cand a fost lansat. Dimpotriva, eram tot timpul pregatit pentru o schimbare brusca de situatie, ceea ce a fost in detrimentul experientei per total.

Partea de impuscaturi nu as zice ca e cea mai stralucita, dar nici nu e asa de lung jocul incat sa plictiseasca. In schimb mi-a placut destul de mult decorul si verosimilitatea povestii. Am apreciat ca nu a fost doar inca un joc de propaganda a armatei americane. Mi-ar placea sa mai vad jocuri de buget mare care indraznesc sa iasa in modul asta din cotidian.

8/10
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by marvas »

Star Wars: The Force Unleashed

Luat ca joc de sine statator as putea sa il clasez in liga jocurilor cu protagonisti atotputernici, cum ar fi Infamous sau Prototype. E distractiv sa abuzezi de Forta si sa faci scandal prin galaxie. Exista si un sistem de distribuire a experientei si punctelor adunate care duc abilitatile din lupta la urmatorul nivel pana la final devenind OP AF!

Insa e un joc Star Wars, asa ca o sa il compar cu Jedi Knight si Fallen Order, la nivelul carora nu se ridica din punctul meu de vedere. Probabil nici nu era asta intentia, pare cumva mai kid-friendly ceea ce ar putea explica mai bine simplitatea povestii si caracterul protagonistului.

Cu toate astea, mereu ma fura cu farmecul specific jocurilor Star Wars: muzica, vocile si grafica in general sunt toate bine lucrate.

7.5/10
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by marvas »

Star Wars: The Force Unleashed 2

More of the same cu grafica mai buna, dar poveste si mai trasa de par.

7/10
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Nu mai merge butonul de edit? :roll:
User avatar
Fular
Barbugiu înrăit
Posts: 1377
Joined: 14 Mar 2014, 23:13

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Fular »

Am avut o săptămână prolifică și am mai dat cu buretele peste câteva jocuri din bibliotecă.

Assassin's Creed: Director's Cut
N-am jucat niciodată un Assassin's Creed și după experiența asta nici nu cred că o voi mai face. Nu a fost o experiență proastă, ci doar plictisitoare. Singurul lucru cu adevărat fain e amplasarea. În rest activitățile ce trebuie făcute pentru a ajunge la asasinat sunt repetitive. Nici asasinatele în sine nu reprezintă vreo îmbunătățire a situației generale. E incitant să zicem pentru primele două, dar după aceea intri în rutină. Deranjant de-a dreptul e că după săvârșirea misiunii inevitabil ești alergat de gărzi, dar când ajungi să te bați cu 10-15 indivizi în același timp și să mai și scapi nevătămat, apăi ce rost mai are orice formă de subterfugiu? Pășești aidoma sfântului protector al ucigașilor și-i iei locul satanei pe tron.

6/10

The Great Perhaps
Am scris câteva cuvinte în thread-ul cu recenzia lui Azad. N-am fost întru totul convins.

6/10

Shadowgrounds Survivor
Jucasem originalul acum vreo 4 ani. Amintiri vagi, dar țin minte că am tras o vreme de el, iar lupta finală a fost destul de interesantă, mai ales că reușisem să trec de scuturile lui alde boss și să-l terfelesc cu un singur glonț? proiectil? din railgun (aveam un upgrade șmecher care-l făcea să ricoșeze și cum boss-ul era înconjurat de scuturi și-a luat-o repede-n freză). În orice caz, jocul secund e mai degrabă un addon la original, fiind foarte scurt și desfășurat pare-mi-se cumva în paralel cu jocul original. Dar e mindless fun cu mici bug-uri pe ici pe colo care dezamăgește cu lipsa de encounter-uri mai acerbe. Adică un singur boss și ăla pe la sfârșitul primului episod? Serios?

7/10
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by marvas »

Halo 2

Prima data am auzit de Halo in LEVEL, bineinteles. Am citit review-ul si am ramas cu un hype de zile mari (la fel am patit si cu Chrome si Pariah), iar dupa ce am jucat jocul mi s-a parut justificat. In mare parte pentru ca nu prea am jucat multe FPS-uri inainte si Halo exceleaza la prezentare - muzica aia thumneseiasca din meniu, voice acting si cutscenes hollywoodiene. Iar modul in care se fereau inamicii ma facea sa cred ca am de a face cu ceva AI avansat. Am fost impresionat, ce sa mai zic.

Dupa o pauza de vreo 15-16 ani am reusit in sfarsit sa joc al doilea joc din serie. Am luat The Master Chief Collection si o smecherie foarte faina e ca la apasarea unui buton jocul trece de la grafica originala la una remasterizata. Trecerea se produce instant, inclusiv in cut-scenes, si am abuzat de trecerea asta ca sa imi satisfac atat nostalgia, dar si ca sa il joc intr-un mod mai placut ochiului.

Consider ca vine cu destule imbunatatiri fata de primul joc incat sa nu fie doar un cash-grab. Te lasa sa joci atat din perspectiva lui Master Chief, cat si din partea lui Arbiter care pana mai ieri ne era dusman de moarte. Per total povestea mi-a captat interesul, ba mai mult, m-a facut sa imi doresc sa joc si urmatorul joc din serie.

Au aparut destule arme noi, dar primele care imi vine in minte sunt cele de lupta de aproape, sabia din plasma a Covenantilor si Barosul brutelor, ambele foarte satisfacator de folosit. O alta chestie care mi-a placut si in jurul careia s-a facut mult tam-tam inainte de lansarea jocului a fost dual-wielding-ul, am experimentat cu tot felul de combinatii de arme.

Ceea ce nu mi-a placut sunt americanismele pe care cred ca nu prea le observam mai demult. Ciudat cum un joc SF poate cateodata sa fie propaganda pentru inrolare in armata.

Magia evident ca a mai disparut, dar m-am distrat cu jocul asta, asa ca o sa ii dau un 8.5/10





Halo 3

Am simtit un mic salt tehnologic din punct de vedere al graficii cand am trecut la al 3-lea joc si per total mediul inconjurator e mai impresionat. Master Chief si Arbiter sunt deja frati de cruce si naiba le mai poate sta in cale. The Flood e la fel de enervant ca in primele jocuri, dar povestea e interesanta.

Am apreciat ca au venit cu ceva nou si au adus abilitati pentru armura, dar recunosc ca nu eram foarte obisnuit sa le folosesc, asa ca am cam uitat de ele si le mai activam din greseala cand imi aluneca degetul pe X.

Un 8/10 cinstit din partea mea.






Halo 3: ODST

Primul Halo fara Master Chief, recunosc ca nu stiam la ce sa ma astept. Pe cand, de cine dau? NATHAN funckin' FILLION! ODST e povestea unui mic grup de soldati aflati in misiune, dar care sunt imprastiati printr-un oras atunci cand nava lor e lovita de Covenant.
Plimbarile prin oras pentru a ajunge la punctele de interes mi-au dat senzatia de...film old-school dar cyberpunk? Nu stiu cum sa explic, dar intunericul si muzica mi se pare ca creeaza o atmosfera aparte.

Prezentarea printr-un fel de flashbacks, e destul de antrenanta pentru ca esti pus in ipostaze diferite in papucii fiecarui soldat si incet incet se contureaza si toata povestea. Cronologic vorbind actiunea se petrece intre Halo 2 si 3.

Personajele sunt mai abordabile decat in celelalte jocuri din serie si unele interactiuni dintre ele sunt chiar amuzante, ceea ce lipsea inainte.

Ma simt foarte generos, 9/10.
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Bogdan »

Fular wrote: 15 Feb 2021, 21:45 Assassin's Creed: Director's Cut
N-am jucat niciodată un Assassin's Creed și după experiența asta nici nu cred că o voi mai face. Nu a fost o experiență proastă, ci doar plictisitoare.
Eu sunt fan al seriei, le-am jucat pe toata in afara de Odyssey si nu recomand nimanui primul joc. E mai mult un tech demo pentru sistemul de parkour, iar altfel foarte shallow si repetitiv in materie de gameplay si activitati.
Ti-as fi recomandat macar AC2, daca erai interesat mai mult de poveste, altfel Black Flag sau Syndicate pentru gameplay si explorare.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Fular wrote: 15 Feb 2021, 21:45
Assassin's Creed: Director's Cut
N-am jucat niciodată un Assassin's Creed și după experiența asta nici nu cred că o voi mai face. Nu a fost o experiență proastă, ci doar plictisitoare. Singurul lucru cu adevărat fain e amplasarea. În rest activitățile ce trebuie făcute pentru a ajunge la asasinat sunt repetitive. Nici asasinatele în sine nu reprezintă vreo îmbunătățire a situației generale. E incitant să zicem pentru primele două, dar după aceea intri în rutină. Deranjant de-a dreptul e că după săvârșirea misiunii inevitabil ești alergat de gărzi, dar când ajungi să te bați cu 10-15 indivizi în același timp și să mai și scapi nevătămat, apăi ce rost mai are orice formă de subterfugiu? Pășești aidoma sfântului protector al ucigașilor și-i iei locul satanei pe tron.
Fix cel mai slab joc din serie. Si nu sunt putine in seria asta.
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Idk, eu l-am jucat si pe al doilea (considerat de multi varful de lance al seriei cred). E mai bine slefuit decat primul joc, dar esenta este aceeasi.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Ultimul joc terminat, thread cu note

Post by MC »

Tocmai ca esenta a ramas, dar jocul e mai putin repetitiv si mult mai placut la jucat per total. Nici nu se compara cu primul.
Post Reply

Return to “Jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests