Championship Manager: Season 01/02

Tot ce se poate spune despre boala noastră cea mai gravă.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Championship Manager: Season 01/02

Post by ola small dickie »

yep. eu am inceput cu CM3. iar apoi am ajuns la cm 01/02 si nu l-am mai lasat pt niciun alt joc de gen. am pierdut multe zile si nopti cu jocul asta. mai mult ca sigur mai multe decat cu oricare alt joc. o vreme am jucat si in retea cu prietenii vecini de la bloc sau folosind hamachi.

il mai joc din cand in cand, mai ales ca baietii astia misto de la site-ul de mai sus scot in fiecare an update la database
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Klamath
Zergling
Posts: 152
Joined: 11 Mar 2014, 22:57

Re: Championship Manager: Season 01/02

Post by Klamath »

Ce tare! L-am jucat si eu in retea (CM 97/98), de fapt nici macar retea nu pot sa spun ca aveam fiindca eram conectati direct printr-un cablu tras de la fereastra mea la fereastra vecinului. Asta se intampla prin 98 , atunci cand intram pe net 3 oameni sa downloadam intr-o noapte, pe dial-up, un album de 7 piese x 3 minute :-). Imi aduc aminte ca era destul de complicat cu asteptatul dupa celalalt, mai rau ca la Heroes 3 in retea.
Good times! Parca l-as (re)incerca si eu, dar nu stiu care e faza cu Zlotan :-)
Daca esti colectionar si iubesti retro gaming-ul, arunca un ochi si pe youtube pe noul canal romanesc:
Imi place sa ma joc

You can also check my English youtube channel (retro/unboxings/duo streams): rand($game)
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Championship Manager: Season 01/02

Post by ola small dickie »

Hahaha asa l am jucat si eu prima oara in retea. Eu de la etajul 3, prietenu la parter si un cablu bnc tras intre pcul meu si al lui. Asta a fost o vreme prima bucata de retea a cartierului. Un cablu atarnat pe afara si gaurit prin ferestre intre 2 computere aflate la etajul 3 si parter. Ce vremuri. Nici nu aveam net inca. Doar unisem 2 pcuri cu un cablu. Ca sa ne jucam in retea si sa vorbim pe winpopup lol.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Championship Manager: Season 01/02

Post by ola small dickie »

Image
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Post Reply

Return to “Jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests