CandApareRevista Level 1 Review Program

Tot ce ţine de site-ul forumului.

Ideea de "Review Program"...

...e mişto, aş face câte un review
10
67%
...e mişto, dar o să fac doar propuneri de jocuri, scrisul nu e pentru mine
5
33%
...e cam meh
0
No votes
 
Total votes: 15
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by Mahdi »

Dorește cineva să recenzeze Loop Hero? Merge și o recomandare de câteva paragrafe, dacă nu este suficient material pentru un review extins.

https://store.steampowered.com/app/1282730/Loop_Hero/

Este un mix de roguelite/card game/strategy de la Devolver, cu reviewuri bune până acum. Dacă sunteți interesați, scrieți-mi până mâine seară.
REMEMBER CITADEL
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by Mahdi »

Am primit o cheie de preview pentru King's Bounty 2. Dorește cineva să se ocupe de el în perioada următoare?
REMEMBER CITADEL
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by TG »

Hai bă, nimeni? Eu m-aș fi băgat dar stau pe o placă video placeholder după ce am profitat de vremuri, mi-ar fi plăcut totuși să citesc niște păreri locale. Poate nu e așa de fail cum mă aștept.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by MC »

TG wrote: 3 Jul 2021, 10:47 Eu m-aș fi băgat dar stau pe o placă video placeholder după ce am profitat de vremuri
:lol:
Daca nu-mi vindeam anul trecut RX480-ul de 4gb m-as fi bagat si eu la o teapa deasta cum vad ca se da de ceva vreme. As fi pus RTX 3060Ti-ul la vreo 5200 lei si as fi stat pe RX480 ca mai ducea bine mersi in 1080p :D
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by TG »

Măi, una peste alta, să stau pe o placă video de 10 ani a fost cel mai bun lucru care se putea întâmpla pentru pasiunea mea față de gaming. Am apucat să trec prin diferite titluri la care nu mai ajungeam și am realizat că am material destul să mă joc ani întregi pe ea, chiar și în 1440p.

Eu n-am fost chiar maxim porc cu prețul de vânzare, am scos un profit bunicel dar mi se părea prea bătaie de joc cu cât se dădeau de alții. De aia am și vândut rapid.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by MC »

Nice. Eu pentru jocuri mai vechi mi-am facut un PC cu Win Xp (un Dual core E6600, 4 Gb DDr2 si un GeForce 9800GT de 1 GB) si cu monitor de 17" 4:3. PC-ul m-a costat 100 de lei si monitorul mi l-a dat cineva gratis. Merge brici in jocuri precum NOLF sau Medal of Honor AA etc.
Sincer ma gasesc de multe ori ca am mai mult chef sa joc pe ala decat pe PC-ul main, asa ca te inteleg perfect.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: CandApareRevista Level 1 Review Program

Post by ola small dickie »

Foarte frumos!
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Post Reply

Return to “Site candaparerevista.ro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests