Desperados 3

User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Desperados 3

Post by Mahdi »

REMEMBER CITADEL
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Desperados 3

Post by Mahdi »

Am intrat în el.
REMEMBER CITADEL
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Desperados 3

Post by marvas »

l-ai luat digital?
CUM SA-L IEI DIGITAL?
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Desperados 3

Post by TG »

Gandeste-te la tot praful ala care se putea aseza la loc de cinste pe o cutie de 100 de euro. :evil:
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Desperados 3

Post by Mahdi »

marvas wrote: 16 Jun 2020, 22:17 l-ai luat digital?
CUM SA-L IEI DIGITAL?
L-am primit cadou, că altfel nu l-aș fi luat chiar din prima zi.
REMEMBER CITADEL
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Desperados 3

Post by TG »

L-am luat și eu, am trecut vreo 4-5 misiuni so far. Ce mi se pare cel mai schimbat... a trebuit să pun pe desperado, pentru că în rest dificultatea a scăzut față de Shadow Tactics. Showdown mode am văzut că e un feature upgrade foarte lăudat, dar... nu, nu e ok că se pune pauză. Nu te oprești nimic să spamezi shift când ai nevoie și chiar dacă vrei să te abții, nu ai de ales când vrei să dai ordine multiple.

Era mișto să existe o setare undeva și pentru asta, să nu trebuiască să joci pe ultimul nivel de dificultate ca să oprești pauza când vrei să folosești showdown, pentru că e un feature necesar pentru partea de asignare de ordine.

În rest, e mișto, same light hearted humor, tăieri de gâturi, layout-uri încâlcite de deslușit, e fun. Îmi plăcea mai mult estetica din Shadow Tactics, dar merge și tema asta western. Să vedem pe parcurs cât de creativi sunt cu misiunile. :D
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Desperados 3

Post by Mahdi »

TG wrote: 28 Jun 2020, 11:14asignare de ordine

Image
REMEMBER CITADEL
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Desperados 3

Post by TG »

:lol:
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
Post Reply

Return to “RTT - Real Time Tactics”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests