Secret Santa 2019

Jocuri născocite (împrumutate) de userii forumului la care participa toți userii forumului în scopul măririi postcountului (1) măririi epeen-ului (2) și lulz (3).

Moderator: RaptoR

User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Cristan »

Am trimis tuturor, să spuneți dacă e cineva care n-a primit sau dacă e vreo altă problemă. Nu uitați să și jucați jocurile :)

Crăciun Fericit!
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: Secret Santa 2019

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Crăciun fericit, mulțumesc Moșului pentru Hollow Knight și lui Cristan că a organizat totul. :D
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Secret Santa 2019

Post by Bogdan »

Și eu tot Hollow Knight. 😁 Mulțumesc moșului ninja. Abia aștept sa îl joc, mai ales ca recent am terminat Dead Cells și sunt încălzit.
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6539
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by joonior_bmf »

Ii multumesc Mosului pentru The Friends of Ringo Ishikawa. Revin cu cateva ganduri dupa ce trec prin el.
User avatar
SenFire
Headless Kamikaze
Posts: 414
Joined: 6 Mar 2014, 14:13
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by SenFire »

Mulțumesc moșului pentru cadou! Este ce îmi doream! Mulțumesc pentru organizare. Crăciun Fericit tuturor!
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by McWilliams »

Multumesc Mosului pentru cadou: Stellaris. O sa dau vina pe Mos pentru orele pierdute cu jocul in detrimentul cititului, de exemplu. De jucat, abia pe la jumatatea lui ianuarie. Sunt pe telefon mobil si internet cu ratie pana atunci.

PS Hai cu mai multe pe singurul topic care conteaza pe forum :wink:
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Cristan »

Eu am primit Technobabylon, mersi moșule! N-am mai auzit de Wadjet Eye ăștia, sper să fie mișto :)
Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
tnt
Hammer Haunt
Posts: 1821
Joined: 28 Aug 2015, 18:12

Re: Secret Santa 2019

Post by tnt »

Am primit si eu Getting Over It

Thanks ;)
User avatar
Triggerix
Babe of the day
Posts: 1780
Joined: 4 Aug 2018, 13:37

Re: Secret Santa 2019

Post by Triggerix »

Mulțumesc moșului pentru The Wolf Among Us. Aveam în plan să joc altceva vacanța asta, dar voi amâna cu câteva zile ca să-l joc pe ăsta pentru că îl voiam de super mult timp. Sărbători fericite tuturor! ^_^
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough.

Full-time quote-happy-tagger.
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3661
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Secret Santa 2019

Post by marvas »

un Moș foarte generos mi-a trimis Blade Runner. Am înțeles că e despre povestea emotionanta a unei lame de ras care doreste sa devina alergator, abia astept sa il incerc.

Multumesc!
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Secret Santa 2019

Post by ola small dickie »

Cristan wrote: 25 Dec 2019, 12:55 Eu am primit Technobabylon, mersi moșule! N-am mai auzit de Wadjet Eye ăștia, sper să fie mișto :)
Nu s cine stie ce. Dont believe the hype
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
rdo
Hammer Haunt
Posts: 1076
Joined: 3 Mar 2014, 23:56
Location: Piatra-Neamt

Re: Secret Santa 2019

Post by rdo »

marvas wrote: 25 Dec 2019, 14:54 un Moș foarte generos mi-a trimis Blade Runner. Am înțeles că e despre povestea emotionanta a unei lame de ras care doreste sa devina alergator, abia astept sa il incerc.
Winner of the Joke of the year award, ladies and gents
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Mahdi »

Am primit și eu de la Moșu' un misterios key de steam. Ce să fie oare? Vom afla peste câteva zile, când voi ajunge la pc-ul meu. Mulțumesc și sărbători fericite!
REMEMBER CITADEL
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by TG »

Poți activa de pe telefon, just saying. :mrgreen:
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Mahdi »

Hmm, aș putea. Sau voi rezista tentației? Suspansul crește. Poate ar trebui să deschidem un poll.
REMEMBER CITADEL
User avatar
cg1700
Hammer Haunt
Posts: 2328
Joined: 27 Apr 2014, 12:54

Re: Secret Santa 2019

Post by cg1700 »

Mie Mosul mi-a adus Steredenn, un shmup rogue like. L-am jucat oleaca si mi se pare foarte fain. Multumesc Mosule!
Image
User avatar
Triggerix
Babe of the day
Posts: 1780
Joined: 4 Aug 2018, 13:37

Re: Secret Santa 2019

Post by Triggerix »

Mulțumesc încă o dată pentru The Wolf Among Us. Am fost așa entuziasmată că l-am și terminat deja. Probabil îl voi juca din nou peste câteva luni, când voi avea mai mult timp liber. I just have something for Telltale Games and also Bigby Wolf? Hell yeah.
Spoiler:
Image
Every machine is a smoke machine if you operate it wrong enough.

Full-time quote-happy-tagger.
User avatar
Rukifer
Zergling
Posts: 177
Joined: 30 Mar 2016, 18:45
Contact:

Re: Secret Santa 2019

Post by Rukifer »

Moşul meu a fost mai mult decât simpatic şi mi-a luat The Longest Journey şi Sanitarium.

Fist of, abia aştept să joc pentru a treia sau a patra oară The Longest Journey pentru că este unul dintre cele mai minunate jocuri pe care cineva le poate juca vreodată. Povestea este absolut impecabilă deşi, vizual, nu a îmbătrânit foarte frumos, încă îmi sare în minte de fiecare dată când mă întreabă cineva care e jocul meu preferat.

Sanitarium e la mine pe wishlist de mult timp dar uitasem complet de el pentru că era pierdut printre hentai games şi chestii free. Aştept să am vreo două zile libere so I can get drunk and spooked playing this. <3

Thank you, Santa!
User avatar
Bogdan
Pig Cop
Posts: 713
Joined: 2 Mar 2014, 18:35

Re: Secret Santa 2019

Post by Bogdan »

Am dat o tura de recunoastere prin Hollow Knight si mi-a placut mult. Am reusist sa bat primul boss (False Knight, cred) din a doua incercare. Se vede din start ca are ceva special si o fie my main game in viitorul apropiat. Thanks!
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3048
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Secret Santa 2019

Post by MC »

Hollow Knight e ceva deosebit. L-am butonat peste 50 de ore pe Switch dar din pacate l-am cam lasat deoparte in ultimele luni. Best metroidvania!
Post Reply

Return to “Forum Games”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests