The Mandalorian

User avatar
Iavo
Pig Cop
Posts: 518
Joined: 8 Apr 2016, 11:17

Re: The Mandalorian

Post by Iavo »

O sa cer doar dovada ca a denigrat prin postarile ei oameni pe baza "identitatii culturale si religioase" ale acestora si daca chiar asta a facut o sa tac din gura si din alte parti anatomice 8-|
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: The Mandalorian

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Ambivalența la mine vine și din faptul că mă așteptam la chestii mai nasoale la câte articole am văzut pe tema asta.
Spoiler for exemplu:
Image
Asta mi se pare mai degrabă de un imens prost gust (și prostie), decât periculos. Mă așteptam să fi fost la pro tentativa de lovitură de stat de la Capitoliu :lol: deși nah, poate nu-i chiar exagerat să lovească mai tare în prostii spune online with all that happened recently.
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: The Mandalorian

Post by Waaagh! »

Gina Carano lmao
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14558
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: The Mandalorian

Post by ola small dickie »

Gina Cardano
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: The Mandalorian

Post by TG »

Da, foarte mare pierdere. Subiect serios de discutii, si mie imi place sa ma agit pe seama unor oligofreni cu acces la internet. Mai bine ma convingeti ca e ok serialul. :lol:
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Azad
Adventurer Extraordinaire
Posts: 1264
Joined: 8 Mar 2014, 20:53

Re: The Mandalorian

Post by Azad »

TG wrote: 13 Feb 2021, 14:52 Da, foarte mare pierdere. Subiect serios de discutii, si mie imi place sa ma agit pe seama unor oligofreni cu acces la internet. Mai bine ma convingeti ca e ok serialul. :lol:
Amestec de omagii la filme western, SF-uri de categoria B, lots of fun action si nu se ia prea tare in serios. Nici nu trebuie sa te intereseze Star Wars ca sa te uiti, e doar un sf misto, numai bun de vazut la o bere o data pe saptamana.
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: The Mandalorian

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

TG wrote: 13 Feb 2021, 14:52 Da, foarte mare pierdere. Subiect serios de discutii, si mie imi place sa ma agit pe seama unor oligofreni cu acces la internet. Mai bine ma convingeti ca e ok serialul. :lol:

E ok.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: The Mandalorian

Post by Mahdi »

REMEMBER CITADEL
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: The Mandalorian

Post by Mahdi »

phpBB [video]
REMEMBER CITADEL
Post Reply

Return to “Seriale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests