Steam Usergroup

Ce vă place la forum şi site și ce nu (dar mai mult ce vă place). Opinii, sugestii, critici.
Post Reply
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Steam Usergroup

Post by Magicake »

Deoarece nu putem modifica numele grupului vechi de steam, cel nou este aici:
https://steamcommunity.com/groups/niveluldoi

Join! We have cookies!
User avatar
Jaunty
Site Admin
Posts: 1808
Joined: 1 Mar 2014, 17:46
Contact:

Re: Steam Usergroup

Post by Jaunty »

Doar pentru nume și fursecuri virtuale? E deja multă lume adunată pe vechiul grup, ce rost are să ne împărțim?
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4657
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Steam Usergroup

Post by Magicake »

Lumea a inceput deja sa se readune, deci nu vom fi afectati prea mult din cauza asta. Iar apoi, nu mai bine ne scapam de orice ambiguitate care ne-ar putea lega de celelalte LEVEL-uri din lume?
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Steam Usergroup

Post by DarthZombie »

Nu strica, spun eu. Oricum in vechiul grup e postata adresa catre noul forum, deci nu e ca si cum nu ar sti unde sa ne gaseasca.
User avatar
Jaunty
Site Admin
Posts: 1808
Joined: 1 Mar 2014, 17:46
Contact:

Re: Steam Usergroup

Post by Jaunty »

Eu n-aș fi făcut un alt grup, dar fie, am dat și eu join. Las aici și link-ul către vechiul grup, să se știe: https://steamcommunity.com/groups/Level_Romania
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Steam Usergroup

Post by TG »

Jaunty » Mon Apr 28, 2014 6:34 pm wrote:Doar pentru nume și fursecuri virtuale? E deja multă lume adunată pe vechiul grup, ce rost are să ne împărțim?
Asta am zis și eu, dar până la urmă poate e mai ok așa, dacă tot avem alt forum, site, FB, etc, să fim Nivelul 2 peste tot.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
Post Reply

Return to “Sugestii Forum & Site”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests