Funny, weird news

Locul in care ne intalnim si discutam de dimineata pana seara
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: Funny, weird news

Post by sekaba »

Urmeaza filmulete in care ne arata cum au izbavit rusii in timp ce-i atacau nazistii in al 2lea razboi mondial in moscova, adapostidu-se in tunelurile de la metrou, unde nu prea mai aveau gloante....
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
Mărar
Electro-Chemist
Posts: 2415
Joined: 2 Mar 2014, 14:08

Re: Funny, weird news

Post by Mărar »

Nu uita de mutanti.
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4676
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Funny, weird news

Post by Magicake »

Aia sunt experimentele lui Mengele.
User avatar
zme-ul
cel rau
Posts: 3652
Joined: 24 Mar 2014, 05:20

Re: Funny, weird news

Post by zme-ul »

人は地獄を作った
Semyaza
Zergling
Posts: 161
Joined: 3 Mar 2014, 18:02

Re: Funny, weird news

Post by Semyaza »

Nu stiu daca sa pun aici sau la 'linkurile mele amuzante'

Fara sa ofer spoilere : este totusi vorba despre o persoana care a murit ieri-alaltaieri. Inca nu s-au aflat rezultatele expertizei medico-legale dar aparent i s-ar fi pus ceva in bautura.

http://www.click.ro/news/bucuresti/excl ... chi-drogul

In caz ca linkul va fi dat jos : https://archive.today/UAaUG
User avatar
joonior_bmf
Gravity e un film misto
Posts: 6550
Joined: 3 Mar 2014, 18:32
Contact:

Re: Funny, weird news

Post by joonior_bmf »

^
adeptul Mielului • 11 minute în urmă

Decocamdata pot sa spun ca nu este un fenomen ocazional pentru ca divulgaritatea umanistică a unui om s-ar putea retuşa pe un blastom al nonsaşalantei nonconformistice întru Miel Sfant. Numai ca aceasta republistica interumana s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. Aş vrea ca totul în această zi a unui prohod autobazistic pe care divinitatea interumană se putea quad-codifica o împărtăşanie pură s-ar putea restructura pe un anumit disconfort pluri renascentistic umanitar. Eu am venit ca să confirm, sunt intr-o urbanistică, cazeistică medicală a unui univers transvers şi am depus un sfant juramant întru situs autobazus inversus intr-un nonşalant-nonconformistul sub Miel Sfant.

Şi nu ştiu, dacă dumneavoastră aveţi pledoaria ca să îmi oferiţi această continuenţă parasinusoidală, pe care niciodată aceasta autobaza situs inversus s-ar putea reconstitui.

De asemenea, presupun, dragi co-autobazisti, ca ati luat la cunostinta faptul ca pe langa ingerarea DROGULUI MARIJUANA, slujitoarea Mielului Sfant suferea si de: PNEUMONOULTRAMICROSCOPICSILICOVOLCANICONIOZA si ENCEFALOMIELOPOLIRADICULONEVRITA.
User avatar
zme-ul
cel rau
Posts: 3652
Joined: 24 Mar 2014, 05:20

Re: Funny, weird news

Post by zme-ul »

Australian Police apologise after leaving plastic explosives in Sydney Airport for three weeks
The mistake occurred when a canine instructor left behind a device containing 230g of a plastic explosive which had been hidden in an unclaimed suitcase during a dog training exercise.

The device was left on 14 August, but was not discovered until 9 September when a passenger was offered the suitcase as a replacement for her own damaged luggage.
can I haz the plastic one :P
人は地獄を作った
User avatar
Mikael
Zergling
Posts: 168
Joined: 25 May 2014, 09:59

Re: Funny, weird news

Post by Mikael »

http://www.gazettelive.co.uk/news/teess ... al-7958896
Middlesbrough man creates legal history after being convicted of possessing illegal images of cartoon children
Hide your hentai, hide your anime, hide your manga!
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4676
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Funny, weird news

Post by Magicake »

E ok, in curand o sa intram la inchisoare pentru ca ne uitam la desene in care oamenii se omoara intre ei.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Funny, weird news

Post by Stokkolm »

DNA a deschis o ancheta impotriva invinuitului Patrunjelu care a pagubit statul intr-un contract de 900 de gold pentru 20 de arbaletieri.
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Funny, weird news

Post by DarthZombie »

LOLi
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4676
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Funny, weird news

Post by Magicake »

Stokkolm » Tue Oct 21, 2014 8:19 pm wrote:DNA a deschis o ancheta impotriva invinuitului Patrunjelu care a pagubit statul intr-un contract de 900 de gold pentru 20 de arbaletieri.
Stai sa vezi cand afla ca detin un joc in care niste rusi omoara civili in aeroport :D
User avatar
DANiel
Hammer Haunt
Posts: 1798
Joined: 4 Mar 2014, 00:20
Location: Bucuresti

Re: Funny, weird news

Post by DANiel »

Semyaza
Zergling
Posts: 161
Joined: 3 Mar 2014, 18:02

Re: Funny, weird news

Post by Semyaza »

http://observator.tv/eveniment/nimeni-n ... 41357.html

Oamenii de ştiinţă de la NASA sunt în alertă! Datele culese de către Solar and Heliospheric Observatory (SOHO) sunt îngrijorătoare

Conform specialiştilor, informaţiile arată că de mai multe zile, un obiect gigantic de circa cinci ori mai mare decât Soarele monitorizează îndeaproape activitatea solară

Un videoclip pus la dispoziție publicului larg de către NASA arată faptul că un obiect neidentificat de mărime gigantică se află lângă Soare. În ultima perioadă acesta și-a schimbat de mai multe ori poziția motiv pentru care se presupune că activitatea solară este influențată decisiv.

În urma acestei acțiuni exploziile solare sunt mult mai mari decât în mod normal și mai luminoase.
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Funny, weird news

Post by Waaagh! »

Am vazut si eu filmul respectiv. As zice ca e un fenomen atmosferic mai ciudat.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Funny, weird news

Post by Stokkolm »

User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Funny, weird news

Post by brutalistu »

phpBB [video]
Image
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Funny, weird news

Post by brutalistu »

phpBB [video]
Image
Post Reply

Return to “Cafenea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests