Auchindoun (EU) - Alliance

Post Reply
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Auchindoun (EU) - Alliance

Post by reV »

Daca tot vine vara si vreo 3 luni in care lucrez 2 ore pe zi, mi-am luat portofelul in dinti si am zis ca ma (re)apuc de insomnie WoW.
(Mai) exista amatori de PvE organizat ca la carte pe Auchindoun, pe partea mai albastrie? Sau jucatori de Alianta, in general (traiasca cross-realm).
In mare accentul se va pune pe Siege of Orgrimmar, dar daca e nevoie se pot face si tier-urile vechi (Throne of Thunder, in special), dar, daca este cerere suficienta, putem sa ne aruncam si la meta-uri ceva mai grele care necesita coordonare (vezi ICC, Uld, DS si chiar meta-uri din MoP).

Aruncati un friend request catre mine (reV#2605 sau in-game catre Prufinora) si in preajma lui 1 iulie bobinam material (eu o sa-mi ocup MULT timp cu quest-line-ul pentru legendara, crescut caractere si profesii, ca pregatire pentru Warlords)

(rog fara raspunsuri de genul OMG ALLIANCE SUX sau HORDE POWER. Fiecare cu preferintele lui; am jucat la Hoarda si mi-a ajuns)
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Gabriela
Headcrab
Posts: 67
Joined: 28 Apr 2014, 15:38
Location: Wonderland

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by Gabriela »

Eu am toate toon-urile de alianță relevante pe Neptulon, dar orice SoO (+scenarii, eroice, draci) merge x-realm, deci dacă ai nevoie de +1 om într-o seară când n-am guild raid poți conta pe mine.

Ghilda în care sunt organizează de asemenea un flex în fiecare luni seara. Dacă ai timp și te tentează, să-mi zici. De obicei se face wing 4 + încă unul sau două pe lângă, în funcție de cum mai are lumea chef.
Alone, important and wise. (W. B. Yeats)
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by reV »

Eu guild n-am (decat unu facut pentru mine si inca un amic, si cam atat). Daca aveti nevoie de un DPS in plus timp imi fac (pe flex inca n-am facut P4, da' stiu cu ce se mananca)
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by sekaba »

Am jucat WoW in draci si am doar o intrebare: ce-s alea "meta-uri"?
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
Zaorish
Headcrab
Posts: 98
Joined: 5 Mar 2014, 12:31

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by Zaorish »

Gen http://www.wowhead.com/achievement=4603 Achivement uri cu jdemii de alte sub achivement uri care deobicei au ceva reward.


Hater's addendum: astia de la blizzard tot ma mai roaga sa revin cu 7 zile gratis, desi le-am zis clar sa nu ma deranjeze cand am dat unsub. Iar vor sa le intretin familiile.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by reV »

Daca nu aveti cu ce contribui la discutie, nu mai postati aiurea.
Aici se vorbea de in-game connections; not a support thread
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Gabriela
Headcrab
Posts: 67
Joined: 28 Apr 2014, 15:38
Location: Wonderland

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by Gabriela »

reV, flex e de obicei luni la 20:30ST (21:30 ora Ro). Te anunț dacă ne strângem.

Ca tactici, doar să știi eternele reguli gen "move from fire/cleave/etc" - dacă ai făcut măcar lfr, diferența nu e chiar mare. :) De obicei se explică basic stuff, dacă e cazul. Iar locuri ar trebui să fie destule, interesul a fost relativ scăzul în ultima vreme.

La Garrosh doar au mai scos lume din raid dacă nu se descurcau de nicio culoare, dar în rest nu cred că sunt pretenții prea mari.
Alone, important and wise. (W. B. Yeats)
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Auchindoun (EU) - Alliance

Post by reV »

Mno, daca te uiti la warlock'u meu cred ca e destul de evident ca stii chestiile.. basic. durr.
Astept un PM pe battle.net (cel mai probabil o sa fiu in-game)
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
Post Reply

Return to “World of Warcraft”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests